dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

2 670 900 zł92 m² 28 905,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? czy na tarasie? Nie musisz wybierać! Mieszkanie z tarasem na Mokotowie w ukończonej inwestycji. Wystarczy urządzić 92,40 m2: - salon z kuchnią - 35 m2 - pokoje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

688 000 zł47 m² 14 700,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MIeszkanie dwu pokojowe 46,8m2 w cichej zielonej okolicy na pierwszym piętrze w budynku cztero piętrowym. Do metra stokłosy około 700 m. Stan mieszkania -do wprowadzenia. Salon 21m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsinek,Warszawa

2 250 000 zł91 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

For sale Real Estate Agency presents 4-room apartment, 91.05 sq.m., located in the heart of Miasteczko Wilanów. Two-sided, quiet apartment with two independent loggias. The property is located in a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 38m2. Znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 1973 roku,. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

545 000 zł18 m² 30 277,80 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 2 lokale inwestycyjne roi ok 7% Nowo wykończone Lokal 18m2 piętro 14 wieża C - granatowy (widok na centrum) 560 000zł Lokal 18m2 piętro 13 wieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

623 220 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc (2%), bez prowizji Mieszkanie z balkonem - zachodnia ekspozycja! Termin oddania inwestycji: III Q 2024 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane [w pokoju z aneksem fotel i łóżko rozkładane, w sypialni łóżko 2 osobowe i szafa wnękowa],przedpokój z szafą. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

597 000 zł47 m² 12 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,5 m2, położone w niskim bloku na warszawskim Targówku - Bródno. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - niedaleko linii metra. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 160 000 zł62 m² 18 861,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ursynów, tętniące życiem serce wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie modernistycznej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Białołęka,Warszawa

402 000 zł27 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 1 pokojowe 26,68m2 z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 402 052,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 049 000 zł54 m² 19 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację funkcjonalnie i nowocześnie urządzonego mieszkania 2-pokojowego. Mieszkanie ma powierzchnię 54,4 m2 i oferuje komfortowe warunki do życia oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 176,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby! + mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno Podgrodzie,Warszawa

534 000 zł47 m² 11 361,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Poszukujesz mieszkanie w dobrej cenie? Zależy Ci na nieruchomości którą wyremontujesz według własnego gustu? Chcesz zainwestować kapitał w dobrej lokalizacji, która szybko się rozwija? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 320 000 zł75 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość : Mieszkanie 74,8 m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Pokój, * Aneks kuchenny, * Garderoba, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

938 400 zł28 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania pod wynajem w Centrum Warszawy? Oferujemy państwu idealną nieruchomość pod wynajem w świetnej lokalizacji na ul.Złotej 11. Mieszkanie dzięki dużym oknom i ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

735 000 zł56 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedania pięknie położone 3 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Osiedle położone w obszarze jeziorka Czerniakowskiego, które jest uznane za pomnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

698 000 zł36 m² 19 282 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta! Idealne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Al.Jana PAWŁA II/ Anielewicza Śródmieście/ Muranów Duży pokój z balkonem i aneksem kuchennym-pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Warszawa

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta inwestycja : sprawdzi się na przykład pod wynajem krótkoterminowy! super lokalizacja : Budynek tuż przy pl Bankowym (metro); 5 min do Teatru Wielkiego, parku Saskiego i na Starówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Warszawy o powierzchni 53 m2. Nieruchomość jest położona przy ulicy Jana Pawła II na rogu Grzybowskiej "za żelazną bramą". Zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Murmańska

Praga-Południe,Warszawa

556 000 zł29 m² 19 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka 28m2 z balkonem, klimatyzacja Daikin. Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania, w pełni wyposażone. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 6m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

689 500 zł60 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 58,97m2 z ogrodem 54m2 i tarasem 17m2 cena od 885 265,00 pln ***kredyt 2%*** Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Staromiejskie,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, które oferuje nie tylko wygodę i komfort, ale również świetną lokalizację w sercu Warszawy, na placu Bankowym. Idealne dla pary lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27,94 m2 usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w budynku dziesięciopiętrowym, 38 m2, 2 pokoje, balkon, piwnica, klimatyzacja, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa Targówek - Bródno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, zaledwie 50 metrów od stacji metra Natolin. Położone na 11. piętrze, zapewniając piękny widok. Powierzchnia: 37 mkw Pokój: jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy al. Jana Pawła II 20, tuż obok stacji metra Rondo onz. Po generalanym remoncie! Dla pary lub singla. Bez zwierząt. Warunkiem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 799 999 zł93 m² 19 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 92,72 m2, położone na kameralnym osiedlu w Miasteczku Wilanów w pobliżu Alei Rzeczypospolitej. Naszym zdaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolny Mokotów,Warszawa

952 000 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

952 000 zł | sprzedaż | 59,5m2 | 3 pokoje | warszawa | cypryjska | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku bez windy przy ul. Cypryjskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

829 000 zł48 m² 17 270,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bielany Piaski | granica Bielan i Żoliborza | ul. Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z ul. Galla Anonima | przystanki autobusowe 100 m od klatki | pętla tramwajowa Piaski 300 m | 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przytulne dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jasne, słoneczne, położone w cichym, ładnym miejscu - sąsiedztwo Lasku Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia komfortowego mieszkania o powierzchni 43m2, znajdującego się w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym przy ulicy Łokuciewskiego. Mieszkanie zostało kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

1 140 000 zł69 m² 16 450,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne oraz klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 69,03 m2 z dwoma oddzielnymi sypialniami i oddzielną garderobą. Ergonomicznie zaaranżowane wnętrze oraz gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 750 zł51 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko stacji metro Natolin 2 przystanki autobusem lub 10 minuty pieszo. Znajduje się na drugim z czterech pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

680 000 zł34 m² 19 842,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 34,27m2, -w bloku przy ulicy Okopowej w Warszawie. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują komfortowego i przytulnego lokum w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 430 000 zł69 m² 20 724,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż o pow.69m2 położone na warszawskim Ursynowie.Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w budynku z 2002r.W skład mieszkania wchodzi:salon z ansekem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na Bielanach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju W pełni wyposażone mieszkanie. Cena: - czynsz najmu: 2400 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

740 000 zł53 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, z księgą wieczystą. 52,80m, salon i dwie sypialnie, kuchnia widna, duży przedpokój, łazienka, oddzielne wc. Tv kablowa, podłoga mozaika dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 489,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,12 m2 usytuowane na I piętrze 3-piętrowym budynku z windą i ochroną z 2001 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

495 000 zł26 m² 19 336 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na 6 piętrze w bloku z ładnym widokiem na Ochotę. W budynku są 2 windy. Dookoła dużo zieleni. Mieszkanie jest ciche, słoneczne, ciepłe. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 000 000 zł48 m² 20 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Mała Praga przy ulicy Przeworskiej to jedna z ciekawszych inwestycji na Pradze Południe. Projekt zrealizowany w czterech etapach, a jego dopracowanie powoduje, że mieszka się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, przedwojennej kamienicy.