dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe > 2 szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ok. 6m, rozkładowe z widną kuchnią, łazienką oraz oddzielnym wc. Dwustronne, częściowo umeblowane. Całość odświeżona, czysta. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego. Warszawa Saska Kępa ulica Nubijska Polecam Państwa uwadze doskonale zlokalizowane mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

****** umowa rezerwacyna ******** Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem położone na czwartym piętrze bloku z lat osiemdziesiątych w odległości ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuje Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Ochocie, przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 700 zł36 m² 102,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Piękne, odnowione 2- pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu pełnym zieleni, usytuowane na warszawskim Powiślu. Idealne dla singla lub pary ceniącej doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

548 000 zł37 m² 14 976,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.59m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchnia Dużego Balkonu Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

838 900 zł53 m² 15 739,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania świetne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w pobliżu st. metra Wilanowska. Mieszkanie jest po remoncie kilka lat , ale nadal jest w świetnym stanie i można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego o powierzchni 44 m2 na Warszawskim Bemowie. Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

819 000 zł60 m² 13 741,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 60m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Praga Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Czechowice,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przytulnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! W skrócie: ul. Ochocka, ursus, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 50 m 3 pokoje (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

685 000 zł48 m² 14 270,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Praga,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamiennicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalna, przytulna kawalerka przy ulicy Kartaginy 1 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie: na powierzchni 30 m2 znajduje się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 110 zł30 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , usytuowana na 5. piętrze budynku przy ul. Braci Wagów 11 w Warszawie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

865 000 zł53 m² 15 804 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdy koszty Remontu są tak wysokie! ,a miejsca już w obecnym mieszkaniu brakuje -to idealne rozwiązanie dla Was Wyjątkowa Okazja na Bródnie! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Śródmieście Północne,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Bliska Wola Świetna lokalizacja doskonała komunikacja! Nie planuje współprac z agentami! Mieszkanie znajduje się na rogu al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio Oferuję Państwu do sprzedaży przytulną, kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego 33, vis a vis Galerii Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

460 000 zł29 m² 15 944,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z Kawalerką usytuowaną na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Internetowej. O mieszkaniu: => Powierzchnia: 28,85 mkw => Piętro 2 z 3, w bloku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł66 m² 14 803,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż przestronne, słoneczne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. T. Bora Komorowskiego 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł52 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Ptasiej. W odległości 5 minut spacerem metro (M1 - Ratusz Arsenał), ogród Saski i Park Mirowski; w okolicy kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.09 mkw, znajdujące się na przy ul. Herbu Oksza w dzielnicy Ursus, usytuowane na 1. (z 7) piętrze w inwestycji z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 946,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka - 30,1 m2 z ogródkiem 54,25 m2 przy ul. Wołomińskiej > mieszkanie z ekspozycją południowo-zachodnią > salon z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą > do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

940 000 zł51 m² 18 355,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. W otoczeniu zieleni zarówno w doskonałym punkcie komunikacyjnym. - 7 minut pieszo od stacji metra Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 230,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Bródno, ul. Bolesławicka 22 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m , usytuowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, kuchnia , łazienka, umeblowane, pralka, lodówka, duże , wygodne łóżko w sypialni, szafa wnękowa w przedpokoju. Świetna infrastruktura, komunikacja, szkoły , sklepy, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 246 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1965 roku -warszawa, bielany, ul. Przytyk. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów. Zaprojektowane przez uznanego architekta. Blok oddany do użytku w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, położone na bliskiej Woli. W najbliższej okolicy odnajdziemy szkoły, mnóstwo sklepów, banków, restauracji, różnego rodzaju punktów usługowych oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 459,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wałbrzyskiej 19 - tuż przy Stacji Metra Służew. Jest to idealna nieruchomość zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

643 000 zł40 m² 15 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,45 m + ogródek 16,02 m , w świetnej lokalizacji na Białołęce. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Bracławskiej na Gocławiu w Warszawie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone bardzo blisko Ronda onz. Mieszkanie znajduje się w bloku zbudowanym w 1970 r., części wspólne kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

598 000 zł42 m² 14 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1974 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Bolesławickiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

455 000 zł27 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27m2 po generalnym remoncie. Kilka lat temu został przeprowadzony generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

970 000 zł53 m² 18 406,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Eleganckie mieszkanie Przy Wilanowie komfort i funkcjonalność blisko centrum Warszawy Szukasz mieszkania, które zachwyca nowoczesnym stylem, funkcjonalnością i świetną lokalizacją? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

799 900 zł37 m² 21 618,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 2 pokoje, blok z 2018r, słoneczne, ładny widok We speak English. Pośrednicy - tylko z konkretnym klientem. Mieszkanie 36,34 m2 z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

697 000 zł54 m² 12 819,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja 3-pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, balkon, piwnica. Budynek 8-piętrowy z 1974 roku, wyposażony w windę. Mieszkanie na 5-tym piętrze, z niezakłóconym widokiem,.