dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

460 000 zł43 m² 10 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

820 000 zł49 m² 16 879,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

= rezerwacja do 5/04/2026 = Prezentujemy ofertę mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiego Starego Żoliborza, do remontu, więc idealne do własnej aranżacji. - to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 377,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje w sercu Mokotowa - 5 min do Mordoru | Idealne pod inwestycję lub na start! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnej wizji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 450 000 zł92 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91,7 m 2 , zlokalizowanym na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, kuchnia widna oddzielna, pokój gościnny, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku z 1975roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki Północne,Warszawa

728 000 zł52 m² 13 919,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki Północne. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Imielin,Warszawa

2 453 035 zł145 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m , oryginalnie utworzony z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą, funkcjonalną kawalerkę 28m2 w świetnej lokalizacji ul. Popiełuszki 17b tuż przy metrze Marymont. Druga linia zabudowy - ciche mieszkanie. Cena najmu to 2 600 zł w tym czynsz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

5 100 zł45 m² 113,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie wykończone przez architekta - dostępne od marca! Balkon z zielonym tarasem | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe w garażu podziemnym na platformie | Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ustawne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Świderskiej 109h, na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 66,5 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

710 000 zł55 m² 12 839,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Szukasz mieszkania dla pary lub rodziny, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz w miejscu, gdzie codzienność jest po prostu wygodna? To Mokotów w najlepszym wydaniu: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Broniewskiego54, mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, super lokalizacja. Do najmu umeblowane mieszkanie 1 pokojowe (26m2) na 5 piętrze z 10 z windą. Aneks kuchenny, pokój z rozkładaną sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

3 170 zł57 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Urle na Sadybie (mokotów). Okolica spokojna. W pobliżu sklepy, szkoły (w tym francuska i brytyjska), restauracje, przychodnie lekarskie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 24,5 m z balkonem Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze w budynku z 1964 roku przy ul. Grenadierów w Warszawie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 095 000 zł65 m² 16 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe, 4 pokojowe: 65,19 m2 przy ulicy Sieleckiej, w 4 piętrowym budynku z 1972 roku. Lokal usytuowany jest na parterze, jednak okna znajdują się powyżej głów przechodniów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i funkcjonalne mieszkania na Bielanach przy Pabla Nerudy na 7 piętrze Odrębna własność, można kupić na kredyt. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią o powierzchni 56,72m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

699 900 zł44 m² 15 756,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,42 m , położone przy ul. Marywilskiej na Białołęce w Warszawie, na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję, łącząca ciszę z doskonałym punktem komunikacyjnym! Mieszkanie z potencjałem! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 220 000 zł117 m² 10 427,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 5 pokojowego z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 117 mkw. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 130 mkw, gdyż poddasze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 453 zł56 m² 17 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe, skrajne, w nowym bloku przy ul. Bokserskiej. Na powierzchni 53mkw mieści się: - salon z aneksem kuchennym z oknem, - dwie sypialnie, - łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Targówek, osiedle Warszawski Świt. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

982 500 zł66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta bezpośrednia bez pośredników ________________________________________ Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy al. Dwudziestolatków urokliwej alei spacerowej w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Podłużnej. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 55,66 m z dużą loggią - ostatnie piętro, ul. Jugosłowiańska, gocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m z dużą, zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

780 000 zł37 m² 21 311,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczęśliwickiej 8 w Warszawa. Lokal znajduje się na 4. piętrze. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho. Widok jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie, które urządzaliśmy pod siebie z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku i jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym-blisko komunikacji,parku,ścieżek rowerowych. Wymaga remontu i przearanżowania.Okna wychodzą na ulicę. Blok z cegły,po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 431,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

S8 | Autobus | Bliskość pętli tramwajowej to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Mobilność regionalna: bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 sprawia, że wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m, położone przy ul. Dźwigowej 3 w zielonej części warszawskich Włoch przy Parku Kombatantów i Stawie Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,09 mkw. do remontu z oddzielną kuchnią i balkonem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

439 000 zł22 m² 20 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

667 971 zł64 m² 10 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe I 63 M2 I ogródek 35 M2 zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem Przestronne i komfortowe.