dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strońska

Bemowo,Warszawa

506 675 zł36 m² 14 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 32,50 m . Świetna kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

660 000 zł67 m² 9 822,89 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest ciche i przestronne mieszkanie. Jego główne atuty to lokalizacja oraz układ. Idealna nieruchomość dla rodziny, ale także pod inwestycję do dalszego wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,7 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2004 roku na Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi (w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

500 000 zł44 m² 11 467,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealne mieszkanie dla rodziny, dzięki pobliskiemu przedszkolu oraz szkole podstawowej. Budynek znajduje się przy ul. Bokserskiej, niedaleko Galerii Mokotów na granicy Mokotowa z Ursynowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

319 872 zł38 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38,08 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

976 551 zł34 m² 28 612,70 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja w centrum tętniącego życiem miasta. Panorama Warszawy na wyciągnięcie ręki z Twojego okna. Oferta przeznaczona dla osób ceniących sobie uroki życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy do sprzedaży 3 pokoje o pow. 64m2 na Natolinie. Na w/ w powierzchnię składa się salon o pow. 22m2, dwie sypialnie / 12,11m2/ oddzielna kuchnia/ 7m2/ łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

777 000 zł71 m² 10 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 - pokojowe funkcjonalne mieszkanie w sercu mokotowskiego osiedla Stegny. Mieszkanie po remoncie generalnym, który przeprowadzany był pod okiem renomowanych architektów, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1. piętrze przy parku Sady Żoliborskie. Jasne wnętrze z ekspozycją okien na 3 strony świata. Wspaniała lokalizacja. Budynek położony tuż przy Sadach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul. Krochmalnej 3. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bogatyńska

Bemowo,Warszawa

506 675 zł36 m² 14 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 32,50 m . 0% prowizji, bez pcc! Świetne mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Funkcjonalny układ. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

624 000 zł45 m² 13 774,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy zabytkowym Forcie Bema na ulicy Obrońców Tobruku. Nieruchomość o powierzchni 45,3m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

489 000 zł41 m² 11 814,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup w przystępnym systemie płatności 20/80% - możliwe kredytowanie Oddanie w luty 2022 roku! Inwestycja w bardzo interesującej okolicy przy wkd Raków, z recepcją i siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Moczydło,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo widne, narożne mieszkanie 3 - pokojowe, z niedużym balkonem od strony południowej, położone niemal w parku. Pokoje mają wielkości ok. 16, 11 i 8mkw. Na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 064,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż! Mieszkanie 38,5m2 na Żoliborzu przy ulicy Krasińskiego. Mieszkanie znajduję się na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym bloku i składa się z salonu, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Witam, mam do zaoferowania kawalerkę w znakomitej lokalizacji komunikacyjnej! Miejska zimna i ciepła woda oraz gaz i co. Wysokość czynszu około 400 zł. Do mieszkania przynależy zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się na ósmym piętrze, w dziesięciopiętrowym, czystym, bardzo zadbanym budynku z wielkiej płyty z windą z 1972r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

459 000 zł46 m² 9 935 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Odrębna własność - grunt uregulowany - możliwość kredytowania. W ofercie projekt zmiany aranżacji na 3-y pokoje z aneksem kuchennym w salonie. Powstanie bardzo ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

479 990 zł43 m² 11 162,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie w stanie dobrym, wymaga jedynie lekkiego odświeżenia. Mieszkanie jasne, ciche. Spółdzielcze własnościowe (grunty w trakcie regulacji, zakup jedynie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

896 000 zł72 m² 12 510,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty nieruchomości: - zadbane osiedle na granicy Parku Łosiowe Błota; - rozwinięte zaplecze usługowo - handlowe; - dogodny transport miejski (autobus, tramwaj, autostrada); - bezpieczne, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie (z kw) o powierzchni 48,30m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przestronnego holu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 089 000 zł51 m² 21 353 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 51M2, 2pokoje, mokotów, ul.SUŁKOWICKA (Warszawa, Mokotów, Sułkowicka) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rembertów,Warszawa

429 990 zł50 m² 8 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie z balkonem. Pełna własność z Księgą. Stan do odświeżenia. Budynek z 2007 roku. Osiedle zamknięte. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

730 000 zł63 m² 11 514,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje ustawne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m2 z oddzielną kuchnią, znajdujące się w cichej części Mokotowa. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł45 m² 11 556 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 45M2, 3 pokoje, mokotów, ul.BOKSERSKA (Warszawa, Mokotów, Bokserska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

958 000 zł74 m² 12 937,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, oferuję bezpośrednio, dwustronne, trzypokojowe, przestronne mieszkanie z tarasem, gotowe do zamieszkania od zaraz. W 2017 roku został przeprowadzony generalny remont dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

429 990 zł38 m² 11 315,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwa pokoje na Mokotowie. Mieszkanie jasne, do remontu. Na podłodze parkiet dębowy. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek zadbany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 735,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z 2002roku zlokalizowane Białołęka ul. Odkryta Mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 składa się z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

556 000 zł45 m² 12 355,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche do wprowadzenia na Mokotowie Niski blok, budynek z 1960 r Ekspozycja wschód-zachód Widok z okien na zieleń Mieszkanie 3-pokojowe: dwie sypialnie (jedna z loggią),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

409 000 zł34 m² 12 029 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kameralne zadbane dwupokojowe mieszkanie na Grochowie, usytuowane na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w na Grochowie w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

720 000 zł59 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Mokotowa, ursynowa i Wilanowa, na cichym i zielonym osiedlu o niskiej zabudowie. Bardzo dobra komunikacja miejska - 3 przystanki do metra. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronna nieruchomość o powierzchni 60 m składa się z trzech widnych, nieprzechodnich pokoi, kuchni, hallu, łazienki z wanną oraz oddzielnej toalety, a także balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 38M2, 2 pokoje, mokotów, ul.BUKOWIŃSKA (Warszawa, Mokotów, Bukowińska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł62 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz klimatycznego lokalu w doskonałym stanie - w cichej i bardzo zielonej okolicy? Mamy coś dla Ciebie :) Oto 3 pokojowe mieszkanie w odnowionym bydynku przy ul. Igańskiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockich

Marysin Wawerski,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu pokojowe z balkonem i panoramą Warszawy w cenie(!) Mieszkanie o powierzchni 37,5m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ul. Potockich na Marysinie Wawerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

782 000 zł76 m² 10 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe 75,6m mieszkanie ul. Chełmońskiego, ursus Skorosze na trzecim piętrze. Budynek sześciopiętrowy z 2005 roku, osiedle strzeżone z zielonym skwerem i placem zabaw. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa Nila

Gocławek,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nobilea home ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajm przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na bliskim Gocławiu przy ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na warszawskim Targówku- bródno ul. Suwalska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Blok położony ok. 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 516,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie! Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,84 m2 znajdujące się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

575 000 zł41 m² 13 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 41,1 m2 na Sadach Żoliborskich, przy ul. Broniewskiego. W dobrze skomunikowanym miejscu. Przystanek autobusowy w pobliżu bloku, 2 minuty i przystanek tramwajowy, 10 minut stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania nieruchomość znajdująca się na warszawskim Bemowie o powierzchni 67m2 przy ulicy Jana Blatona 1. Nieruchomość składa się z : - salonu: ok 20m2 - oddzielnej kuchni: 7m2 - pokój.