dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł35 m² 21 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wspaniałe, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie w historycznej otulinie Starówki w sąsiedztwie elitarnych instytucji kulturalnych i w bezpośredniej bliskości Ogrodu i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Żerań,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*** Говорим на русском*** Розмовляємо українською*** Bez prowizji. Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 36,82 m2 z balkonem 4.5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł56 m² 116,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 5 piętrowego budynku z 2006 r. przy ulicy Stawki 6. Mieszkanie o pow. 57 m2 jest umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

769 000 zł53 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie na Pradze, w budynku z roku 2000. To przestronne i klimatycznie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

950 000 zł43 m² 22 093 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Starym Mokotowie. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niewielkie 2-pokojowe mieszkanie przy stacji metra "bródno". Mieszkanie 38m2 usytuowane jest na ostatnim piętrze w niskim bloku. Duży pokój ma też aneks kuchenny 5m2 /łącznie 21m2/ i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

629 000 zł37 m² 16 908,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, w świetnej lokalizacji, we Włochach przy al. Dwudziestolatków. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1971.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac 1905 Roku

Ursus,Warszawa

760 000 zł94 m² 8 059,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Inwesta prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe ( 94,3m2), rozkładowe mieszkanie. Lokal położony jest w starym Ursusie, przy ulicy Plac 1905 Roku. Mieszkanie składa się z czterech, niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,94 m2 z balkonem 10 m2 i ogródkiem 40 m2 , zlokalizowane na parterze, w pobliżu Alei Wilanowskiej na Mokotowie. Budynek z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentuje Państwu jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Krochmalnej z oddzielną kuchnią w stanie do remontu. Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stegny,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie Mokotów - stegny - tramwaj do Wilanowa 300 metrów Odrębna własność z kw grunty uregulowane kredyt 2% Mieszkanie do generalnego remontu Wchodzi w widełki programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: lokal składa się z 2 kawalerek z osobnymi wejściami. Powierzchnia kawalerek to po około 19-20 m2. Znajduje się w budynku w technologi Rama H. Obydwa studia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Kępa Tarchomińska,Warszawa

602 000 zł44 m² 13 528,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,50 m , 7 piętro w 7-piętrowym apartamentowcu z windą z 2001 roku -warszawa, kępa Tarchomińska, ul. Aluzyjna. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

561 000 zł44 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z widną zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ulicy Górna Droga. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł108 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie trzypokojowe położone w centrum stolicy, w budynku ogrodzonym i strzeżonym (ochrona 24h na miejscu). Mieszkanie zostało odnowione, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

***możliwość obejrzenia mieszkania od 28.11*** Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

435 000 zł28 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 28m2 na Białołęce , ul. Arcangela Corellego. nieruchomość składa się z jednego pokoju, co sprawia że jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kobiałka,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego i przestronnego mieszkania położonego w urokliwej okolicy. Mieszkanie: duża przestrzeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 409,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie gotowego do zamieszkania, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 200 000 zł80 m² 15 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz zielonym ogródkiem na Ursusie od zaraz! informacje O nieruchomości: mieszkanie (dwustronne) 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

999 999 zł75 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mokotów/ dolina służewiecka , rozkładowe 4- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w 11 piętrowym wyremontowanym (monitoring) budynku z roku 1978 (rama-H). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Prezentuje mieszkanie, które będzie idealnym miejscem na start lub inwestycje. Nieruchomość posiada ogromny potencjał do własnej aranżacji. Przestronne pomieszczenia zapewnią komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

748 000 zł64 m² 11 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, bemowo, bemowo Lotnisko, ul. Blatona 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na wysokim parterze budynku z 1990 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 580 zł55 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,77 m2 usytuowane na 3 piętrze pięciopiętrowego bloku z 2000 roku przy al. Ken na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

584 000 zł29 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie (2012 r.) blisko metra, zlokalizowanej w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu sprawdzonego Dom Development na ul. Górczewskiej 224!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż! Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mariana Keniga, a jego powierzchnia to 49,57 m2 jest to idealna inwestycja w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

847 000 zł44 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do niezwykle przytulnego, pełnego kolorów, słonecznego wnętrza, które zostało urządzone z pomysłem i dbałością o detale. Ciepła i przyjazna atmosfera tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

730 000 zł33 m² 22 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 1-pokojowe na Woli. Charakterystyka Nieruchomości: typ: mieszkanie 1-pokojowe Powierzchnia: 33 m Piętro: 4 z 5 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł52 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ciche 3-pokojowe mieszkanie z loggią na 2 piętrze. ul. Cieszyńska Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Grunty są uregulowane. Czynsz administracyjny obecnie ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 898 zł67 m² 43,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals oferuje do najmu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Targówku, przy ul. Św. Wincentego 126, atuty: - kameralne, zielone osiedle, - duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

1 220 000 zł85 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

85 M2 - 4 Pokoje Ursynów - Przy Metrze Natolin Tylko u nas, w Propertica, mamy ofertę - na wyłączność - 4 pokojowe mieszkanie przy Metrze Natolin. Mieszkanie składa się z: salonu - 22,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem dla rodziny. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł67 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Dolnym Mokotowie. To jedna z ulubionych i najbardziej cenionych przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni drzew przy ul. Jarzębskiego 8, nieopodal stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

565 000 zł46 m² 12 176,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4m2, usytuowane na 5 w 10-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane - ul Krasnobrodzka Targówek Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe, dwupokojowe mieszkanie ( 50mkw ) o jasnym i przestronnym charakterze, zlokalizowane w sercu mokotowskiej dzielnicy, w rejonie Wierzbna. Przestronny salon o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

610 000 zł30 m² 20 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 30,23, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2022roku zlokalizowane na Pradze Pólnoc- osiedle Home Factory,ulica Kotsisa. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 150 zł37 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2 zlokalizowane przy ul. Żeromskiego na warszawskich Bielanach. Świetna lokalizacja - stacja metra Słodowiec , przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: zielona Białołęka - Osiedle Regaty | Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Rembertów,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,28 m znajdujące się na 1 piętrze 2 piętrowego budynku, istnieje możliwość aranżacji aneksu kuchennego i wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

697 000 zł57 m² 12 271,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Gocławiu ul. Umińskiego. Mieszkanie słoneczne przestronne, ustawne. Rozkład: salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie , oddzielna widna.