dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów | 2 pokoje | 39 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na Ursynowie w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m na ul. Stańczyka, na 1. piętrze z widokiem na Warszawę (wola/ochota). Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku na Bemowie, przy ul. Wrocławskiej. Budynek znajduje się na ogrodzonym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 535 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! piękny widok Z okien! Osiedle torwar - składające się z 3 punktowców wg projektu Jana Zdanowicza i Jerzego Baumillera. Budynki wyróżniają się "łamanymi" ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

503 005 zł35 m² 14 525,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Berensona 2 pokoje z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach w pomieszczeniach sanitarnych izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

635 000 zł32 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie doskonałe na start lub jako inwestycja - w sąsiedztwie parku. Idealne do zamieszkania. Położone na 7. piętrze siedmiopiętrowego budynku z konstrukcji ramowej (tzw. Rama H). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

874 500 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy- tuż przy metrze Bemowo Ratusz. Budynek po termomodernizacji, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

485 000 zł30 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie - kawalerka na Bemowie. Lokal na 3 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - kuchnia -łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych na Wilanowie (osiedle: villa Nobile). Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

859 000 zł66 m² 13 115 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 65,5 m2, na którą składa się: 3 niezależne sypialnie (11,3/8,9/8,4 m2), salon (17,9 m2) z wyjściem na balkon (3 m2), oddzielna i widna kuchnia (6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 310 000 zł66 m² 19 890,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 350 m od metra | Bemowo. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2003roku. Osiedle monitorowane i ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia blisko ronda Daszyńskiego w Warszawie. Strefa częściowa zamknięta , ze szlabanem z możliwością bezpłatnego parkowania dla gości. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Białołęka,Warszawa

490 000 zł26 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna, nowocześnie wykończona kawalerka przy ul. Pawła Włodkowica na Białołęce. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milenijna

Tarchomin Kościelny,Warszawa

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Milenijnej, białołęka Tarchomin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2450 zł + 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

557 000 zł26 m² 21 178,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Małe kompaktowe mieszkanie dwupokojowe za Żelazną Bramą część Wolska. Widok na panoramę zachodnią Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do sprzedaży. Na podłodze parkiet. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

509 999 zł30 m² 17 073,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż rozkładowa kawalerka o powierzchni 29,87 m2 i wysokości 275cm, z 2019 roku. Na terenie nowego osiedla - Miasto Moje Marywilska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 41m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sejmu Czteroletniego, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami - wejście z przedpokoju. Przedpokój połączony z kuchnią. Umeblowane i wyposażone. Wykończone materiałami wysokiej klasy i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście Południowe,Warszawa

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** jedyny W warszawie penthouse 180 m2 nad wisłą, tarasy 100 M2 Szanowni Państwo, prezentujemy przepiękny penthouse o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł20 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy na warszawski Żoliborzu. Osiedle dobrze zagospodarowane. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

739 000 zł40 m² 18 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka, która robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Zaprojektowana przez architekta, z wyjątkową półokrągłą ścianą w salonie i funkcjonalnym układem, jakiego nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

503 005 zł35 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe 34,69 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

1 850 000 zł67 m² 27 488,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 67.30 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 29.72 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

648 000 zł39 m² 16 455,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Słoneczne, otulające mieszkanie z dużym balkonem - idealne dla singielki, singla lub pary! Szukasz miejsca, które daje poczucie przestrzeni? To mieszkanie Cię zaskoczy! Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie /spółdzielczo-własnościowe/ super usytuowane przy samym parku /okna na park bródnowski/, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

2 430 zł27 m² 90 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 27 m2 na 9 piętrze z piękną panoramą na Warszawę. Salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia z lodówką i zmywarką. Łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

690 000 zł34 m² 20 294,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem, położoną w doskonale skomunikowanej części miasta. To świetna propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł33 m² 73,62 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka o pow.: 32 m2 przy ul. Meissnera 1/3. Mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe rejon Gocław. Kuchnia w zabudowie w pełni wyposażona: lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, o pow. 42,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

830 000 zł67 m² 12 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - 67 m , balkon, piękny widok, świetna lokalizacja. Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Bemowa 59,70 m Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Dembego 10 mieszczące się na pierwszym z siedmiu pięter budynku z 2003 roku. Na powierzchni 50,00 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

829 000 zł66 m² 12 656,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze według własnego pomysłu, w pełni.