dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio! Piękne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu położone w najlepszej pod względem komunikacyjnym części Tarchomina. Mieszkanie położone jest na IV piętrze (winda) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Saskiej Kępie 30,06 m2, usytuowane na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym budynku (cegła). Duży, ustawny, jasny pokój (20 m2), aneks kuchenny, łazienka razem z wc (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie: polozone jest na osiedlu strzezonym, w zielonej czesci Warszawy do wynajecia od 1-go lipca 2011. Mieszkanie ma powierzchne 48m2 (kuchnia umeblowana, widna-oddzielna, lazienka z wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Nowolipki,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, łatwa dostępność do komunikacji miejskiej w tym do metra, czyste, ładne, wygodne, pralka, lodówka, niekrępujące. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone ( pralka, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, ) w pełni umeblowane. Osiedle strzeżone z parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Blisko sklepy, apteka, petla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

510 000 zł82 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

ładne,rozkładowe mieszkanie z dużą loggią,stan developerski.Osiedle chronione,zieleń i plac zabaw dla dzieci. Blisko sklepy. Bardzo dobry dojazd do centrum/blisko skm/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża Kawalerka 37m na Bielanach ul.Wrzeciono. Mieszkanie własnościowe w bloku 10 piętrowym na 3 piętrze. Bardzo przestronne, przerobione z 2 pokojowego. Zostały wyburzone wszystkie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 078,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Do mieszkanie należy miejsce w garażu podziemnym (w cenie). Na terenie osiedla jest plac zabaw dla dzieci. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

346 000 zł50 m² 6 989,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe, z ogrodem (30 m2) otoczonym płotem obrośniętym bluszczem. Niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Kuchnia jest widna, w pełni wyposażona ( 8 m2). Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Gocław,Warszawa

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Tylko bezpośrednio: urocza kawalerka na Gocławiu z widną, duża kuchnia o pow.użytkowej 41,0 m2 usytuowana na pierwszym piętrze w budynku 4 piętrowym, balkon, piwnica. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 56 m2 świeżo po remoncie (warszawa Włochy, ul. Łamana - przy pkp Włochy, zamknięte osiedle sześcioblokowe). Mieszkanie mieści się na 5-tym piętrze 6-cio piętrowego bloku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio,bezpośrednio - wynajmę przestronne mieszkanie znajdujące się w bloku z 1997 roku (nieduży blok jedynie 13 mieszkań). 3 pokoje, kuchnia otwarta na salon, 2 łazienki ( 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Ochota,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dla max 2 osób Salon umeblowany, sypialnia do aranzacji, kuchnia wyposażona, szafy w przedpokoju i sypialni. W okolicy liczne punkty handlowe i usługowe. B. dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pelni umeblowane w bloku na osiedlu strzezonym. 300 m od stacji metra Natolin i wezla autobusowego. W poblizu rynek ze swiezymi owocami i warzywami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia w bardzo dobrym stanie, z widokiem na park i w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ustronnym miejscu Starej Ochoty po świeżo zakończonym remoncie. W okolicy pełna infrastruktura handlowa i usługowa. Doskonale skomunikowana z Centrum i innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane,agd,widna kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy (al. Solidarnosci, w poblizu kina Muranow). Bez prowizji agencji. 36 metrow kwadratowych, duzy pokoj, mniejszy pokoj (do pracy lub jako sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne w pełni urządzone mieszkanie 48 m2 w ciekawej i modnej lokalizacji na Warszawskiej Pradze w okolicy ch Wileńska (ul. Białostocka 48). Budynek z 2001 roku, trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

280 000 zł46 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W poblizu market, dogodny dojazd do Srodmiescia, mieszkanie ciche

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 300 zł44 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu w pobliżu wału wiślanego. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd i rozwinięta infrastruktura. Możliwość sprzedaży: cena 285000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

285 000 zł44 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na parterze na osiedlu strzeżonym zamkniętym, w blisko wału wiślanego. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura. Cicha i spokojna okolica. Możliwy również wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

750 zł20 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla 1-2 osób. Od 1 lipca 20 m w mieszkaniu 3 pokojowym bez właściciela na Pradze Północ, ul. Łochowska 1/29. Pokój jest umeblowany z balkonem. Dobry punkt komunikacyjny (autobusy, tramwaje) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

451 000 zł69 m² 6 536,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica Mieszkanie usytuowane jest na strzeżonym osiedlu w niskiej zabudowie. Na całym osiedlu jest tylko 400 mieszkań. Wokół dużo zieleni i urządzonych placów zabaw. Na terenie osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie,ul.Racławicka,37m,częściowo umeblowane (segment,wersalka,komoda),kuchnia całkowicie umeblowana +lodówka,w łazience pralka,w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 38 m. Dwa pokoje, saska kępa, słoneczne Mieszkanie dwupokojowe (kuchnia otwarta na pokój dzienny + sypialnia). Idealne dla pary lub singli. Cicha, spokojna okolica, z dala od ruchliwych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewinowska

Zacisze,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio! sprzedam lub zamienię. Cena 280000 zł, do negocjacji. Bardzo ładne, ustawne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

279 000 zł27 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Muranowie. Kawalerka - pokój z widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie stanie dobrym, kuchnia - glazura, terakota, jest zabudowa, podłogi parkiet, pokój odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe.Wyremontowane w roku 2010. Agd w kuchni na gwarancji.W pokojach gladź. Nowe kaloryfery,instalacja elektryczna i hydrauliczna wymienione. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Trojdena

Warszawa,mazowieckie

256 000 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

przedam bezpośrednio. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na zielonej Ochocie. Doskonała lokalizacja. Kuchnia (połączona z pokojem): pow. 3 m, glazura Łazienka: pow. 2,5 m; glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Aluzyjna. Dostepne od 01.07.2011. Mieszkanie 2pokojowe na I pietrze z loggią, umeblowane, sprzęd agd(pralka lodówko-zamrazarka, kuchnia, tv) dla 2ch pracujacych osob bez dzieci i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wszędzie blisko, wszędzie dobry dojazd! Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum. Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, czyste, zadbane. Kompletnie umeblowane, do zamieszkania od lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe blisko stacji metra Sluzew (4 min) nowe plastikowe okna, sloneczne, duza pzrstrzenna kuchnia. Blisko bazarek i centrum handlowe, szkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia, dobrze rozplanowane i estetycznie zaaranżowane 2-pokojowe (ok. 44 m/kw) mieszkanie na Białołęce Tarchomin ul. Światowida 63. Umeblowana, widna kuchnia (aneks kuchenny) wyposażana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

witam do sprzedania ładne mieszkanie z przepieknym widokiem na panorame Warszawy. Wiecej info pod nr  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie w bloku sześciopiętrowym z windą, 3 piętro, okna na całą ścianę pokoju, balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone w pięknej okolicy. Jest bardzo ładne, jasne, zadbane i ciche o powierzchni 58m2. W pobliżu jest przystanek autobusowy, sklepy i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 350 zł44 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne, ostatnio odnowione mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 usytuowane przy ulicy Odkrytej 51e (numer lokalu 30) dostępne do wynajęcia od zaraz. Cena wynajmu wynosi 1450 na miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

475 000 zł51 m² 9 295,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wygodne, jasne i ciche 3 pokojowe mieszkanie (51,1 m2) na górnym Mokotowie sprzedam bez pośredników. Świetna lokalizacja, stacja metra Racławicka 7 min., tramwaje, autobusy Puławska 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

1.Budynek w Warszawie przy ul. Renesansowej 39 został oddany do użytkowania pod koniec 1998 roku a. Składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, b. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Gocław,Warszawa

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w zadbanym budynku na Saskiej Kępie. Szybki dojazd komunikacją miejską do Centrum - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku szkoła, przedszkole, usługi, sklepy. Mieszkanie.