dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

836 000 zł57 m² 14 759,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Czteropokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na Natolinie, na Ursynowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku położonego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sadyba,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 502 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

.Świętego Bonifacego Mokotów Sadyba Prezentuje mieszkanie 3 pokoje 48,2m2. Usytuowane na 8 piętrze budynku 10-piętrowego przy ul. sw. Bonifacego Sam budynek po wszystkich wymaganych remontach 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 321,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 457,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

738 000 zł42 m² 17 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 42 m2 z podwójną loggią o łącznej powierzchni 6,64 m2 położone na Bemowie w nowoczesnym bloku przy ul. Świetlików 8 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

1 295 000 zł64 m² 20 234,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Carré Arte przy ul. Sztuk Pięknych - nowoczesność i komfort w sercu Woli. Chciałbym zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 23 765,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

767 000 zł35 m² 21 914,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

463 000 zł31 m² 14 983,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowana na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Barcelońskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 005 555 zł75 m² 13 450,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 - poziomowe w stanie deweloperskim ul. Podskarbińska Warszawa Na sprzedaż oferuję przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

880 000 zł71 m² 12 342,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni ponad 70 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z 2005 roku z windą, monitoringiem i całodobową ochroną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 871,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Trzcinowej w Warszawie (włochy). Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Jednym z kluczowych elementów, który zasługuje na uwagę, jest doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 000 zł22 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Studio na Warszawskim Powiślu tuż obok Biblioteki Uniwersyteckiej i wydziałów uw. Mieszkanie po remoncie, nigdy nie zamieszkane, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

465 746 zł35 m² 13 425,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Mieszkanie w inwestycji eco-berensona - Oferta Specjalna! nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Ekorozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną, odświeżoną kawalerkę o powierzchni 39 mkw, zlokalizowaną na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej. Mieszkanie znajduje się na szóstym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania odświeżona kawalerka z oddzielną widną kuchnią znajdująca się na Bródnie przy ulicy Łojewskiej, kilka minut pieszo od Metra. Z okien widok na zielony skwer. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

1 159 000 zł65 m² 17 751,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę jak w domu, ta nowoczesna inwestycja o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł45 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja | metro marymont | umeblowane | 2 pokoje + gabinet | balkon | 1. Piętro | dostępne od 20.10.2025 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

910 000 zł48 m² 18 762,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, narożne, widne usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli - Skwer ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Z okien przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

918 000 zł51 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

954 000 zł60 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Atuty: - bliskość komunikacji miejskiej, 600 metrów od Metro Księcia Janusza, - cisza nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 163 000 zł83 m² 13 995,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie, w bloku przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 83,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

756 661 zł40 m² 18 949,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i oknem w kuchni - wyjątkowy układ! Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne mieszkanie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

859 000 zł75 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania i stanie się miejscem, w którym spędzisz wiele pięknych chwil. Szukasz lokum, które zapewni Ci wygodę, przestronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 268 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciche mieszkanie 46,8 m2 na Górnym Mokotowie-Ksawerów. przy ul. Cieszyńskiej, 3 piętro z 17. W skład mieszkania wchodzi: salon - 20m2, kuchnia - 7m2, sypialnia - 10m2, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mokotów - Służew, ul. Niegocińska - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanek autobusowy 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 700 m od budynku > w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 950 zł82 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego (osiedle "wilga Iskra"). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze pięciopiętrowego bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młynów,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie - salon, 16,1 m2 - sypialnia, 12,7 m2 - kuchnia, 7,2 m2 - łazienka, 2,2 m2 - hol, 5,9 m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł25 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1976 roku zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.12.2025 r. Istnieje możliwość wcześniejszej prezentacji. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw przy ulicy Mozarta na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

491 000 zł26 m² 18 570,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie będące idealną propozycją dla singla bądź inwestycją pod wynajem! Jeśli cenisz sobie komfort życia, bliskość komunikacji miejskiej oraz terenów zielonych ta oferta.