dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

1 080 000 zł72,26 m² 14 946,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie z funkcjonalnym układem, bardzo dobrze zlokalizowane a jednocześnie ciche i komfortowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł31 m² 23 867,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O mieszkaniu: metraż: 31 m idealnie skrojona przestrzeń dla singla lub pary. Piętro: parter. Stan: dobry mieszkanie jest zadbane, nie wymaga remontu. Budynek: zadbany budynek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł84,50 m² 17 159,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola przy al. Prymasa Tysiąclecia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy:1991 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

966 000 zł67 m² 14 417,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie. Lokal posiada bardzo praktyczny, rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł55 m² 14 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie mieszczące się w obwodzie Saskiej Kępy. Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, o powierzchni 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł146 m² 133,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Prestiżowy apartamentowiec w stylu art deco, w otoczeniu drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 500 zł39,06 m² 16 013,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,06 m , położone na parterze budynku przy ul. Wolińskiej na warszawskim Targówku. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,40 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 764 zł51 m² 132,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Przestronne | Balkon | W sercu Powiśla ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 51 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 938 zł35,05 m² 14 862,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł44,50 m² 15 955,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul. Samolotowej 1 na warszawskim Gocławiu (praga Południe). Lokal znajduje się na 4 piętrze. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Marina Mokotów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne dwu pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54,34 m² 14 519,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł72 m² 15 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan - Chomiczówka, ul. Żółwia. To.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł41,10 m² 16 058,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 467 zł31 m² 18 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 30,17 m + balkon ostatnie mieszkania - przyjdź zobacz na żywo - metro chrzanów przy inwestycji - szybki dojazd do centrum - Park Górczewska | Kampinoski Park Narodowy - Obwodnica - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania, które od razu dają poczucie komfortu i funkcjonalności - idealne do wygodnego życia, pracy lub jako pewna inwestycja. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł69 m² 21 594,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu unikatowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 69 m2 z przestronnym balkonem znajdujące się na 3 piętrze. Nieruchomość: mieszkanie, składające się z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,09 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,30 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł65,20 m² 13 726,99 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dla rodziny | Bemowo | ul. Blatona | 65,20 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,20 m , położone na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu przy ulicy Stawki. Mieszkanie urządzone nowocześnie, przy użyciu dobrej jakości materiałów. Pomieszczenia: 1. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł186 m² 25 752,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Apartament do remontu W pięknej, zrewitalizowanej kamienicy Doskonała lokalizacja | Wyjątkowa kamienica | Sąsiedztwo Hali Koszyki i Politechniki Warszawskiej | Modernistyczna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej części Pragi - Bohema, ul. Szwedzka 30 Jeśli szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z artystycznym klimatem starej Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowo, w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji Metro Bemowo. Mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł73,45 m² 28 863,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny apartament ok.74 m2 plus zadaszona duża loggia, przy ulicy Lektykarskiej. Dwie sypialnie i duzy salon ( z wyjściem na loggię) z aneksem kuchennym ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 563 zł80,55 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy słoneczne M4 z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem 55,96 M2, w odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł34 m² 82,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wiktoryn 6/6a w dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł29 m² 14 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy ul. Obozowej 80 na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z dużego pokoju z wnęką na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł41,90 m² 18 114,56 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Archicom.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50,94 m² 16 195,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,31 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.