dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na ul. Krasnobrodzkiej - Pr. Północ. 46 m2, 2 pokoje, nie umeblowane, dla dwóch osób, bez dzieci, bez zwierząt. Blisko pętla autobusowa. Według rozkładu jazdy, do centrum 30 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedaż mieszkania bezpośrednio, warszawa, wola ul. Srebrna przy Placu Zawiszy. Całkowita powierzchnia użytkowa 80 m2. ( bez balkonu). Blok z 1992 roku, 7 pięter, dwa domofony, winda, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę! Mieszkanie 2-pokojowe 53 m2 + balkon zabudowany, świeżo po remoncie. Znakomita okolica! saska kępa! Róg ul. Angorskiej i Niekłańskiej, 5 minut tramwajem i autobusem do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie własnościowe, 44 mkw, 2 pokoje - 20m2 i 9m2, kuchnia 6,5m2, łazienka z wc 3,5m2, przedpokój 5m2 oraz duży zabudowany balkon o ciekawym kształcie (szyby przesuwne + rolety). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł85 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Piękne mieszkanie w okolicach ch Promenada, przy ul. Łukowskiej. Wysoki standard wykończenia, po generalnym remoncie w 2007 oraz odświeżającym malowaniu w 2009. Toaleta i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królów Polskich

Gołąbki,Warszawa

800 zł63 m² 12,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 urządzone, sloneczne pokoje w nowoczesnie urzadzonym mieszkaniu ze skosami, na osiedlu Gawra, na 5 piętrze z windą. Do wspólnego korzystania w pelni wyposazona kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Ursynów,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie po remoncie, umeblowane, cicha okolica, blisko metra, multikina

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 760 zł42 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

doskonale położone ciche z bardzo dużym tarasem, możliwość wynajmu garażu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wykończone, z balkonem, na pierwszym piętrze, miejsce postojowe. Cisza, spokój. Wynajmę bezpośrednio!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ciche, słoneczne mieszkanie z możliwością przebudowy i powiększeniem liczby pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

278 000 zł45 m² 6 177,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

"O K A Z J A ! Mieszkanie 45,6m na Pradze okolice Rondo Wiatraczna. Obecnie trzy pokojowe przerobione z dwu pokojowego. Wielkość pomieszczeń: pokoje 12m, 11m,9m, kuchnia widna 5,25m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę kawalerkę przy ul. Kochanowskiego, parter, 28 m2. Dogodny dojazd do centrum, pętla tramwajowa, autobusy, 5 min do metra. W najbliższej okolicy sklepy i supermarkety. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne,zadbane, jasne, ciche mieszkanko, atrakcyjne położenie, w poblizu przystanki tramwajowe i autobusowe, liczne sklepy. Powierzchnia mieszkania 52 m2, częściowo umeblowane, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

240 000 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ciche mieszkanie na Muranowie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji - kilka przecznic do Metra, szybki dojazd do Centrum. Zadbany, ocieplony budynek, piony po wymianie, nowa winda. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lewandów

Lewandów,Warszawa

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie - nowe, w pelni umeblowane mieszkanie na osiedlu strzezonym. Mieszkanie miesci sie na osedlu Lewandow II. 2 pietro, garaz podziemny, balkon. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie W 2009r, bezpośrednio sąsiaduje Z parkiem , do mieszkania przynależy zamykany korytarz 10M kw , pomieszczenie gospodarcze 2M kw , W pobliżu znajdują się: żłobek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bloku z lat 60., z cegły, własnościowe, dwupokojowe, rozkładowe piętro 4/4, bez windy. 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka i przedpokój - takie, jak na zdjęciach (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 4-pokojowe o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Pokoje o wymiarach: 17 m , 12 m , 7 m i 7 m . Mieszkanie słoneczne z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 42 m2, 2-pokojowe (z aneksem kuchennym), al. Ken 56, miedzy stacją metra Imielin i Natolin, umeblowane, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dobrze zlokalizowane mieszkanie na miłym osiedlu. W pobliżu bloku znajdują się wszystkie potrzebne instytucje i punkty usługowe. Przy samym bloku jest basen należący do szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2pok.51m2.z dużym ogródkiem.Całkiem ładna okolica,parki,zieleń,planowana stacja metra,umeblowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja ważna tylko 14 dni, sprzedaż za gotówkę - bezpośrednio. Budynek ocieplony, otynkowany po wszystkich niezbędnych remontach. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, ładne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł48 m² 4,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na zamkniętym osiedlu.Stan bardzo dobry.Oddzielna kuchnia.Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne i ciche 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, znajdujące się na I piętrze przy ulicy Miłej 25. Wspaniałe położenie, 7min od centrum, w pobliżu metra Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

190 200 zł31 m² 6 135,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na parterze, z ogródkiem. Osiedle przy przystanku linii 120,132,732. Blisko centrum handlowe M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wola,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem, 25m2 W-wa, wola, ul Norwida, umeblowane, zadbane gotowe do zamieszkania. * dogodny dojazd do centrum (tranwaj, autobus) * Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam wynajęcie dwupokojowego, umeblowanego mieszkania o powierzchni 46m2 na ul. Bora - komorowskiego/rogalskiego (gocław). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, własnościowe z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

250 000 zł28 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony, zadbany, ogrodzony. Dogodna komunikacja autobusowa, tramwajowa, 3 przystanki do metra Wierzbna. W pobliżu Galeria Mokotów, liczne przedszkola i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Nowodwory,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 39 m2 -mieszkanie dwupokojowe (parkiet na podłodze) -balkon (płytki) -umeblowana kuchnia w pełni wyposażona (glazura) -piętro 3/7 -świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Saskiej Kępie. Rozkładowe - ustawne, swieżo po generalnym remoncie. Zielona lokalizacja, na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, sługi i sklepy. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł70 m² 30,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam wynajęcie pięknego mieszkania o powierzchni 70 m2 - 3 pokoje z kuchnią, balkon, winda, pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 890 zł45 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest nowe, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym umeblowane i wyposarzone w sprzęt agd. Osiedle składa się z dwóch kameralnych budynków w cichej okolicy niedaleko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolumen

Bielany,Warszawa

2 599 zł59 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie (60m.kw.) do wynajecia: salon z kuchnia (25m.kw.) oraz 2 pokoje (12 i 16m.kw.), lazienka widna (4m.kw.), balkon. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze i polozone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

429 000 zł57 m² 7 592,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji, bliskość infrastruktury. Budynek po remontach, piony po wymianie, nowe widny. Mieszkanie rozkładowe - narożne. Po remoncie - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

266 000 zł42 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Sympatyczna I przestronna kawalerka. 42 m2 Oferta od właściciela mieszkania. Położenie : ul. Smoleńska 82 (targówek) 4 minuty piechotą od ronda żaba. Połączenia tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Bliski Muranów, budynek z lat 90' - tych. Kameralna Spółdzielnia, tylko jeden budynek. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne - południe i zachód, przy pokoju dziennym duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

przedam mieszkanie bezpośrednio, o powierzchni 36m2 , 1 piętro/ 4 piętrowy blok, przy stacji metra!, 2 pokoje rozkładowe, widna kuchnia,łazienka z wc, przedpokój, parkiet na podłodze, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku ul.Remiszewska 18 od 1 Września 2011. Mieszkanie 47m2, piętro 6 (winda), dwa przestronne i jasne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, czyste, w pełni wyposazone mieszkanie w samym Centrum Warszawy ( ul. Jana Pawła, tuż przy Hali Mirowskiej). Dogodna lokalizacja, metro, tramwaj, autobus. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźń

Przyjaźń,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na 6-tym ostatnim piętrze ogrodzonego budynku mieszkalnego z wideofonem. Mieszkanie całkowicie urządzone. Oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie (stół, lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

358 000 zł36 m² 10 084,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Powiśle, poszukiwany rejon! Budynek z cegły, 2 pokoje z dużym aneksem kuchennym i balkonem. Budynek po wymianie pionów i instalacji, media sieciowe - miejskie. Poszukiwany rejon,.