dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

767 000 zł35 m² 21 914,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 612,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Warszawy- na warszawskich Bielanach. Budynek odnowiony i ocieplony, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej. Zadbany budynek, okna pcv, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Rakowiec,Warszawa

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z balkonem, klimatyzacją i miejscem garażowym - dostępne od października. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza przy ul. Romaszewskiego 8, tuż przy Parku Olszyna, 800m pieszo do metra Słodowiec. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień otwarty środa 15.10 godzina 15.00 - 19.30, piątek 17.10 godzina 11-18 Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Łukowska 9 Przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Młynów,Warszawa

2 800 zł47 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na bliskiej Woli przy ul. Wawelberga, zaledwie 2,5 km od centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 47 m składa się z : - osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

590 000 zł52 m² 11 240,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego - Bielany, ul. Kwitnąca Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

568 000 zł41 m² 13 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja - świetna cena. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do ch Promenada. Mieszkanie mieści się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

9 000 zł98 m² 92,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem w sercu Warszawy, tuż obok Fabryki Norblina i biznesowego centrum Woli. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to jasny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 617,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim z 8 pięter budynku z 2008 roku, położonego na skraju Gocławia i Saskiej Kępy, przy ul. Bora-Komorowskiego 39. Obecnie na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz 2-pokojowe świetnie skomunikowane mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 na Woli przy ul Platynowej. Usytuowane na przedostatnim, x piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

675 000 zł46 m² 14 738 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Sadybie - zamieszkaj lub zainwestuj Cenisz sobie życie w mieście, sprawną komunikację i dostęp do wszelkich udogodnień? Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Cenisz sobie życie w mieście, sprawną komunikację i dostęp do wszelkich udogodnień? Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny, a może planujesz zakup inwestycyjny? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

937 000 zł47 m² 19 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przy wyborze mieszkania kluczowa jest lokalizacja. Tutaj lokalizacja jest wybitna topowa: samo centrum Warszawy tuż przy wejściu do metra Świętokrzyska, jednym z piękniejszych parków Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 020 833 zł64 m² 16 068,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacerem do stacji Metra Mińska! 25 min do Centrum komunikacją! Najlepsza lokalizacja na Pradze Południe, kamionek! Osiedle wybudowane przez cenionego, bezpiecznego dewelopera, w nowoczesnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w sercu Mokotowa, przy ul. Domaniewskiej. To idealne mieszkanie dla singla lub pary :) Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla rodziny znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku wewnątrz osiedla, pomiędzy ulicami Rosoła i Nowoursynowską, dzięki temu jest bardzo ciche (osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł36 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36.17m2 usytuowane na wysokim parterze w uroczym budynku z cegły przy ul. Angorskiej na Saskiej Kępie. To absolutnie wyjątkowa okolica - wszechobecny modernizm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

785 000 zł56 m² 14 017,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall. To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Żoliborz | ul. Kochanowskiego Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m , usytuowane na 6 piętrze z 10 w budynku z połowy lat 80' u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2015r. przy al. Jana Pawła II, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3700 zł + 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

880 000 zł44 m² 20 141,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o pow. 43,69 mkw. z balkonem w nowo powstałej inwestycji M Bemowo przy ul. Szeligowskiej 39, niedaleko stacji Metra Chrzanów - 200 m. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

765 000 zł44 m² 17 256,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 735,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 27,91 m , zlokalizowane w samym sercu Ursynowa przy al. Komisji Edukacji Narodowej 36, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Jednym z kluczowych elementów, który zasługuje na uwagę jest doskonała lokalizacja, która zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Praskiego Pułku WP

Grochów,Warszawa

2 550 zł38 m² 67,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,7 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. 1 praskiego Pułku wp 5 w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Białołęce? Zależy Ci na zielonym otoczeniu i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament z 2000 roku (który przeszedł gruntowny remont w 2020 roku, ma zupełnie nową elewację i izolacje) o powierzchni 92 m2 na Ochocie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Idealnie rozkładowe,wysokie trzypokojowe mieszkanie na Kabatach. W standardzie do zamieszkania, umiejscowione w budynku z 2005r w idealnej lokalizacji przy samej stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

930 000 zł45 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44,95 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - duża sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie narożne, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 58 mkw. - świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest bardzo przestronne i pełne naturalnego światła. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Sadyba,Warszawa

926 614 zł72 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

490 000 zł25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka 24,5 m - ul. Suwalska, blisko blisko metra I parku Na sprzedaż świetnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze niskiego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Augustówka,Warszawa

601 000 zł38 m² 15 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,05 m2 + ogródek 24,06 m (dostępne podobne mieszkania w inwestycji, zapytaj mnie o ofertę) rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.