dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od zaraz Położone przy ul. Dwernickiego 3 pokojowe mieszkanie składa się 3 odrębnych pokoi, widnej odrębnej kuchni, łazienki, wc. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widną sypialnię oraz salon, oddzielna kuchnię, łazienkę oraz balkon. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 113 000 zł76 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1962 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Targówku! Warszawa, targówek, osiedle Bródno, mieszkanie po remoncie, 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł21 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Praga Południe ul. Grochowska > 300 m do Ronda Wiatraczna > przystanki autobusowe 100 m od klatki > tramwaje 100 m > dojazd do ścisłego centrum komunikacją 15 min Mieszkanie 21,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie. Dostępne od stycznia. Mieszkanie o metrażu 65m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: przestronny salon z częścią jadalną i wypoczynkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 098 000 zł58 m² 18 963,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego mieszkania w dzielnicy Mokotów w świetnie skomunikowanym punkcie to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

438 000 zł26 m² 16 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam kawalerkę w świetnej lokalizacji! Bielany ul. Marymoncka 159. Całkowita powierzchnia lokalu 25,77 m2 - doskonałe na start, dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

820 000 zł49 m² 16 768,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Skąpane w słońcu, pełne uroku, jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na piękne kasztanowce, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części ulicy Brazylijskiej / Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 067 400 zł76 m² 13 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż duże, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie z garażem na zamkniętym osiedlu z dwoma łazienkami oraz dwoma balkonami. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,80 m2, znajdujące się na 18 piętrze w budynku z 2004 roku. Osiedle strzeżone z ochroną na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 170 000 zł44 m² 26 476,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: gotowiec inwestycyjny w samym sercu Warszawy - ul. Zgoda 12 Lokalizacja: ul. Zgoda 12, warszawa, dzielnica Śródmieście Powierzchnia użytkowa: 44,12 m Cena lokalu: 1170000pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

734 500 zł48 m² 15 156,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie - komfort i nowoczesność! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

4 000 zł69 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,65 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. Fort Wola na Woli. Osiedle zamknięte. W pobliżu parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- r E Z E R W A C J A - english below. Najemca nie płaci prowizji. 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, żoliborz 52m2 w Żoli Żoli blisko centrum -od 01.01.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

2 600 zł23 m² 112,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji na Woli, tuż przy stacji linii M2: księcia Janusza. Lokalizacja | Budynek: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionu AK Włochy

Stare Włochy,Warszawa

1 149 000 zł103 m² 11 122,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Ciche, spokojne, rodzinne osiedle Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 103,30 m to wyjątkowe miejsce zlokalizowane przy ulicy Batalionu ak Włochy 20, w malowniczej dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Lasku

Wola,Warszawa

570 000 zł30 m² 19 063,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Digital Broker prezentuję 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Lasku 1 w dzielnicy Wola z widokiem na zieleń. Mieszkanie stanowi doskonałą lokatę kapitału. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

449 000 zł32 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję ciche i komfortowe mieszkanie znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł36 m² 21 401,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na co zwrócić uwagę, aby mądrze i pewnie zainwestować w nieruchomości w Warszawie? 1. Topowa lokalizacja. 2. Bliskość stacji metra 3. Widok z okien, który przyciągnie najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe w budynku z 1974 roku. Pokoje mają 10, 10 i 18 m2, duży korytarz z dwiema szafami wnękowymi, duży westybul (18m2). Widna kuchnia, łazienka z wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

864 000 zł64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Targówek | Mieszkanie Na Targówku | Mieszkanie Na Bródnie | Mieszkanie Od Dewelopera | Tanie Mieszkanie Warszawa | Sprzedaż Mieszkań Bez pcc Bez Prowizji Oferta może się zmienić Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł39 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w budynku z lat 60 położone w prestiżowej części Śródmieścia przy al. Wyzwolenia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 514,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,45 m2 położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w pięknej zielonej okolicy. Ekspozycja okien zachodnia co sprawia, że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 492,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, widne dwustronne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 51,54 położone na piątym, ostatnim piętrze w bloku z 2005 roku przy samych Fortach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rembertów,Warszawa

790 000 zł65 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentowane 4 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 65,02m2. Położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Czerwonych Beretów. Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pawińskiego, na parterze czteropiętrowego bloku, to doskonała okazja dla osób szukających nieruchomości gotowej do zamieszkania lub pod inwestycję. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowione i praktycznie urządzone mieszkanie usytuowane na 7 piętrze bloku w znakomitej lokalizacji na Bielanach. Mieszkanie o pow.42,7 m2 składa się z osobnej zamykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamyk

Wesoła,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 894,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie o pow. 50.02m2 Stara Miłosna I piętro , winda Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie posiada: 1. pokój dzienny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam bardzo ładnie urządzone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 mkw, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku (bez windy). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m , na IV piętrze, zlokalizowane na kameralnym, strzeżonym osiedlu, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Wilanowska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W kilku słowach Na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku, który usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Sadyba,Warszawa

799 999 zł43 m² 18 604,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Złotych Piasków. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 849,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,69 m , zlokalizowane na Dolnym Mokotowie w Warszawie, tuż przy Parku Morskie Oko, parku Promenada oraz Królikarni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 555,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.