dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 490 zł55,77 m² 12 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł39,50 m² 16 936,71 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rondo onz, 13. Piętro z Panoramicznym widokiem | 2 pokoje 39,5 m Wyjątkowa propozycja w samym sercu Warszawy przy Rondzie onz. Mieszkanie położone wysoko, z imponującym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł27,60 m² 28 623,19 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka 27,60 m z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: salonu z wyjściem na balkon oddzielnej kuchni z oknem łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł67 m² 18 955 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

825 000 zł66,92 m² 12 328,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Property In jako wyłączony przedstawiciel dewelopera ma zaszczyt zaprezentować nowe mieszkania na sprzedaż. Reprezentujemy dewelopera i nie pobieramy jakichkolwiek opłat.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł57,36 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec. Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł22,34 m² 20 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Uwaga: mieszkanie I budynek: kompaktowe mieszkanie o powierzchni 22,34 m , zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej w sercu warszawskiego Śródmieścia, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105,80 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł105 m² 28 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Inwestycja w 4 apartamenty z widkiem na pkin Inwestycja w Sercu Warszawy 4 Apartamenty z Widokiem na Pałac Kultury Warszawa, ul. Mazowiecka 105 m2 2 950 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | 0% prowizji | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72,70 m² 19 243,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,70 m , położonego na warszawskim Gocławiu. To lokalizacja, która łączy spokój, zieleń oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 989 zł38 m² 15 526,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł163,30 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

4 pokojowe przestronne mieszkanie (obecnie zaaranżowane na biuro) przy ulicy Bitwy Warszawskiej ze spektakularnym widokiem na Warszawę. Świetna lokalizacja, dużo światła, dobry układ funkcjonalny, 3.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie w okolicy ul. Bartyckiej - przy ul. Grupy ak Północ. Możliwość wcześniejszej prezentacji. Mieszkanie o pow. ok. 53 m2, ciche, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł38,66 m² 22 762,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,66m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 23, w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, 3 pokojowy apartament W sercu wilanowa Balkon | Możliwość dokupienia mebli | Kameralne osiedle | Zielona okolica | Strefa fitness i sauna w budynku ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 907 zł38,53 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,53 m + balkon 4,57 m , idealne dla osób, które szukają wygody, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,11 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł40,23 m² 21 501,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł158 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż Dwupoziomowy Penthouse 158 m2 || Salon z kominkiem i tarasem 70 m2 || 3 sypialnie || 2 łazienki || wc || Pralnia || Drugi Taras 90 m2 || Miejsce postojowe w garażu podziemnym ||.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł74 m² 93,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzy pokojowe mieszkanie w klimatycznej, prestiżowej kamienicy z 1937r ( Dom M. Saidmana) Właściciele zadbali o przywrócenie standardu apartamentu łącznie z jego umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł29,47 m² 28 164,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w nowoczesnym wydaniu - świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł75,68 m² 105,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja 19 dzielnica. Klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament urządzony w wysokim standardzie. Powierzchnia 75 m2 | 3 pokoje | salon z aneksem | sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze pierwszy najemca Do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42,70 m² 70,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,38 m² 11 283,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

: krótko: bielany - Chomiczówka (na zbiegu Reymonta i Conrada), ul. Marii Dąbrowskiej 1 | 59,38 m | 3 pokoje | duża loggia | jasne mieszkanie o ekspozycji na wschód i południe | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 320 zł73,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73,68 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł88,37 m² 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł94 m² 22 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż || 3 mini kawalerki z łazienkami || 3 pokoje || 1 łazienka z prysznicem || kuchnia || Parter || Zabytkowa kamienica Przytulny, 6-pokojowy apartament po remoncie w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,10 m² 16 811,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,30 m² 12 426,13 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części warszawskiego Bemowa - przy ul. Lazurowej. Lokal.