dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

4 300 zł60 m² 72,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu umeblowane, zadbane, czyste, wygodne, jasne, ciche, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6 m2 na ul. Lokajskiego. Bardzo dobra lokalizacja, 500m od Stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Koło,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 237 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

.Wola Koło! Piękny lasek! Nieopodal osiedla przy ul. Majakowskiego! Stacja Metra Młynów! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 48,5m2. Do remontu! Usytuowane na 2 piętrze budynku 4-piętrowego z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł38 m² 17 426,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: pełna własność z kw, bez obciążeń, świadectwo energetyczne w trakcie załatwiania Drugi właściciel Powierzchnia 38,16 m2 , wysokość 2,80m Okna mieszkania skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Szczęśliwice,Warszawa

1 389 000 zł78 m² 17 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania po Remoncie - ul. Pandy 11, warszawa Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, świeżo wyremontowanego mieszkania, które łączy nowoczesny design z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

517 875 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu generalnego. Dwa osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń (patrz załączony rzut mieszkania). Ciche i jasne, z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

556 000 zł31 m² 17 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz do zamieszkania miejsca, które będzie ciche, ale położone 2 min. pieszo od komunikacji miejskiej, w ogrodzonym budynku na kultowej Saskiej Kępie? Czy ważne jest, aby mieszkanie było na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Za Łąkami

Ursynów,Warszawa

3 700 zł64 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Z klimatyzacją! Wynajem na minimum 2 lata. Do wynajecia ciche, sloneczne mieszkania blisko stacji metra Kabaty ( 3 min. pieszo) oraz Lasu Kabackiego. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie przy Promenadzie bezpośrednio Sprzedaż bezpośrednia! Posiadam na sprzedaż piękne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m/2, usytuowane w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Chomiczówka,Warszawa

719 000 zł62 m² 11 522,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bardzo proszę pośredników O zaprzestanie prób kontaktu! nie jestem zainteresowany współpracą! Opis: jasne, przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w środku zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

788 175 zł46 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

640 000 zł51 m² 12 583,60 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę świetnie usytuowanego mieszkania, zlokalizowanego na Bielanach , czyli jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Warszawy. Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie w inwestycji oddanej do użytku w 2001 roku osiedle oaza, dostępne od zaraz! Nieruchomość jest położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

781 231 zł59 m² 13 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie inwestycyjne na Ursusie - 4 pokoje z możliwością podziału na dwa mieszkania! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

789 000 zł39 m² 20 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Inwestycyjny as w samym sercu nowego Centrum Miasta! atuty: 1. Roi na poziomie 8,8%! 2. Odległość od najważniejszych ośrodków rozrywki - Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 978,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe ciche mieszkanie 48,07 m z oddzielną kuchnią, w samym Centrum Warszawy-Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 9. Nowa niższa cena! Zakup tylko za gotówkę Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na Woli przy ul. Stańczyka 4. Atutem mieszkania są 3. oddzielne pokoje, otwarta kuchnia, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

579 000 zł27 m² 21 766,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację jednopokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z potencjałem. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Marzysz o własnym mieszkaniu na prestiżowej Saskiej Kępie? A może planujesz zakup pod inwestycję? Szukasz mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania, które można samodzielnie zaaranżować na wynajem lub dla swojej Rodziny? Czy marzysz o spokojnym, zielonym, bezpiecznym, rodzinnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy Metro Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku wykonanym w technologii wielkiej płyty, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy Alei Stanów Zjednoczonych 72 tuż przy Rondzie Wiatraczna. W przyszłości planowane otwarcie stacji metra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Powierzchnia użytkowa wynosi 30 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

739 000 zł47 m² 15 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż słonecznego, dobrze skomunikowanego 3-pokojowe mieszkania, które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Grunt uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Centrum,Warszawa

865 000 zł48 m² 17 908,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz komfortowego mieszkania w tętniącej życiem, a jednocześnie spokojnej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż urokliwe trzypokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł93 m² 16 146,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zarezerwowane do 20 października Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu blisko metra. Mieszkanie jest dwustronne, ciche, podzielone na strefę dzienną i sypialnianą. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 389 000 zł46 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,3m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2016roku zlokalizowane na Woli. Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone (zmywarka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opis: oferujemy do sprzedania bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m na warszawskim Targówku Mieszkaniowym przy ulicy Ks. Piotra Skargi. Usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Targówek,Warszawa

985 000 zł94 m² 10 478,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Wymagany najem okazjnalny (koszt po stronie właściciela). Najem bez zwierząt - kot czy pies. Wolen od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

1 175 680 zł56 m² 21 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ustawnym 3-pokojowym mieszkaniem z bardzo dużą loggią 9,8m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze o powierzchni 55,85m2. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

.Ogród Krasińskich za oknami! Prezentujemy 3-pokojowe słoneczne mieszkanie 58m2. przy ul. Wałowej niedaleko Starego Miasta! Usytuowane na 7 piętrze budynku 9-piętrowego. Sam budynek po wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 496,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja do 15 września. Atrakcyjna kawalerka z balkonem tuż przy Placu Szembeka. Niski budynek 3 piętrowy z zagospodarowanym strychem. Mieszkanie dwustronne, zadbane, wysokie. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,94 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Digital Broker prezentuje na wynajem efektowne i komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie w samym sercu Woli, przy ul. Grzybowskiej 30. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej słonecznej kawalerki na zamkniętym osiedlu w świetnej lokalizacji na Targówku! Mieszkanie jest usytułowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

872 000 zł63 m² 13 845,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą **3-pokojowego mieszkania** o powierzchni **62,98 m ** z ogromnym balkonem (11,5 m ) na **pierwszym piętrze**. Mieszkanie znajduje się na.