dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 567,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na warszawskiej Saskiej Kępie. | budynek| Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2001 vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m znajdujące się na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37m2 | Targówek | Miasteczko Wilno Zacisze Zamieszkaj w nowoczesnym, kameralnym budynku zlokalizowanym na Targówku w Miasteczku Wilno Zacisze. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

10 500 zł141 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - muranów | 140,70 m2 | 4 pokoje | metro | 3 miejsca postojowe Przestronny 140 metrowy Apartament w znakomicie urządzonej przestrzeni, położony w inwestycji przy Słomińskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyczółki,Warszawa

786 000 zł46 m² 17 187,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche, komfortowe i wysokie na 3 metry dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kłobuckiej na granicy Służewca i Ursynowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 200 zł42 m² 123,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 42 metrowe mieszkanie w budynku o podwyższonym standardzie, trzy minuty od Metra Daszyńskiego, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 4 kondygnacji 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 212 794 zł56 m² 21 534 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł83 m² 19 087 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English version below. Tadeusza Hołówki 3, odrestaurowana kamienica przedwojenna na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich, 4 pokojowe mieszkanie 83,3 m2. Mamy przyjemność zaprezentować 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł37 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie W centrum warszawy Super inwestycja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,8 m zlokalizowane przy ul. Złotej, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie usytuowane na parterze w budynku apartamentowym z 2019 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- osiedle Mozaika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

665 000 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 53,2 m2 na Targówku osiedle Bródno. 200m od Stacji Metro Kondratowicza. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

6 000 zł124 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże 4-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Mieszkanie o metrażu 124m2 z czterema pokojami oraz oddzielną kuchnią idealnie nadające się na biuro: trzy pokoje (11,2m2, 13,3m2, 14,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

299 999 zł21 m² 14 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, 20,86 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Budynek: wybudowany w 2014 roku. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w sercu tętniącej życiem Pragi Północ. To 40-metrowe mieszkanie przeszło niedawno kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 25 m , znajdujące na 3 piętrze przy ulicy Szlenkierów (wola). Mieszkanie jest wygodne i funkcjonalne. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Lazurowa na Bemowie (osiedle Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód) Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

536 237 zł25 m² 21 527 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na Pradze Południe w sercu Gocławia. Dwa nowe, siedmiopiętrowe budynki, stanowiące piąty i ostatni etap inwestycji. Pomiędzy nimi zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Okazja cenowa!. Mieszkanie bardzo funcjonalne I przestronne , wydaję sie jakby miało 70M2 mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach w kamienicy z 1954 roku przy samym Metrze Stare Bielany. W bliskiej odległości zabytkowa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 439 294 zł67 m² 21 482 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Woli. Budynek znajduje się zaledwie 150 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 664 956 zł92 m² 18 036,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 92,31 m2 z przynależnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w budynku dewelopera Dewelia, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w Ursusie. Komunikacja: - przystanek pkp Warszawa Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

3 900 zł79 m² 49,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, w bezpośredniej okolicy Parku Szczęśliwickiego! Apartament trzypokojowy, na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Ursynów Centrum,Warszawa

3 599 zł50 m² 71,98 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 50m2, piętro 5/9 z windą, w budynku z 1989 r., przy ul. Polaka, ursynów Centrum. Idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących. Cena: 3599.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skrót: przyjemna kawalerka dla singla/singielki, pary z ogródkiem 50 mkw. Opis: urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie typu open space. Pokój o pow. 19m, na podłodze panele, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

649 000 zł57 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul.Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio | 2 pokoje, 42m2 | ul. Jana Kazimierza 66 | blok 2017 | koszt 3800zł + opłaty licznikowe ~350zł | garaż w cenie | najem okazjonalny | dostępne od 01-03-2025. Mieszkanie: 2 pokoje, 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

2 390 zł75 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze. Dzięki wysokości 3 m, przestrzeń wydaje się jeszcze bardziej okazała. Mieszkanie wykonane z pełnej cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 366 840 zł77 m² 17 712,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 77,17 m2 z przynależnym balkonem - 7,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

1 192 000 zł53 m² 22 406 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Apartament o powierzchni 53m2 mieści się na pierwszym piętrze kamienicy z 1960 roku, przy jednej z najbardziej urokliwych ulic Saskiej Kępy. Mieszkanie oferuje unikalne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie (skorosze). Nieruchomość ta znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzeszczyka

Ochota,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, drugiej sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 935,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis: oferuję do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Wolskiej Nieruchomość umiejscowiona na 3 piętrze 6 piętrowego bloku z windą. Nowe instalacje w budynku, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

749 000 zł31 m² 24 334 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Brief: wola Muranów | elegancki apartamentowiec klasy premium: kamienica Muranów 2016r. | przestronna kawalerka o powierzchni 30,78m2, położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Dzielnej 72 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce nieopodalgalerii północnej 10 min bez korków do węzła komunikacyjnego młociny Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie (31m2) w zielonej okolicy przy ul. Stefana Bryły na Mokotowie. Mieszkanie usytuowane jest w niedalekim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

6 300 zł94 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 94m2, piętro 1/4 z windą, 2006 r., przy ul. Wańkowicza, ursynów, kabaty. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 6300 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

10 900 zł128 m² 85,16 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 128 metrowy apartament w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Dworzec Gdański, nowocześnie wykończone przez architekta, na 9 kondygnacji 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 79,8 m2, znajdujące się na 9 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01/03/2025 Do ceny najmu należy doliczyć czynsz administracyjny oraz miejsce w garażu podziemnym - w cenie 2500 pln. Dodatkowo Najemca opłaca: - energię elektryczną, - internet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Zerzeń,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na bliskim Wawrze. Osiedle / budynek Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij