dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Zielona,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 161 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem czeka na Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Zielonej Białołęce. Lokal o powierzchni 45,83 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł62 m² 21 033 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 523,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie równowagi między funkcjonalnością a komfortem, miastem a zielenią, codziennością a przestrzenią do odpoczynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz / ul. ks. Jerzego Popiełuszki / 46 m2 / 2 pokoje / piwnica mieszkanie Składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - oddzielnej, widnej kuchni - łazienki z wanną - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament w sercu Warszawy z balkonem i widokiem pkin. PO remoncie. Jasny i komfortowy apartament położony w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży atrakcyjne, kameralne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 położone w świetnej lokalizacji Warszawy, w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 590,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku z 2002 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje na Mokotowie Stacja Metra Wierzbno na pieszo 10 min Budynek z 1996r , Rama H, apartamentowiec Balkon 6 m Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 220 000 zł56 m² 21 631,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wola | Dobrze skomunikowane | Bezpieczna okolica Witam, prezentuje państwu mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Poczujesz tutaj nowoczesność Woli, standard okolicy jest naprawdę wysoki. Szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 404,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Liwska II przy ul. Wysockiego 43 na warszawskim Bródnie. Mieszkanie idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych, w pobliżu Szkoły Głównej Gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53,4 m na Mokotowie (służewiec), ul. Gotarda. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

899 999 zł89 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna Zapraszam na prezentację! To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 630,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem- ok.200 m od Metra Wawrzyszew. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z około 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

1 225 000 zł67 m² 18 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowiec inwestycyjny | 2 niezależne lokale | Bemowo | Dochód od 1. dnia | roi 5,7% Na sprzedaż w pełni funkcjonująca nieruchomość inwestycyjna z aktywnymi umowami najmu, generująca stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

628 000 zł42 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim boku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wiolinowej Mieszkanie jest gotowe do własnej indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 587 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To mieszkanie jest propozycją dla osób, które chcą mieszkać w mieście, ale nie w jego hałasie. Dla tych, którzy po pracy chcą zamknąć drzwi i naprawdę odpocząć, albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 321,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ciche | sppokojna okolica | Dobra komunikacja | Mokotów | Mordor Mieszkanie z pomysłem, wykończone pod wygodne życie. Pojemne meble kuchenne wykonane przez stolarza, dobrej jakości sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 543 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Widok na zachodnią stronę Żoliborza, 9 piętro, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa Potocka, poza tym dotrzemy w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyremontowana kawalerka usytuowana na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy Stawach Brustmana. Mieszkanie ma powierzchnię 26m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 799 000 zł90 m² 19 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

: krótko: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,63 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2011 roku, na osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy - na Żoliborzu, przy ul. Przasnyskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ksawerów,Warszawa

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mokotów | metro| centrum mokotowa Marzysz o mieszkaniu, gdzie światło wpada przez okna przez całe popołudnie, a panorama miasta rozpościera się z wysokości 13. piętra? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł54 m² 14 777 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Ceramicznej w Warszawie. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 919,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Wykończone, jasne mieszkanie z loggią ul. Heroldów 19a (bielany / Młociny) Idealne dla studenta lub pod inwestycję świetna lokalizacja i wygodny układ. Na sprzedaż oferuję jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

998 000 zł79 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Brief: doroszewskiego 7 | Warszawa. Przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78,8m z oddzielną jasną kuchnią, dużym korytarzem oraz osobną łazienką i toaletą. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, z szybkim dojazdem do centrum ta propozycja jest własnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowolipki,Warszawa

1 789 990 zł91 m² 19 670,20 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

The Estate Warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,7 m2, położone na 4. piętrze w 14-piętrowym budynku z 1998 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

698 000 zł42 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na Starym Górnym Mokotowie, ok.150 m od stacji metra linii A -"Pole Mokotowskie" na parterze 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią -42 m2. Kuchnia z miejscem na stół i krzesła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

320 000 zł22 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Link do wirtualnej wizyty: mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (41 mkw), zlokalizowane przy ul. Kontopskiej w Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

785 000 zł38 m² 20 927,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m , zlokalizowane przy ulicy Górnośląskiej 2. W rzeczywistości mieszkanie jest większe , o powierzchnię balkonu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

912 000 zł39 m² 23 384,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.