dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 969 ogłoszeń

950 000 zł46,62 m² 20 377,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,40 m² 14 403,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 38 m na osiedlu Marina Mokotów. Ogrodzone osiedle wyróżnia się ciszą, bezpieczeństwem i bogatą zielenią, z własnym parkiem, malowniczą rzeczką i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,93 m² 18 376,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 287 000 zł67,80 m² 18 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,60 m² 11 974,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Bródno idealne miejsce do życia Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko metra, z dużą ilością zieleni i świetną komunikacją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I jasne 2 pokoje Z widokiem na las kabacki ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł58,60 m² 13 993,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Afrykańskiej w Warszawie. Dokładny adres: warszawa, ul. Afrykańska 7 - Saska Kępa Doskonała komunikacja z Centrum Warszawy. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław. Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,08 m² 11 944,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 71,08 m z tarasem i ogródkiem przy lesie | Anin, warszawa Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,08 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Encyklopedyczna, bielany Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , dostępne od zaraz. Minimalny okres najmu: od 6 miesięcy. Lokalizacja i budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł36 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim o powierzchni 36 m2. W skład lokalu wchodzą: - 4 małe pokoje (zrobione w celach inwestycyjnych) - łazienka - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 813 zł33,63 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Uwaga, oferta specjalna. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Mariusz Poręcki 2-pokojowe Mieszkanie I Osiedle Jerozolimskie I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł80,40 m² 17 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł86 m² 20 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, praga-Południe przy al. Waszyngtona budynek / osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku. Rok budowy: 1963 Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,38 m² 14 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł81,30 m² 14 206,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,3 m , położone na warszawskich Sielcach na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w zadbanym budynku i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł142,70 m² 11 878,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,20 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe 3 pok mieszkanie na Woli tuż przy Norblin stacja Metro onz gotowe do zamieszkania Już od progu to mieszkanie robi wrażenie przestrzeni i światła. Otwarty hol prowadzi bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł68,70 m² 15 997,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Smyczkowej 12 mieszczące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 1999 roku. Na powierzchni 68,70 m2 (po podłodze 95 m2) znajdują się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 224 zł57,09 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł54,10 m² 16 062,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m , składające się z: pokoju dziennego (18,15 m ), sypialni (12,29 m ), oddzielnej kuchni (8,82 m ), łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,20 m² 67,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na wysokim standardzie, świetnej komunikacji z centrum i zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł50,82 m² 18 103,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jak dom z ogródkiem i spokojem pod lasem, tylko 20 minut od centrum! Zainwestuj w styl życia, który daje więcej. Nowa oferta! 2 pokoje z ogródkiem Tytoniowa 20, marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 950 zł50,72 m² 22 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 19 000 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 205 zł82,29 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 051 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,40 m² 95,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57a Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł42 m² 21 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Marzycieli budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,06 m² 14 884,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł46,30 m² 14 233,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Wojciechowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł87 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,10 m² 17 259,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalna kawalerka z doskonałym potencjałem inwestycyjnym w sercu Muranowa blisko Centrum Warszawy. Zaledwie 900 m do stacji metra "dworzec Gdański" Pierwsze 6 zdjęć to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Z nami kupisz bezpiecznie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego dwupokojowego mieszkania na Warszawskim Tarchominie. Idealne dla pary lub singla. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane, po.