dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 1 pokój z garderobą + kuchnia Bardzo miłe, ustawne, ciepłe, mieszkanie 38m2, z 1 pokojem 21m2 i oddzielną, widną kuchnią 6,4m2, łazienką 3,8m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

235 000 zł31 m² 7 679,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio 30-metrowe jednopokojowe mieszkanie - Białołęka, ul. Odkryta. Pierwsze piętro, winda, balkon, blok czteropiętrowy w głębi osiedla - mieszkanie bardzo ciche. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu strzeżonym. 2 pokojowe, salon z otwartą kuchnią, w sypialni jedno duże łóżko. Duża i wygodna łazienka z wanną narożną i oddzielnie kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

495 000 zł64 m² 7 730,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Agencjom Nieruchomości dziękuję za współpracę. Sprzedam mieszkanie 3 pok. w bloku 3 piętrowym.5 min od stacji metra Kabaty. Duża odległość od innych budynków na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Arabska

Warszawa,mazowieckie

276 450 zł38 m² 7 218,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie O przetargu! sbm "ateńska" w Warszawie ul. Arabska 9 ogłasza przetarg otwarty w formie oferty pisemnej na pierwszeństwo ustanowienia prawa odrębnej własności lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe umeblowane wyposażone w nowy sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

726 000 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu. Niski blok z odnowioną elewacją usytuowany w niedalekim sąsiedztwie Kina Femina, sądów i Pl.Bankowego. Wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwópokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie 3 minuty do stacji metra Pola Mokotowskie. Mieszkanie dwóstronne, rozkładowe dwa oddzielne pokoje i widna kuchnia. Okna jednego pokoju wychodzą na al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek usytuowany w pobliżu ul. Ostrobramskiej więc je st to bardzo dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie do odświeżenia /już puste/. Kuchnia widna częściowo otwarta na jadalnię. Zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji,w pełni umeblowane, po remoncie kapitalnym, gotowe do zamieszkania natychmiast. Okna wychodzą na podwórko więc mieszkanie jest wyjątkowo ciche.Blisko do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji. Skierniewicka przy Wolskiej- znakomita komunikacja we wszystkich kierunkach, tramwaje, autobusy, do Centrum Warszawy 10 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę U zbiegu ulicy wileńskiej I szwedzkiej O pow. 20 m2 .MIESZKANIE NA PARTERZE. Nowe okna(na oknach żaluzje oraz składane kraty od wewnątrz, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Lipą

Kabaty,Warszawa

100 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Piękne mieszkanie na zielonych kabatach 100M2.ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA TEL   Dodatkowo płatny garaż 25tys

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie w samym sercu dolnego Mokotowa - 200 m od Łazienek. Mieszkanie studio z dużym, przestrzennym oraz bardzo widnym pokojem z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Enklawa ciszy I zieleni W centrum bielan. Pojedyńczy, niewielki budynek na dużym zamknietym terenie Z własnym skwerem I parkingiem. Z dwóch stron otoczony zabudowa willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Bardzo ładne, 3-pokojowe 50-metrowe mieszkanie do wynajęcia, przy ul. Książkowej (przy pętli autobusowej Nowodwory). Pełna infrastruktura (sklepy, urząd pocztowy, gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zdjęcia dołączone do oferty przedstawiają wizualizację. Mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ciche mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej w okolicy Placu Starynkiewicza i Placu Zawiszy. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche, położone na ul. Esperanto w spokojnej części Muranowa. Zadbany budynek z dwoma windami. Instalacja gazowa i wodna po wymianie. Okna na wschód i południe. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętokrzyska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 399 zł27 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

50m do stacji metra. Róg Świętokrzyskiej z Marszałkowską, wjazd dla mieszkańców od strony kościoła Wszystkich Świętych. Parking zamykany, bezpieczny. Domofon + kod + chip. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, jasna kuchnia i jasna łazienka (bardzo słoneczne! okna z dwóch stron), przedpokój, a do tego balkon i ogródek (mieszkanie jest na parterze). Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzielnica: praga Południe / Gocław Ulica: bora Komorowskiego / Meissnera Własność: spółdzielcze własnościowe z kw Rok: 2006 Piętro: 3/8 Winda: 2 Metraż: 54m2 Wysokość: 2,60m Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe, łazienka z oknem, dodatkowe wc, szafy wnękowe, ciche, spokojna okolica, bardzo dogodna komunkacja, okna wschód południe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Blisko komunikacja miejska, szybki dojazd do każdej dzielnicy Warszawy, blisko plac zabaw, centrum handlowe Tesco oraz Promenada,dobry rozkład mieszkania duży pokój 22 metry, pozostałe to 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

222 000 zł27 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Okazja! Kawalerka. Duży, jasny pokój dzienny z oddzielną kuchnią i łazienką. Okna wychodzą na ciche podwórko. Na podłodze klepka- dębowa. Lokalizacja w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

2 150 000 zł114 m² 18 859,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na Żoliborzu. Doskonała lokalizacja, bliskość Centrum - 5 min samochodem do Arkadii, bliskość węzła wylotego na Trasę ak, s8, trasę Toruńską, sklepy spożywczo - przemysłowe (galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

1 030 000 zł97 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu Piaski. Budynek oddany w 2008. Teren ogrodzony, strzeżony, monitorowany z dużą ilościa naziemnych miejsc parkingowych. Na terenie zadbane, zielone patia oraz bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio 4 pokoje 64m2 na Stegnach, ul. Warneńska. Jeden z czterech pokoi - otwarty na kuchnię i hall (wyburzona ściana). Remont mieszkania miał miejsce w 2007 r. Okna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

450 000 zł49 m² 9 109,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2 pokojowe nowocześnie wykończone mieszkanie na osiedlu Zielone Zacisze o powierzchni 49,4 m2 na III piętrze z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Opis osiedla: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Sadyba,Warszawa

1 390 zł32 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy zbiegu ulic Sobieskiego i Bonifacego. 32 m2 przytulne, ciche, w pełni umeblowane. Dodatkowym atutem jest duża, osobna kuchnia oraz szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bardzo gorąco polecam przyjemne mieszkanie na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia całkowita 32 mkw. Pokój, widna kuchnia , łazienka w kwadracie. Nowe okna pcv z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

320 000 zł46 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Służewcu. Budynek ocieplony i odnowiony. Wyremontowana klatka schodowa. Nowa winda. Cicha, spokojna okolica. Budynek otoczony starodrzewiem. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 54m2 widna i oddzielna kuchnia + 2 pokoje (duży salon i przytulna sypialnia), łazienka, przestronny przedpokój oraz duży balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

1 720 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

tel.   , marymoncka/przy Agorze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

219 000 zł32 m² 6 738,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio! Łazienka po generalnym remoncie, pokój do odświeżenia. Mieszkanie na Wyspowej (targówek, zacisze), 3 piętro na poddaszu. Jego przewagą w stosunku do kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

232 060 zł41 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie! Umowa zawierana z developerem - kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie spełnia warunki kredytu rodzina/singiel na Swoim. Nowe, strzeżone osiedle na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, elegancko urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu (zamieszkałe od czerwca 2011 r.). Mieszkanie jest w idealnym stanie - wygląda jakby dopiero zakończył się remont. Nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jantarowy Szlak