dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe, 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, ursus, ul. Kolorowa. Możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni. Na powierzchnie mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł60 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie -około 200 metrów od ul. Domaniewskiej, 350 metrów od stacji metra Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

525 000 zł29 m² 18 356,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 28.6 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie w stanie do remontu, ale może być też do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fosa

Mokotów,Warszawa

7 900 zł165 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny dwupoziomy apartament znajduje się na kameralnym osiedlu, nieopodal Dolinki Służewieckiej, osiedle jest strzeżone i monitorowane. Powierzchnia mieszkania wynosi 165m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 864 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie na Ursynowie idealna lokalizacja, zielona okolica i pełna własność! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

865 000 zł70 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 29.07 (Wtorek) OD GODZINY 17:00 DO GODZINY 20:00. Prosimy O telefoniczne potwierdzenie godziny przybycia. Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Jana Cybisa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle Derby 1. Osiedle zadbane, zielone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

680 000 zł28 m² 24 028,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 159,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z loggią | Zielona Ochota | Świetny układ | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum Warszawy? Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Bazyliańska dosłownie 150 m od stacji metra Bródno > autobusy 100 m > tramwaje 150 m > stacja metra Bródno 150 m (2 min pieszo) > przychodnia 200 m >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 700 zł69 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą i dostępem do metra - zapoznaj się z ofertą dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł67 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 67 m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 1990r. przy ul. Zwycięzców, saska Kępa. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Idealna lokalizacja cisza i zieleń w sercu miasta na Ochocie. Oferujemy przestronne i jasne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

625 000 zł48 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 47,5 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Jerzego Waszyngtona

Zawady,Warszawa

2 500 zł22 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowo umeblowanego mieszkania o powierzchni 22 mkw. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku przy Alei Jerzego Waszyngtona 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 436 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

4 pokoje na Solcu pośród parków! Mieszkanie o powierzchni ok. 60m kw. mieści się na 4 piętrze budynku z 1976r., zlokalizowanego na Powiślu, u zbiegu ul. Czerniakowskiej i Okrąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Żoliborz,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa / stary żoliborz / pl. Wilsona / ul. Pawła Suzina Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania z dwoma pokojami, oddzielna kuchnią, z bardzo dobra komunikacją, infrastrukturą i terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szmulowizna,Warszawa

629 000 zł37 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ustawne oraz przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na Pradze-Północ (szmulowizna), znajduje się na 10 piętrze. Lokal jest funkcjonalny i bardzo dobrze nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już piękne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m przy ul. Marymonckiej na warszawskich Bielanach. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1979 roku. Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 930,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.6m2 przy ul. Dionizosa składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego z wyspą Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł34 m² 16 398,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Sprzedam przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie 1 pok. (33,54m) usytuowane na 1 piętrze - czteropiętrowego budynku z 1958r, położone na Pradze przy ul. Karola Darwina. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

682 000 zł51 m² 13 451,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Bielanach (wawrzyszew) przy ulicy Honoriusza Balzaka. Usytuowane jest na 4. piętrze z ekspozycją okien na wschód (pokój dzienny z balkonem i kuchnia) oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 397,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje na Solcu pośród parków! Mieszkanie o powierzchni ok. 60m kw. mieści się na 5 piętrze budynku z 1976r., zlokalizowanego na Solcu, u zbiegu ul. Czerniakowskiej i Okrąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

749 900 zł67 m² 11 175,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Tarchomin ul. Pancera > autobusy i tramwaje zaledwie 200 m od budynku > dojazd komunikacją do stacji metra Młociny zajmuje ok 17 min > ok 400-500 m do sklepów: Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Wola,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie: na ponad 37m2 składa się pokój dzienny z rozkładaną kanapą, rozkładanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ochota,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Lokal użytkowy 27 m wyremontowany w standardzie mieszkalnym | Widok na centrum | Idealny pod wynajem Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27 m , po generalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw przy ulicy Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce, znajdujące się na parterze w budynku z 2017 roku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dunajecka

Ochota,Warszawa

1 250 000 zł104 m² 11 967,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 1 część budynku dwulokalowego stanowiącego odrębny lokal w domu wolnostojącym wraz z udziałem w użytkowaniu wieczystym gruntu. Budynek zlokalizowany na Bliskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

509 000 zł30 m² 16 688,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Lokal mieści się na 9 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 72m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2000r. przy ul. Kurhan, ochota Szczęśliwice. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38 m2, piętro 2/2 z windą w budynku z 2023 r. przy ul. Gościniec, wesoła. Mieszkanie nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

4 900 zł66 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia 66m2, piętro 4/11, 2012r. przy ulicy Jana Pawła Woronicza, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4900 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł46 m² 16 739,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67m2 + duża logia + piwnica. Mieszkanie świeże po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Idealnie sprawdzi się dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 059 zł59 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego na warszawskich Bielanach, blisko granicy z Żoliborzem. Nadaje się np. dla 3 studentów, ponieważ lokal ma oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł56 m² 21 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ordona, na warszawskiej Woli. Prezentowany lokal ma powierzchnię 56,4m2, na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

3 150 zł46 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Tuż przy stacji metro służew. 2 piętro z balkonem w 3-piętrowym kameralnym budynku przy ul. Wróbla + miejsce postojowe w garażu pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij