dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hassa

Ursus,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41,08 m (2005r.) do wynajęcia na osiedlu przy ul. Hassa 4 (blisko Al. Jerozolimskich), II piętro, osiedle zamknięte, spokojna okolica, w pobliżu sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrągła

Białołęka,Warszawa

549 000 zł105 m² 5 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

A. Lokal biurowo- usługowy (plany nr 1,2,3) powierzchnia - 376 m2 1 piętro w 2-kondygnacyjnym budynku - ? całego piętra niezależne wejście z zewnętrznych schodów duży taras (nie wliczany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum przy Placu Bankowym. W pełni wyposażone - łózko, szafa, biblioteczka oraz zmywarka, pralka, mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie,wszystkie okna z widokiem na zieleń.Dookoła tereny zielone,bardzo ładna i spokojna okolica.Bardzo dobra lokalizacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł51 m² 7 854,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie wysokie i przestronne, składa się z 2 pokoi (salonu przechodniego wraz z sypialnią), dużej kuchni, łazienki i przedpokóju. Okna salonu wychodzą na al. Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne ,przytulne mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu przy Sejmie , ciche,z R-cha , z ładnym widokiem. Zadbane, umeblowane, wyposażone we wszystkie konieczne sprzęty .Super punkt ,świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Pradze Północ w pobliżu placu Hallera o pow.50,85 m2 na drugim piętrze, blok bez windy. Mieszkanie w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja, spokojna okolica, mieszkanie ciche i przestronne. (Bemowo / Jelonki, ul. Lazurowa) cena do negocjacji ładne mieszkanie na pierwszym piętrze (1/10) 64,3 m2, położone na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe ustawne mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd rtv. Do wszystkich pomieszczeń wejście z przedpokoju.Pojemne szafy w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przytulne, dwustronne rozkładowe 1-pokojowe mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły z lat 50-tych w bardzo dobrym stanie technicznym (po wymianie wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 45 m na Olszynce Grochowskiej. Mieszkanie ciche słoneczne w zielonej willowej okolicy.Miejsce jest doskonale skomunikowanie do centrum jest 8 km , dojazd tramwajami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

405 000 zł75 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Gocław Wilga. Pokoje 19m2, 14m2, 10 m2, 9 m2, łazienka 4 m2 oraz oddzielne wc 1m2. Do mieszkania przynależy balkon 5 m2 oraz piwnica 2 m2. Wyśmienita propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

558 000 zł70 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4- pokojowe mieszkanie , dwustronne, z balkonem, komórką lokatorską i miejscem parkingowym na chronionym parkingu. Jest w stanie dobrym - gładzie, wyposażona kuchnia, okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem na siódmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym w sąsiedztwie stacji metra Wierzbno. Mieszkanie po remoncie, typu studio - otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł56 m² 6 743,77 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie! Niezwykłe, ciche i ciepłe mieszkanie na Mokotowie może należeć do Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 56m2 położone jest na parterze w 12-sto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

449 000 zł66 m² 6 803,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, po generalnym remoncie. 2 pokoje + wydzielona sypialnia, w łazience glazura, terakota, wanna z kabiną, deszczownicą. Na podłogach - deska dębowa. Kuchnia wyposażona, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

159 000 zł25 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, centrum Grochowa, dogodny punkt komunikacyjny, liczne autobusy, do tramwaju 3 min. Wokół liczne sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie w dobrej lokalizacji! Sprzedam 2-pokojowe, spółdzielczo - własnościowe z kw, mieszkanie położone na warszawskim Muranowie. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

420 000 zł74 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! mieszkanie za połowę wartości! tylko dla klientow Z gotówką! do pilnej sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie 74M2 Z garażem na strzeżonym osiedlu na chomiczówce - maszewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego Atrakcyjne mieszkanie 3 -pokojowe 47 metrów w śródmieściu na Powiślu przy ul. Górnośląskiej. Dodatkowym atutem jest wykonanie bloku ramą H. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w Centrum Warszawy ulica Królewska przy Placu Grzybowskim. Doskonała lokalizacja tuż obok będą przecinać się dwie linie metra, bezpośrednie sąsiedztwo ogrodu Saskiego i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

465 000 zł63 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z kw w cichej i zielonej okolicy. Kuchnia połączona z salonem o pow. ok. 32 m2. Kuchnia w zabudowie z wyposażeniem (lodówka, kuchenka amica, zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie blisko centrum, na Woli, ale jednocześnie ciche i spokojne, okna wychodzą na podwórko. Mieszkanie o metrażu 30 m2 składa się z 2 pokoi: - pokój z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Osiedle Ostrobramska, mieszkanie spółdzielcze/własnościowe 47,8 m2, 2 pokoje /18 i 12 m2/ z widną kuchnią z zabudową /7,5m2/, łazienką /3,5 m2/ , przedpokojem /6,8 m2/, loggią /4 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe, słoneczne mieszkanie na jednym z najbardziej zielonych i najlepiej zagospodarowanych osiedli na Bielanach - Os. Ruda. Na powierzchnię mieszkania składają się: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ciche, rozkładowe mieszkanie w spokojnej okolicy pełnej zieleni na warszawskim Powiślu. Mieszkanie dwustronne, składające się z 3 bardzo ustawnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 950 zł100 m² 29,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, częściowo umeblowane 4-pokojowe mieszkanie na Gocławiu, ul.Kakowskiego. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w w 6-piętrowym bloku z z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 880 zł98 m² 39,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 98 mkw. Układ pomieszczeń. 1. Salon (25 mkw). 2. Jadalnia (9 mkw). 3. Oddzielna kuchnia (11 mkw). 4. Sypialnia (14 mkw). 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko sprzedający płaci prowizję! Bardzo atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Natolina, w bardzo dobrym stanie, praktycznie do zamieszkania. Salon otwarty na przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Ciche mieszkanie jednopokojowe na Mokotowie przy metrze wierzbno. Mieszkanie o powierzchni 34m 2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie ciche, z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

265 500 zł38 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży atrakcyjnego, nowego i co najważniejsze nieużytkowanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,8 m2 na parterze trzy piętrowego bloku, na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. Zamknięte i monitorowane osiedle na Bielanach. Mieszkanie nowe, nie było jeszcze zamieszkałe. Do mieszkania przynależy duży balkon (10 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

399 000 zł67 m² 5 924,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje, 67,35m 2 , ul. Kamińskiego na Tarchominie Mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z drugiej połowy lat '90. Osiedle utrzymane w czystości, zielone, z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam do sprzedaży nowe dwupokojowe 52m mieszkanie na Saskiej Kępie w stanie deweloperskim w zamkniętym osiedlu z ochronną budynek z 2001r. Pokój salon 24m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

769 000 zł78 m² 9 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie z wysokim standardem wykończenia, mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z jadalnią, łazienki , wc, oraz kuchni. Do mieszkania przynależą taras 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, ustawne, jasne mieszkanie o metrażu 62m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku bez windy. Na lokal składają si ę 3 pokoje, łazienka i oddzielne wc, kuchnia i balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł68 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Duże, przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, dużej,otwartej kuchni z jadalnią, korytarza, łazienki z wc oraz tarasu z wyjście na mały ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Patriotów

Falenica,Warszawa

500 zł14 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę samodzielne mieszkanie z łazienką, ale bez kuchni o pow. 14 mkw. Mieszkanie urządzone, odpowiednie dla jednej osoby. Cena do negocjacji ok 500 zł/mc. Lokalizacja: przy stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

435 000 zł59 m² 7 372,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 59 m2 w świetnej lokalizacji blisko metra na Mokotowie - cisza i spokój, wszędzie blisko! Polecam wygodne, słoneczne, dobrze skomunikowane,z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ładne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość to 3 jasne pokoje wyłożone dębowym parkietem: salon połączony z kuchnią o pow. 24 m2 oraz 2 sypialnie (9, 70 m2; 6,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Warszawa - Praga Gocław. Do sprzedaży bardzo ładne czyste M-3, 42m2, pokój salon 15m na podłodze parkiet z wyjściem na duży balkon 7,5m, drugi pokój z oddzielnym wejściem sypialnia 10m.