dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

215 000 zł28 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie na Bródnie.Nie wymaga nakładów finansowych: na podłogach terakota, na ścianach glazura i gładzie gipsowe.Wymienione wszystkie okna i rury, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach.Bardzo dobra lokalizacja( w pobliżu pełna infrastruktura,przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra.Mieszkanie po kapitalnym remoncie(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i funkcjonalne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 Oddzielna kuchnia, łazienka i wc. I Piętro w czteropiętrowym budynku na terenie nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, 64m2, nowe budownictwo, wysoki standard wykończenia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 usytuowane na piątym piętrze w bloku z 2007 roku. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

150 000 zł17 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulne jednopokojowe mieszkanie na Bielanach( niedaleko do stacji metra, w pobliżu Lasek Bielański,Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego,awf,przystanki tramwajowe i autobusowe,sklepy).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

806 000 zł101 m² 7 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca Bardzo ładne przestronne mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu Lasu Kabackiego Mieszkanie o pow. 101 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł50 m² 7 431,21 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu.W pokojach na podłodze parkiet, w kuchni i łazience glazura i terakota.Wymienione wszystkie okna, rury i instalacja elektryczna.Widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 54m2 (w kw powierzchnia 52m2 - ale faktycznie o 2m2 więcej). Budynek z cegły z windą. Budynek odnowiony i ocieplony, czyste klatki schodowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł82 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Saskiej Kępie.W pokojach na podłodze mozaika, w kuchni i łazience glazura i terakota.Kuchnia otwarta na salon.Wymienione wszystkie okna , parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zielona

Zielona,Warszawa

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe, bardzo ciche i rozkładowe. W kameralnej wspólnocie, na 1 piętrze z balkonem. Gotowe do zamieszkania, zadbane, z oddzielną widną kuchnią - jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio jasne 2-pokojowe mieszkanie na parterze w 10-cio piętrowym bloku z 1980r. Dwa pokoje - mniejszy 12m2, większy 20m2 z zabudowaną loggią z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

255 000 zł37 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje 37,4m2 ul. Czerniakowska/mokotów. 8/10piętro. Cena: 255.000zł Opis mieszkania: Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie do remontu. Na podłogach mozaika do cyklinowania. W kuchni (7m2) stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kuchnia w zabudowie,dwa wyjście na loggię,z sypialni i z salonu.Blok posiada windę.Mieszkanie bardzo ciepłe,słoneczne. Łazienka -wanna,umywalka ,glazura ,terrakota,w kuchnia glazura. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

179 000 zł30 m² 6 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

! idealna cisza ,balkon , 2-piętro/4p!. Sympatyczna kawalerka w cichym i zielonym miejscu z dobrym dojazdem do centrum .! Marysin Wawerski , dojazd z centrum BUS( 520, 415,514,515),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie pierwotnie 1-pokojowe, zostało zmodernizowane. W pomieszczeniu, gdzie znajdowała się się kuchnia z oknem, powstała sypialnia, ustawna, kwadratowa ok. 9 m. W większym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagórskiego

Praga-Południe,Warszawa

419 000 zł72 m² 5 795,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

4 pokoje, 72,3m 2 ul. Nagórskiego/gocław Dwustronne i rozkładowe mieszkanie, składające się z trzech niezależnych pokoi: 18; 9; 8m 2 , pokoju połączonego z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

193 000 zł26 m² 7 283,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie na Bródnie.Parter w budynku 4 piętrowym.W pokoju na podłodze mozaika , w kuchni i łazience glazura i terakota.Kuchnia oddzielna, widna.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1/7 p., o powierzchni użytkowej 33 m2, świeżo po remoncie. Składa się z pokoju dziennego, łazienki, kuchni, przedpokoju. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na Marysinie Wawerskim o powierzchni 37,5mkw położone na 2-pietrze w 4-piętrowym bloku. Budynek po remoncie, nowe okna, instalacje. Budynek otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe 48 m2, rozkładowe mieszkanie w niskim bloku na Ochocie, z balkonem, położone w cichej i zielonej okolicy! Do sprzedania przytulne mieszkanie 48 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

427 450 zł63 m² 6 788,15 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Patio Avenir to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie, która składać się będzie z dwóch pięciopiętrowych budynków skupiających w sobie 188.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Kameralne, dwupokojowe, mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z domofonem. W mieszkaniu nowe okna, parapety i kaloryfery. W kuchni i łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 390 zł43 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku wielopiętrowym na 8 piętrze z dwoma windami i domofonem. Budynek z lat 60-tych, ocieplony .Położony jest w otoczeniu drzew. Niedaleko bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł64 m² 8 703,13 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pok +garaż+schowek na półpiętrze, mieszkanie ciche, słoneczne, 8 min do centrum, super punkt komunikacyjny przy planowanej stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe na strzeżonym osiedlu. Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 45m2 w bloku z 2004r na 5 pietrze na strzeżonym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

428 000 zł54 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie wykończone w b.wysokim standardzie w jednym z najlepiej zkomunikowanych miejsc w Warszawie. Nowoczesne i ciekawie urządzone, na podłogach: salon, hol, kuchnia - włoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

194 000 zł30 m² 6 360,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe , kuchnia oddzielna z prześwitem na pokój. Na podłodze panele.W łazience brak glazury i terakoty, stare okna. Lokalizacja w sąsiedztwie parku bródnowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

415 000 zł55 m² 7 572,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z pokoi o powierzchni 19m2; 14m2; 12m2; wyłożonych eleganckim parkietem dębowym. Dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka (rozdzielony pokój na sypialnię i salonik) W pełni umeblowane: telewizor,pralka automatyczna, lodówka, kuhcnia gazowa z piekarnikiem,naczynia sztućce itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

222 000 zł37 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe , ładne , o powierzchni całkowitej 38 m2 na trzecim piętrze z dwiema windami. Mieszkanie składa sie z: salony o pow 16m2, pokoju o pow 7 m2, oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 8 pietrze w budynku 10- piętrowym Ustawne z widną kuchnią. Kuchnia po remoncie, z szafkami na wymiar i sprzętem agd w zabudowie. W 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie - Służew nad Dolinką, w bardzo dobrej lokalizacji, trzy minuty do stacji metra, również b. blisko do innych środków komunikacyjnych (autobusów i tramwajów). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

267 000 zł37 m² 7 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 37 m kw. 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, po ewentualnym odświeżeniu (np. zmiana koloru na ścianach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

245 000 zł46 m² 5 345,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku 9 pietrowym Kuchnia w formie aneksu glazura terakota Łazienka razem z wc glazura terakota W pokojach na podłodze panele Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

384 000 zł57 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przestronne dwupokojowe 57m na Bielanach - Młocinach, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią 33m2, sypialni 12m2, łazienki 6m2, przedpokoju 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

325 000 zł35 m² 9 232,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Jednopokojowe mieszkanie z kuchnią z oknem na balkon, w budynku z roku 1996 na nowym osiedlu "kercelak". Blisko centrum, jednocześnie cicho, z dala od głównych ulic. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 piętro 5-piętrowym bloku (rok budowy: 2007), wyposażonym w windę. Pokoje umeblowane (szafy wnekowe, sofy, pufy, komody, pralka lodówka, mikrofala, czajnik itd) - do uzgodnienia, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie W bardzo dobrym stanie W budynku znajdującym się jakby W parku - z okien widok na korony drzew. Układ lokalu jest w tzw amfiladzie - przez duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: 2 pokoje (16 i 14 m2), widna kuchnia, łazienka (z wc), przedpokój, 2 balkony (w tym loggia 4 m2). Mieszkanie na 1 piętrze, po remoncie, zadbane, jasne, z wyposażeniem (w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2pokoje 37m2,widna kuchnia ,rozkładowe Praga Północ mieszkanie usytuowane na 2piętrze w bud. 10 piętrowym,zorientowne na południowy zachód. Mieszkanie wymaga remontu. Dobra komunikacja.