dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Mokotów Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w świetnej lokalizacji przy ul. Giordana Bruna. Położone zaledwie 100 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 800 zł39 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe, ciche mieszkanie o pow. 39 mkw. Usytuowane jest na 1 piętrze budynku z 1972 roku w samym Centrum miasta przy ul. Grzybowskiej. Miejsce postojowe na parkingu naziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł47 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***ładna willa nieruchomości*** prezentuje. Mieszkanie do wynajęcia od 1 grudnia 2024r. Kwota najmu 2300 zł czynsz 900 zł kaucja 3500 zł plus media. Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate prezentuje funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone na Osiedlu Aura Garden przy ulicy Przejezdnej. Jest to świetna propozycja dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 9 piętrze Blok z balkonem na cały salon Kuchnia i toaleta po remoncie Czynsz 600 zł Rok budowy 1983 Winda Przynależy piwnica W okolicy metro Bemowo Zainteresowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł66 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eurovilla prezentuje nowe umeblowane mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

773 000 zł40 m² 19 471 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę Inwestycyjną, znajdującą się na Woli. 333 apartamenty zlokalizowane będą jedynie 10 minut od dworca Warszawa Centralna. Po drugiej stronie ulicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

757 000 zł61 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,97m2 z Balkonem 7m2 cena od 757 800,00 pln Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

3 850 zł42 m² 91,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W imieniu właściciela mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Ludowej. Mieszkanie - 42,3 m2 - Mieści się na drugim piętrze w trzypiętrowym zadbanym budynku. - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

849 900 zł53 m² 15 945,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż, słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2 znajdujące się na Sielcach przy ul. Dolnej oraz Ludowej. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

1 085 000 zł78 m² 13 910,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Strumykowej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

672 000 zł56 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 672 000,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe eleganckie mieszkanie z meblami w dobrym standardzie wykończenia. Świetna lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa obok Parku Łazienkowskiego. Rozkład mieszkania: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie posiada widny salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę z dużą wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

876 850 zł59 m² 14 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Żupnicza, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów - pomiędzy dworcami pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,5 m2 położone na ósmym piętrze. Ekspozycja okien wschodnia. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ok 22m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 360,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ul. Grzybowskiej, od strony i na wysokości Parku Mirowskiego. Jest cztery lata po generalnym remoncie, a od tego czasu stan mieszkania nie zmienił się. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem na pierwszym piętrze 6 piętrowego budynku z cegły z lat pięćdziesiątych. Budynek z nową elewacją, nową windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 555,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

840 000 zł39 m² 21 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie zlokalizowane 3 przystanki tramwajowe od stacji metra bemowo ratusz. Mieszkanie w stanie istniejącym ma dwa nieprzejściowe pokoje. Pierwszy to przestronny pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

980 000 zł64 m² 15 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie po całkowitym remoncie na zielonym Gocławiu (niedługo blisko stacji metra) Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 4-pokojowe, na 8 piętrze - z pięknym na Gocław. Powierzchnia 64,37 m2: a).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

6 400 zł60 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przestronne 2 pokojowe mieszkanie 60 m2 na Starym Mokotowie. Mieszkanie świetnie doświetlone, okna wychodzą na 3 strony świata. Mieści się na 2 piętrze w eleganckim 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowoczesnym stylu w kamienicy z lat 60.tych Komfortowe wnętrze , mieszkanie bardzo słoneczne, okna na 3 strony świata. Duży balkon/loggia na patio , z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w świetnej lokalizacji obok Galerii Mokotów, po generalnym remoncie! Gotowe do zamieszkania! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

899 900 zł55 m² 16 361,80 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 53 m2+ 2m2 piwnica, położonego na 12 piętrze w budynku 12 piętrowym z widokiem z dużej loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 300 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Ochota, przy ulicy Walentego Majewskiego Skorochód. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze, w 8 piętrowym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

460 000 zł24 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka o powierzchni 24m2, usytuowana na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. Blok zadbany, z 2 windami. Okolica zielona i spokojna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 062 000 zł85 m² 12 494,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 4 pokojowe 85 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 1 062 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł76 m² 13 092,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z idealnym rozkładem pomieszczeń. Umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Brak tylko kanapy/narożnika. Wyposażenie obejmuje: telewizor, zmywarkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

759 000 zł57 m² 13 246,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,30 m , 5 piętro w 7-piętrowym bloku z 2002 roku -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Osiedle ogrodzone, chronione. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 532,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Ochoty (rakowiec) i Włoch. Budynek zadbany, odnowione balkony. Mieszkanie funkcjonalne, rozkładowe z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie przy Al. Jana Pawła II 64 (śródmieście, muranów) To idealna oferta dla Pary lub jako inwestycja. Mieszkanie Na 54 m składa się: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 320,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1966 roku zlokalizowane na Woli. Blok ocieplony, winda w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

1 050 000 zł64 m² 16 329,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,3 m przy ul. Dyrekcyjnej. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Młynów,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Blok z balkonem na cały salon Mieszkanie do zamieszkania Czynsz 550 zł Przynależy piwnica W okolicy metro Młynów Zainteresowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

680 000 zł24 m² 28 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowy lokal do odbioru Osiedle Bliska Wola 6 piętro strona zachodnia do wprowadzenia kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM,oraz powstająca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij