dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

233 000 zł38 m² 6 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 37m, przy ul. niedaleko Rondo Starzyńskiego i Plac Hallera. Mieszkanie dwu pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienka i balkon. Duży pokój ok.15mna podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gedymina

Przyczółek Grochowski,Warszawa

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Stan instalacji: po wymianie Stan łazienki: bardzo dobry Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m kw na bliskim Grochowie (przyczółek Grochowski) przy ul. Gedymina na cichym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Marysinie Wawerskim 37,5 m2 na parterze w budynku czteropiętrowym.Dwa pokoje,salon 14m na podłodze panele kuchnia w aneksie, drugi pokój 9m na podłodze panele, łazienka do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

591 948 zł61 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Riverside Apartment to nowoczesny projekt mieszkaniowy, realizowany na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej 9, charakteryzujący się ciekawą architekturą. Kameralna zabudowa, eleganckie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

710 300 zł79 m² 9 030 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Projektanci z renomowanego biura Rafaela de La - Hoz Castanys zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Wola,Warszawa

852 768 zł86 m² 9 870 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

301 000 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynekn ocieplony i otynkowany, okna wymienione jak rowniez instalacja co wraz z grzejnikami oraz wodna. mieszkanie przestronne na dwie strony budynku, na podlodze parkiet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31 m2, przerobione na 2 pokoje z aneksem kuchennym i garderobą. Doskonałe rozwiązanie. W dobrym punkcie z rozwiniętym wezłęm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

372 870 zł69 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

754 904 zł86 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim parterze = I piętro, na poziomie 0 hol, wejście do budynku i piwnice; okna na 2 strony: cichą uliczkę, basen, fitness i park osiedlowy; biedronka, arkadia, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

309 140 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

204 000 zł39 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu. Częściowo wyposażone: meble, zabudowa, kuchnia, lodówka i pralka w cenie. Okna na ulicę - południe (salon) i podwórko - wschód (sypialnia i łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

305 968 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

487 000 zł65 m² 7 492,31 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, jednostronne, z oknami wychodzącymi na zachód. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi 16m2 i 11,5m2 (obydwa w kształcie prostokąta), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jednopokojowe mieszkanie na Muranowie.3 piętro w budynku 4 piętrowym.W pokoju i kuchni na podłodze pcv,w łazience glazura i terakota.Kuchnia oddzielna, widna-wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

314 300 zł46 m² 6 832,61 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

327 000 zł38 m² 8 605,26 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone przy al. Solidarności, dwa przystanki od stacji Metra Ratusz-Arsenał (VII piętro). Świeżo odnowione w eleganckich i tworzących ciepło domowego ogniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarzy

Włochy,Warszawa

5 500 zł112 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 112m2. Trzy pokoje. Przestronny, nowocześnie urządzony salon z kuchnią i jadalnią. Dwie sypialnie w tym jedna z garderobą. Dwie łazienki: > większa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

423 900 zł53 m² 7 998,11 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

825 908 zł85 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, dwustronne, czteropokojowe rozkładowe mieszkanie (4 pokoje + łazienka + wc) w atrakcyjnej okolicy (zielone osiedle, stosunkowo daleko od ulicy, w pobliżu planowana stacja metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie (36m2) na Grochowie (ul. Grochowska). Zlokalizowane między Placem Szembeka a Rondem Wiatraczna , dogodny dojazd do Centrum (tramwaje 9 i 24 kursujące co kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

179 000 zł20 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój ok 20 m w bloku z cegły , 5 piętro /10 , Blok odnowiony w piony wod kan po wymianie , nowe windy , zielono do okna , super lokalizacja sady , w pobliżu metro i autobusy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przestronna kawalerka na Saskiej Kępie-30m2. 6 piętro w 10-o piętrowym budynku. Widny słoneczny pokój 16m duże okna pcv płd-zach. Okna nie wychodzą na ulicę. W łazience kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

775 196 zł85 m² 9 135 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

499 000 zł84 m² 5 976,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio rozkładowe, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ulic. Okna na wschód i zachód. Widok na drzewa i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Wola,Warszawa

897 435 zł85 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

825 908 zł85 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Doktora

Wawer,Warszawa

238 000 zł47 m² 5 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche ,pieknie położone 3 pokojowe do remontu w ładnym zadbanym budynku. Obok lesie Kaufland i basen ,dobra komunikacja drogowa i miejska.W pobliżu szkola przedszkole ,kosciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

428 000 zł53 m² 8 075,47 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy Pl.Narutowicza.Budynek z WINDĄ!, z lat 50-ych (CEGŁA). Wysokość mieszkania 2,80m.BEZ PIECYKA GAZOWEGO! DWUSTRONNE. Widna, oddzielna kuchnia Duży pokój 18m2 ,z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ogrodzonymi, chronionym i monitorowanym budynku. Mieszkanie rozkładowe, pokoje 25, 12 i 11m2, duży pokój z wyjściem na loggię. Kuchnia ok.10m2, widna, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

591 948 zł61 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią na drugim piętrze w niskim bloku z cegły na Starej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

715 800 zł98 m² 7 304,08 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zielona

Zielona,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną kawalerkę przy metrze Dworzec Gdański (około 500 metrów). Powierzchnia 25 m2: pokój 17 m2 z dużą szafą z drzwiami przesuwanymi z wyjściem na balkon , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

160 000 zł25 m² 6 477,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie na Woli.9 piętro w budynku 10 piętrowym.Mieszkanie wymaga remontu.Rury i grzejniki wymienione.Mieszkanie dobrze skomunikowane( liczne przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

100 000 zł51 m² 1 949,32 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do odstąpienia partycypacja tbs. Pięknie urządzone, przestronne mieszkanie. Szybki dojazd do centrum ( 3 przystanki od Metra Marymont). Osiedle chronione, nad kanałem Żerańskim. Obok park i boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku zbudowanym w 1979 r. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju dziennego - ok. 15.