dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jantarowy Szlak

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł104 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Willa w bloku. Widok na pół Warszawy. Wokół wszystko dla normalnego życia. Dojazd wszędzie bez większych korków. Parkowanie wygodne pod blokiem. Można za pół ceny wykupić miejsca postojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

292 000 zł38 m² 7 584,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnym pod kątem infrastruktury i komunikacji miejscu. Mieszkanie po niedawnym remoncie, z aneksem kuchennym i garderobą. Blok po wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na warszawskiej Woli - jasna i przestronna, 9 pietro, widok na centrum Warszawy, umeblowana, sprzet agd (lodowka, pralka, kuchenka gazowa). Cena wynajmu 1.500 zl obejmuje czynsz i oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okazja! Bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe, mieszkanie na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, promenada nad Wisłą. Enklawa zieleni. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

1 400 zł57 m² 24,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy samodzielne, umeblowane pokoje, jasne, przestronne. Kuchnia z oknem, łazienka z wc, duży przedpokój z przestronną szafą. Mogę wynająć rodzinie, lub każdy pokój osobno. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! Mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji - osiedle Inflancka - Stawki. Budynek ogrodzony, na terenie osiedla alejki spacerowe, plac zabaw. W cenie miejsce postojowe w sąsiednim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane,czteropokojowe.Mieszkanie jest dwupoziomowe z możliwością przebudowy pokoi. Na dole(60 m2) znajduje się obszerny 50 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

392 000 zł46 m² 8 521,74 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Znane osiedle na ulicy Inflanckiej. Osiedle zamknięte i strzeżone. Na terenie osiedla tereny spacerowe oraz liczne place zabaw plus miejsca parkingowe dla mieszkańców osiedla. Budynki zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Ursynów,Warszawa

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie położone w 16-piętrowym budynku przy ul. Benedykta Polaka w Warszawie (ursynów). Najbliższe otoczenie stanowią budynki wielorodzinne oraz pętla autobusowa.BARDZO BLISKO METRA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sapieżyńska

Nowe Miasto,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 36 m2. Duży przedpokój z wnęką kuchenną oraz duży pokój. Wejście do mieszkanie autonomiczne. Mieszkanie wyposażone w lodówkę, pralkę, szafę wnękową. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 42m2 na 2 piętrze. Rozkładowe, 2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione wszystkie media miejskie a także instalacja m.in. Wlz). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, wynajmę od zaraz przyjemne 3-pokojowe mieszkanie w 2piętrowym budynku z 2006 roku. Mieszkanie znajduje się na parterze (6 mieszkań na klatce) i posiada dogodny dostęp, zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dobrze usytuowane komunikacyjnie. W pobliżu centrum handlowe i bazazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio! Mieszkanie 53m2 Garderoba, łazienka połączona z toaletą, kuchnia, 2 pokoje i balkon. Może w nim zamieszkać od 2 do 5 osób. Po generalnym remoncie, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

293 200 zł40 m² 7 330 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe, nowe mieszkanie w strzeżonym osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Przystanek autobusowy i II linni metra tuż przy osiedlu. Parter. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielona

Zielona,Warszawa

177 900 zł32 m² 5 559,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kontakt tel.   mail:   Nowe mieszkanie umowa zawierana bezpośrednio z developerem, pierwsza wpłata tylko 5%. Spełnia kryteria programu Rodzina na swoim / Singiel na swoim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni widnej i garderoby. Duzy pokój, kuchnia i duży taras od strony patio. Wyposażenie: w przedpokoju, sypialni - szafy wnękowe, wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

279 000 zł41 m² 6 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Okazja - 2 rozkładowe pokoje, kuchnia widna, łazienka z dużym oknem! Wysoki parter! Kameralny, niski budynek - tylko 2 mieszkania na piętrze, wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3pokojowe, piętro 4/4 po kapitalnym remoncie.Okna nowe plastik. Kuchnia widna w pełnej zabudowie(piekarnik, zmywarka, mikrofala, lodówka) .Łazienka z kabiną prysznicową, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

228 000 zł37 m² 6 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ciche i słoneczne mieszkanie na Pradze. W pobliżu centrum handlowe, dworzec Wileński, bazylika, dobra komunikacja- tramwaje, autobusy, planowana stacja metra, pełna infrastruktura- sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanadyjska

Saska Kępa,Warszawa

383 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja - 7 979m2! Saska Kępa Mieszkanie w kameralnym budynku na Saskiej Kępie. Wyśmienita komunikacja do Centrum - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bezpośrednio, tel.   , cena 1500 w tym jest wliczony czynsz. Opłata za energie elektryczną zgodnie z użyciem. W pobliżu petra autobusowa w odległ.ok 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na Ursynowie. Mieszkanie usytuowane w okolicy metra Stokłosy ( 500 m), blisko 7 przedszkoli w tym 2 państwowe ( do 500 m), szkoła podstawowa 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzy pokoje za 410 000! Spokojna i zielona okolica, w pobliżu Parku Olszyna. Mieszkanie na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z ramy H z początku lat 70-tych. Dwustronne - wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na bliskim Muranowie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Szybka komunikacja do Metra - nie więcej jak 10 minut, po sąsiedzku Skwer, sklepy, usługi. Blisko przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bezpośrednio! Urocze mieszkanie w spokojnej, cichej, zielonej okolicy. W pobliżu parki (pole Mokotowskie, park Szczęśliwicki), przychodnia, apteka, poczta, tramwaj, autobus, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

279 000 zł44 m² 6 269,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie położone na Białołęce, ul. Aluzyjna. -mieszkanie na 4 piętrze w siedmiopiętrowym bloku -kameralne ogrodzone osiedle (4 bloki) -na terenie osiedla plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 45,47 m kw. w nowym budownictwie, dostępne od zaraz. Dwa pokoje o pow. 13 i 19 m kw., urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

329 866 zł46 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Cena do negocjacji,sprzedaz bezposrednia,Mieszkanie z miejscem parkingowym obok bloku na zamknietym parkingu strzezonym .Czynsz z parkingiem 400 zlotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trojdena

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest rozkładowe,bardzo ciche na brzegu parku,w pobliżu jest staw.Idealnie komunikacyjnie. W łazience jest glazura,wanna,pralka. W kuchni jest lodówka ,szafki,kuchenka gazowa.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Wola,Warszawa

212 000 zł25 m² 8,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Woli. Mieszkanie narożne położone na 10 piętrze przy małej ulicy Norwida, cicho, zielono, widok na panoramę Warszawy. Łazienka z oknem i wanną, lokal po remoncie - do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

409 500 zł63 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po remoncie, ładne, ciche, rozkładowe, idealna komunikacja. Kuchnia zabudowana, agd firmy Smeg i Faber, zmywarka, lodówka, stolik z hokerami. Łazienka z prysznicem (głęboki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard. Łazienka z wc, kabiną prysznicową i pralką. Kuchnia zabudowana szafkami wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę i płytę elektryczną. W przedpokoju stoi szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo atrakcyjna oferta sprzedazy mieszkania o powierzchni 50,80 m2,balkon 6m2. dobre polaczonie komunikacyjne(bezposredni autobus do metra 511), salon polaczony z wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

1 699 zł52 m² 32,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie od zaraz -bezpośrednio! pow.52m2, 2 pokoje + kuchnia + 2x łazienka Adres: ul. Kaukaska 5 mieszkanie ciche i rozkładowe, bezpłatny parking cena 1699 pln/mc + opłaty licznikowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

410 000 zł51 m² 8 070,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek w solidnym stylu końca lat 50-tych. Ciche mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie park Łazienkowski. Z jednej strony okna na podwórze, z drugiej na teren międzyosiedlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Natolin

Natolin,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 40 mkw na Natolinie (al. Ken, 5 minut spacerem do stacji metra, 2 minuty do pętli autobusowej). Sypialnia + pokój dzienny połączony z kuchnią (przedzielone blatem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł58 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super mieszkanie w pięknej lokalizacji - przestronne 3-pokojowe z balkonem na 4 piętrze w 4-piętrowym dwuklatkowym budynku w atrakcyjnym miejscu - os. Niedżwiadek w Ursusie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

325 000 zł36 m² 8 904 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ochota ul. Geodetów 36,5mkw- 325 000 Prezentowane mieszkanie ma 2-pokoje 16mkw i 11mkw. Mieści się na warszawskiej Ochocie gotowe jest do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia całego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę nowe mieszkanie 56m2 na woli ul. Jana Kazimierza 30. Mieszaknie jest 2 pokojowe, widna wyposażona kuchnia. W łazience pralka. Duży balkon. Jestem otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

520 000 zł59 m² 8 798,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Woli przy ulicy Płockiej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 59,1 m2 elegancko wykończone: dwa pokoje (21m2 i 13,6 m2), łazienka (z.