dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

358 000 zł36 m² 10 084,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Powiśle, poszukiwany rejon! Budynek z cegły, 2 pokoje z dużym aneksem kuchennym i balkonem. Budynek po wymianie pionów i instalacji, media sieciowe - miejskie. Poszukiwany rejon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

405 000 zł56 m² 7 168,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W budynku jest; domofon, osiedle strzezone,kamery video,recepcja, dzwi I rolety antywlamaniowe,telewizja kablowa,stale lacze do internetu. Przed domem ogrodek 45M2. Kuchnia polaczona Z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 900 zł66 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Bez prowizji. Bardzo wygodne mieszkanie z dwoma ustawnymi balkonami. 3 pokoje i zabudowana kuchnia. Może być umeblowane lub bez mebli. Piwnica i miejsce garażowe przypisane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 17 Stycznia

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 128,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie z cegły,duża kuchnia,niedaleko piękna działka pracownicza w atrakcyjnej cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nizinna

Grochów,Warszawa

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie typu studio na 1 piętrze, oddane do zamieszkania w lipcu 2003r, okna pcv z wentylacją wychodzące na południe. Pokój z kuchnią i przedpokojem, z kratą balkonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne i wygodne usytuowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, z placem zabaw dla dzieci. Okna (drewniane) i balkon wychodzą na południe. 3 mieszkania na piętrze (klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio pokój (16 mkw) w mieszkaniu 38 mkw. Wyremontowane, 2 oddzielne pokoje (umeblowane), kuchnia w pełni wyposażona, łazienka(prysznic, pralka). Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Helu

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne. przytulne mieszkanko w cichej okolicy. Umeblowane, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

262 000 zł41 m² 6 390,24 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie (40,5m2) z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest nowe, o atrakcyjnym rozkładzie, gotowe do zamieszkania, podłogi, drzwi wewnętrzne, glazury, terakoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

650 zł55 m² 11,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

- do wynajęcia 2 pokoje po ok. 12 m2, każdy dla jednej osoby; - miesięcznie 650 zł za pokój + ok. 70 zł opłat (w tym internet wi-fi 10mb) + kaucja 1x650 zł; - pokoje nieumeblowane; - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie w dobrym stanie. Niski budynek po wymianie pionów, ocieplony, z nową elewacją. Salon i kuchnia od południa, sypialnie od północy (podwórko), łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam wynajęcie 1 pokojowego mieszkania na warszawskim Gocławiu przy ul. Bora - Komorowskiego. Bardzo przyjemna okolica, w pobliżu jeziorko, park nad Balatonem, wisła. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie świeżo pomalowane, czyste, słoneczne, umeblowane, gotowe do zamieszkania dla samotnej osoby lub małżeństwa z 1 dzieckiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

309 000 zł29 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie - świezo po remoncie - do zamieszkania od zaraz. Doskonała komunikacja, wokół pełna infrastruktura - usługi, sklepy, tereny zielone. Budynek zadbany, czysta klatka schodwa, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

cena 1200 + opłaty klatka zamykana na piętrach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy. Połączenie z każdą częścią miasta. Blok znajduje się w drugiej linii od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe na Wawrze przy ul. Wał Miedzeszyński. Lokal o powierzchni 53 m2, składa się z; - salonu - 17 m2 z wyjściem na balkon (3,5 m2), - kuchni 5 m2 otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest przytulne, czyste, podłoga w pokoju i przedpokoju jest nowo wycyklinowana i polakierowana, antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna niedwano wymienione w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane,rtv,agd,widna kuchnia,budynek odnowiony,internet+kablówka(100zł/mc)+ opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40m2 ; salon z aneksem kuchennym + sypialnia; dwupokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. 40 m2 salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję słoneczne, przestronne dwupokojowe mieszkanie (wysoki parter) położone w budynku 4 piętrowym na Pradze Południe (ul. Białowieska 19). Blok z cegły z 1960 roku, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Calkowicie umeblowany luksusowy apartament.Podłogi: marmur, parkiet dębowy. Kuchnia: całkowicie wyposażona z agd + pralka w zabudowie. 2 lazienki: jednej z wanna/jakuzzi gruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2010 roku; rozkładowe 4-pokojowe. Na ścianach gładź gipsowa, na podłodze w pokojach nowe panele, w kuchni gres. Kuchnia częściowo otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z duszą Samodzielne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2, usytuowane na II piętrze w budynku na styku ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej. Jasna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta Bezpośrednio do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej na Białołęce, 44 mkw, na 7 ostatnim piętrze, z balkonem. Osiedle ciche, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Warszawy po generalnym remoncie (nie używane), w nowoczesnym stylu. Idealne dla 1-2 osób. Przedpokój z wbudowaną szafą wnękową, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Rozłogi 9 położone jest w centrum osiedla Jelonki Południowe ( Bemowo). Okolica jest pięknie zadrzewiona starodrzewiem z licznymi alejkami i ogrodzonymi placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka częściowo umeblowana, wyposażona w pralkę i lodówkę. Cena 1400zł + liczniki, kaucja 1000zł. Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! w Y N A J Ę T E! najem 1100 pln + czynsz I opłaty licznikowe. Umowa najmu. Mieszkanie wolne od 1.08.2011. Wymaga odświeżenia po poprzednim lokatorze. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wola,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, 38 m2 na ul. Miłej 29. Drugie piętro w bloku 3 piętrowym. Lokalizacja: 200 m od Jana Pawła. Okolica bardzo cicha, spokojna i zielona! Blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zielonym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W okolicy Park skaryszewski. Bardzo dogodny punkt komunikacyjny. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo ciche mieszkanie, nie umeblowane, swietny rozklad, dodatkowo miejsce w garazu podziemnym, bardzo duzy balkon z widokiem na zielone i ciche podwórze, swietny dojazd do centrum, bliskosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam przytulne i wyremontowane mieszkanie 53,65 m2 przy ul. Duracza na Bielanach (przy granicy z Żoliborzem). Mieszkanie urządzone i wyposażone wg indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę wyremontowane mieszkanie w cichej spokojnej bezpiecznej okolicy z dobrym szybkim dojazdem do centrum-5 przystanków do metra dw. Gdanski. Koszt wynajmu 1300 zł. plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pobliżu ch Targówek, auchan, M1, linia tramwajowa, park bródnowski. blok umiejscowiony w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

406 000 zł62 m² 6 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam przytulne mieszkanie 62m, 3 pokojowe, do zamieszkania bez wkładu finansowego. Bardzo dobry standard wykończenia. Cena 406 000 zł. (6548 zł/m2). kontakt: tel.   lub   Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią na Białołęce ul.Skarbka z Gór (pogranicze Targówka i Białołęki 5 min do CH Targówek), o powierzchni 54 m2. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowana kuchnia jak i pokoje. Cicha okolica w poblizu centrum handlowe, przystanki autobusowe jak i tramwajowe, basen, szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

302 000 zł33 m² 9 151 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze (w bloku 8-piętrowym). Blok zbudowany jest w tradycyjnej technologii w 1950 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 25 m2, po częściowym remoncie,odmalowana, nowa wykładzina dywanowa, nowa wanna, nowa pralka. W skład wyposażenia wchodzi również kilka mebli, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie (54m2) wraz z podziemnym miejscem garażowym na Bemowie (ul. Powstańców Śląskich 83). Oferta bezpośrednio od właściciela Mieszkanie Mieszkanie na 2 piętrze w 7.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij