dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

767 661 zł60 m² 12 794,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Białołęka Tarchomin ul. Myśliborska 98e - autobusy: 550m - tramwaje: 550 m - dojazd do metra Młociny 12 min komunikacją - Galeria Północna 800 m, Lidl 400m, biedronka 600 m - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w zielonej i niezwykle dobrze skomunikowanej części Ursynowa. 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę 32m na Ursynowie na ulicy Braci Wagów - doskonała lokalizacja: 4 minuty do stacji Metra Natolin. Wynajmę od 15-go lutego lub od 1-go marca. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

649 000 zł30 m² 21 355,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Kawalerka o powierzchni 30,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

1 090 000 zł48 m² 22 923,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Dwustronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,55 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r., obecnie wynajmowane, możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

731 627 zł46 m² 15 970,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum Warszawy, albo z Mokotowem? Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu. Osiedle zlokalizowane jest w miejscu z pełną miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33 m2, piętro 11/11 z windą, w budynku z 1975 r., Bielany, Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary, młodej rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko w Digital Broker! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m przy ulicy Aleksandra Świętochowskiego 1 z oddzielną, widną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ogród Saski, 8 min do Hali Mirowskiej, dwie główne arterie komunikacyjne: ul. Żelazna i Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę stylowe, świeżo urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy cichej i zielonej ulicy Fasolowej w warszawskich Włochach. Idealne dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 750 zł49 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, zadbane, przytulne mieszkanie przy ulicy Żeglugi Wiślanej 10a na warszawskiej Białołęce - gotowe do zamieszkania od zaraz. Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bielany,Warszawa

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka z komórką przy ul. Szubińskiej 6 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 19m2. Piętro 4/4 w budynku bez windy. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ulrychów,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Nowolipki mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta biura nieruchomości Mieszkanie do generalnego remontu w niskiej cenie. Co warto wiedzieć Układ daje bardzo duże możliwości aranżacyjne Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

1 750 000 zł91 m² 19 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Powierzchnia: 85,55 m Liczba pokoi: 3 (możliwość wydzielenia 4) Piętro: 1 Rok budowy: 2020 Balkon: 8,16 m Loggia: 5,55 m Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł25 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo jasna, cicha i przestronna kawalerka o pow. 25,40 m2 zlokalizowana na 4 piętrze budynku na Żoliborzu przy ul. Promyka. Najważniejsze atuty mieszkania: - jasne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 750 zł27 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio do wynajmu, nowe 27 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29, w prestiżowej inwestycji na osiedlu Bliska Wola. Funkcjonalny układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bony

Ursus,Warszawa

3 250 zł54 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Włochy prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Ursus | ul. Królowej Bony Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pustola 42 (wola/ulrychów) 3 piętro z 4 w klasycznym budynku z lat 60. Bez windy. To lokal dla osób, które cenią dwustronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

637 000 zł56 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiemy, że zakup pierwszego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. Wiemy też, że rynek potrafi przytłaczać - skomplikowane księgi wieczyste, dodatkowe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

555 000 zł28 m² 19 892,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które pracuje od pierwszego dnia wynajmu bez pustostanów i tłumaczenia lokalizacji najemcom? To miejsce robi to za Ciebie. Położone w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

649 000 zł50 m² 13 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w poniedziałek 09/02/26 od godziny 13:30. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

663 000 zł41 m² 16 170,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Zielony Mokotów, świetna komunikacja, idealne na wynajem lub własne cele mieszkaniowe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra Płocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone przy ul. Górnośląskiej 17/19 w Warszawie w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Cena 497 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze Biedronka, żabka, carrefour, stokrotka, apteka, weterynarz oraz punkty gastronomiczne i usługowe. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - przestronnego pokoju z - półotwartej kuchni - łazienki - przedpokoju Z okna widok na panormamę miasta i korony drzew Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 29m , zlokalizowane na Sielcach przy ul. Piaseczyńskiej. To idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 1975 r., Bielany Wawrzyszew. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Wilanowska, przy ul. Ksawerów. Dostępne od 1 marca br. Mieszkanie usytuowane w budynku z końca lat 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Tylko W sdp nieruchomości! (eng) Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m. Uwaga: niektóre zdjęcia pokazują przykładową wizualizację wnętrz po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 950 zł95 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wysokie mieszkanie w centrum miasteczka Wilanów. W sąsiedztwie restauracje, kawiarnie, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, fitness, itd. Rozkład: > hall z garderobą, >.