dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

850 000 zł46,40 m² 18 318,97 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Cena ofertowa jest ceną wywoławczą! Apartament mieszkanie z tarasem na prestiżowym osiedlu Saska 46,4 m , 12. piętro Osiedle Saska Residential Estate, to prestiżowe, niezwykle klimatyczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,30 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł45 m² 18 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

622 875 zł37,75 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł102 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 102 m z garażem i dużym balkonem - okolice ch Promenada opis: przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 102 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł42 m² 20 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł37,05 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł103 m² 13 582,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

103 m Potencjału przy Nowoursynowskiej Idealne dla Rodziny uwaga - zakup tylko "bez kredytu". Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw urządzić pod siebie, nie idąc na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł37,65 m² 11 978,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 (I piętro) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 37,65 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł72,89 m² 15 022,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie z przestronnym balkonem lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

757 200 zł63,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowe mieszkanie (63,1 m2) położone na 2. piętrze 3-piętrowego bloku z cegły na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 122. Oferuje szybki dojazd do II linii Metra (9 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 000 zł105,79 m² 39 890,35 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy, 4-pokojowy apartament w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji Śródmieścia - Mennicy Residence. Wnętrze zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 785 zł64,59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 893 zł70,32 m² 12 071,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe /trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 70,32 m2 z ogródkiem o pow. 30 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł37,50 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone w samym sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Kawakerka na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w soho by yareal - pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,80 m² 16 795,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal jest odświeżony, gotowy do wprowadzenia i daje naprawdę komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 822 zł45,17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne i jasne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

645 500 zł34 m² 18 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż umeblowana kawalerka 34 m - Warszawa, stara Ochota Na sprzedaż przestronna, umeblowana kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana w sercu Starej Ochoty - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64,38 m² 11 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 998 zł48,22 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe z ogrodem położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Budynek z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,74 m² 21 424,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej , Osiedle "apartamenty Bakalarska", budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne wc, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 zł54 m² 218,52 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: twarda Cosmopolitan. Luksusowo urządzone mieszkanie z pięknym widokiem na Warszawę. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości 2200 pln. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 750 zł70,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie rodzinne | układ trójstronny | szkoła 100 m od inwestycji Nowa, czasowa cena specjalna: 12 500 zł/m Na sprzedaż (bezpośrednio od developera - kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odnowione i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Lewandów Leśny, blisko centrum handlowego M1. Do lokalu przynależy komórka lokatorska, która daje dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł78,60 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78,6m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2004r. przy ul. Bruzdowej, wilanów Zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1285 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł29,65 m² 19 460,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem przy lotnisku lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Włochy. To lokalizacja, łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 690 zł58,11 m² 14 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł21,88 m² 18 281,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze prestiżowego budynku przy ul. Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,42 m² 91,17 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Śródmieściu obok Ronda onz przy al. Jana Pawła.