dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grochów,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 327,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się W piątek 26 kwietnia W godzinach 12-16. Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na parterze budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchlińska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 699,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,90 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ul. Tuchlińska. Mieszkania tuż przy Galerii Mokotów. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

870 000 zł36 m² 24 507 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest 1 z 7 mieszkań typu studio (kawalerki) z możliwością zakupu całości w formie gotowca inwestycyjnego lub też oddzielnie, jako pojedyncze mieszkania. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

DO sprzedania: trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m2 z oddzielną, widną kuchnią oraz loggią i komórką lokatorską, zlokalizowane na Bemowie nieopodal Fortów Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

920 000 zł48 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, zadbane, przytulne mieszkanie na przeciwko Pól Mokotowskich. 9 piętro z imponującym widokiem na Warszawę. Warto zobaczyć :-) Okolica spokojna, z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bez prowizji od Strony Kupującej. Warszawa, targówek, bródno, ul. Kondratowicza Metro Bródno - 100 m (3 minuty) 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, z bezpłatnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

529 000 zł27 m² 19 592,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

510 000 zł29 m² 17 770 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,7 m2, zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Czerniakowskiej i Jurija Gagarina. Lokal usytuowany jest w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

692 000 zł38 m² 17 974 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z balkonem po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze doświetlone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogatyńska

Bemowo,Warszawa

1 047 000 zł77 m² 13 597,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Ta lokalizacja zapewnia spokój i ciszę oraz wiele terenów rekreacyjnych w pobliżu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 130 000 zł58 m² 19 482,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Żoliborz, to uniakotwe osiedle, w którego budynkach i ulicach czuć niepowtarzalną historię dzielnicy oraz jej znanych mieszkańców. Stali się oni patronami miejscowych placów i ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 700 zł56 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,46 m2 zlokalizowane w kameralnym budynku przy ul. Belgradzkiej w dzielnicy Ursynów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 290 000 zł63 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle Lake Park położone na pograniczu Ursynowa oraz Mokotowa to jedno z najbardziej przyjemnych miejsc do życia w Warszawie. Przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

922 297 zł65 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, 0% prowizji, 0% pcc Przedstawiamy komfortowy 3-pokojowy apartament z balkonem, usytuowany 2 piętrze, zakończenie budowy II kwartał 2025 roku. Rozkład pomieszczeń przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

989 000 zł67 m² 14 761,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Burgaskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

629 000 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Super lokalizacja blisko komunikacji miejskiej! nowa stacja metra już 2025r Oferta zawiera realne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

4 750 zł75 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, przestronne i ciche mieszkanie na Ursynowie, przy samym metrze. Jeżeli lubisz przestrzeń i spokój, to jest mieszkanie dla Ciebie. Biuro nie pobiera prowizji od najemcy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Nasze biuro sprzedaży zaprasza do zapoznania się z propozycją 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,66 m.kw. w świetnie skomunikowanej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

890 000 zł51 m² 17 288,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z 2020 roku, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50m2, zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. (ul. Ostrobramska 122) Nieruchomość z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 143 450 zł60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach o powierzchni 60,5 mkw z dużym ogródkiem (ok. 40 mkw) w Ursusie przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 390 000 zł48 m² 28 898,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzut lokalu udostępniam po kontakcie e-mail lub telefonicznym. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z wyjątkowym, centralnym widokiem na pkin i Park Świętokrzyski. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Lotnisko,Warszawa

659 000 zł50 m² 13 313 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę w naszej bazie. Mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na warszawskim Bemowie to atrakcyjna oferta, która z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie mieści się na ulicy Kondratowicza. Ma 47,5 m2 i składa się z salonu, znajdującego się tuż przy oddzielnej kuchni (możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Żoliborz,Warszawa

1 127 000 zł51 m² 22 098 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z zamknięta kuchnią. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-wschodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze doświetlone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

845 000 zł38 m² 22 236,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowny Państwo. Polecam fantastyczne mieszkanie w samym centrum Warszawy. Wnętrze z duszą i klimatem. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana. Budynek znajduje się przy ul. Brackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

883 500 zł57 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia, - salon, - pokój 1 - pokój 2, - przedpokój, - łazienka, - wc, - balkon Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Cieszyńskiej (w bliskim sąsiedztwie stacji Metra Wilanowska). Lokal w bardzo dobrym standardzie, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie, zabytkowa kamienica, bardzo dobry punkt komunikacyjny - metro 200 m. Wynajem 2000 zl, czynsz 600 zl plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane 2 pok. mieszkanie o pow. 32m2 w rozległym zielonym osiedlu przy ul. Olbrachta 58 - Wola, w dobrej lokalizacji - ok 7 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko stacji metra Kabaty 5 minut pieszo, tuż przy lesie Kabackim. Znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

899 000 zł71 m² 12 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej o powierzchni 70,70 m2, które znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 2 minuty od wejścia do metra Kondratowicza. Mieszkanie 2-pokojowe. Mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

889 843 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kolejny etap inwestycji zlokalizowanej na pograniczu Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł71 m² 19 704,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! sprzedaż wykończony i umeblowany apartament na Osiedlu Hubertus w urokliwej części biznesowego Mokotowa przy ul. Obrzeżnej, która oferuje bogate zaplecze gastronomiczno-kulturowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

595 000 zł36 m² 16 482 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania 2-pokojowe, ciche mieszkanie na Bielanach przy ul. Magiera. Mieszkanie jednostronne, ustawne, jasne (południowy wschód)). Opis pomieszczeń: salon - o pow. 14 m2 (z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Bruzdowej 112s w Warszawie, dzielnica Wilanów. Składa się z: - 2 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje oraz otwarta kuchnia w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie z widokiem na centrum miasta. Idealna propozycja dla singla czy pary. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dużą i nowoczesną kawalerkę stworzoną dla pary bądź singla pracującego w stolicy. Pełne umeblowanie jak i wyposażenie pozwoli zamieszkać od zaraz. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 na 1 piętrze z balkonem. Lokal zlokalizowany jest w dzielnicy Targówek, przy ul. Wyspowej.