dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

765 270 zł77 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny z dziećmi. Centralnym punktem lokalu jest salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

696 000 zł51 m² 13 695,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północna część Warszawy przechodzi dynamiczną transformację, stając się wyborem osób świadomych rynkowych trendów. Komunikacja: pkp / metro / tramwaj / autobus pod blokiem Bliskość kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 695,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w 9- piętrowym bloku z windą. Wyremontowana łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Bloki w dużej odległości od siebie, oddzielone pięknym, zielonym podwórkiem. Lokal na 2 piętrze w budynku z końca lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

620 000 zł26 m² 23 512 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie mieszkanie typu kawalerka z opcją wydzielenia aneksu sypialnianego o łącznej powierzchni 26,37 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na Ochocie (rakowiec), w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaspijska

Sadyba,Warszawa

511 000 zł31 m² 16 378 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie położone na Dolnym Mokotowie, w cichej i zielonej części, na osiedlu Stegny. Mieszkanie w budynku przy ul. Kaspijskiej 2, dobrze doświetlone oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze w dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe w Warszawie. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Villardczyków w Warszawie, zlokalizowane na cichym, spokojnym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w księdze wieczystej ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 060 000 zł53 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł39 m² 13 595,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

500 000 zł31 m² 15 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ustawna kawalerka z aneksem kuchennym usytuowanym w obszernym holu. Duża łazienka oraz prawie dziewięciometrowy balkon. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej 24 m kawalerka składa się z : pokoju 17,5 m wyposażonego w kanapę, szafę lustrzaną , regał książkowy, komodę, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

757 000 zł52 m² 14 419 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

749 000 zł73 m² 10 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 3 pokojowe, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

656 914 zł43 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - pcc 0% - Prowizji | Przemyślany układ. Bez straty metrów. Dobry produkt inwestycyjny. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,56 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 850 000 zł115 m² 16 115 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 18 m , położone przy Al. Zjednoczenia na warszawskich Bielanach zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie na zielonej Ochocie. Kluczowe informacje - Adres: ul. Skorochód-Majewskiego 15, warszawa Ochota - Powierzchnia: 36,5 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na Żoliborzu ul. Boguckiego Dwa pokoje, widna kuchnia. łazienka razem z wc. Mieszkanie częściowo umeblowane. Klimatyzacja. Usytuowane na 4 piętrze z 4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

749 900 zł54 m² 13 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru! Możliwość wejścia do mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

663 000 zł37 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Redutowej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł36 m² 15 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, z szybkim dojazdem do centrum ta propozycja jest własnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

1 116 325 zł64 m² 17 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w marcu taka cena! Nie czekaj, skorzystaj z okazji. Gotowe do odbioru! Bez czekania. Bez prowizji Idealna lokalizacja: kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 125 000 zł77 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 69,70 m2, na którą składa się: - salon z kuchnią (ok. 17 m2), - 4 sypialnie ( ok. 13 m2 / 11 m2 / 7,50 m2 / 7,50 m2), - łazienka (ok. 3 m2), - wc ( ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 239 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,77 m , położone na drugim piętrze w budynku z windą, na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 500 zł32 m² 108,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne, mieszkanie o powierzchni 32 m na granicy Mokotowa i Ursynowa na nowoczesnym osiedlu Central Park Ursynów. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

1 039 000 zł65 m² 15 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje, 65,40 m, 2 balkony, 710 min do Metro Kabaty, przy Lesie, garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m, położone na 2. piętrze w 5-piętrowym.