dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 968 ogłoszeń

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m + piwnica gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł37,31 m² 22 755,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 600 zł70,79 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw. położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,43 m² 12 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino Rossiniego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na zielonym i spokojnym osiedlu Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł30,10 m² 16 943,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł89,75 m² 14 206,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora idealna lokalizacja! ? Metraż: 38 m | ? Piętro: 4/6 ? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia ? Dostępne od 16-tego czerwca Nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł65 m² 13 153,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,30 m² 18 921,28 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam jasne, dwupokojowe mieszkanie na Solcu - w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy. Świetna lokalizacja łączy bliskość centrum z kameralnym klimatem Powiśla,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł41,20 m² 18 665,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2, położone przy ul. Solec 109, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł43,48 m² 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,48 m , usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji Manufaktura Praska przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Górna Droga, dla najwyżej 3. osób bez małych dzieci i bez zwierząt, bardzo zadbane, czyste, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma Ciołka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 675 zł49,05 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Nowy budynek z windą, na dachu zielony taras widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,84 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,40 m² 10 527,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania i stwórz swoje własne marzenie! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę przestronnego, dwupoziomowego trzypokojowego mieszkania z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Idealne dla osób ceniących ciszę i komfort, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł28,74 m² 100,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem, znajdujące się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,50 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% Prowizji od Kupującego. Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, położone na 4 piętrze zadbanego budynku z lat 80-tych na Mokotowie. Nieruchomość do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne od 04.2026 r. Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna największego, z obecnie dostępnych w tej inwestycji, mieszkania o powierzchni 87,52 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

683 999 zł34,22 m² 19 988,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo idealnego 2-pokojowego lokum do szybkiego zamieszkania? Ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż w pełni gotowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,80 m² 12 319,08 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż ustawne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,80 m , położone w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe, na ul. Łukowskiej 9. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł39 m² 25 102,56 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,30 m² 28 123,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękny apartament na Starym Mieście. Niezwykła propozycja dla osób poszukujących doskonałego miejsca do zamieszkania bądź inwestycji pod wynajem. Piękne, komfortowe i ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł95,94 m² 23 400,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta dla poszukujących przestrzeni dla rodziny lub inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. To mieszkanie łączy świetny układ, dobrze przemyślane wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,88 m² 12 694,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 66,88 m , usytuowane na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Bemowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,91 m² 21 755,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,43 m² 13 009,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,43 m na Bemowie. Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł36 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 36 m | Bemowo, warszawa | Idealna dla singla/pary lub inwestycyjnie | 600 000 zł Na sprzedaż jasna, funkcjonalna kawalerka 36 m , położona na 5. piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł47 m² 108,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ powiśle Mieszkanie 2-pok. o powierzchni 47 m2 na Powiślu. Balkon. Cena wynajmu to 4.100 zł + 1.000 zł czynsz administracyjny i pozostałe opłaty. Wymagana kaucja zwrotna 4100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 800 zł58 m² 13 858,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł69,60 m² 25 143,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł63,70 m² 14 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje 63,7m | Oddzielna kuchnia, balkon, ogródek | Wysoki parter, egejska 7 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m z oddzielną kuchnią z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł45,66 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30 m² 19 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Ludwiki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1931 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30.