dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

550 zł10 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój o pow. około 10 m2- umeblowany; w mieszkaniu 3 -pokojowym ( mieszkają 2 kobiety); korzystanie z kuchni , łazienki. Najemca nie płaci prowizji. Kontakt; osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

378 000 zł70 m² 5 423,24 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ładne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,70 m2 w budynku z lat dziewięćdziesiątych na pierwszym piętrze. Z dużego pokoju widok na jeziorko Balaton i wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z dużym balkonem w świeżo odnowionym bloku. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego "dworzec W-wa Wschodnia" oraz pętli tramwajowej umożliwia szybki i dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrownicza

Praga-Południe,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, ciche mieszkanie na Gocławku. Niedawno wyremontowane, czyste, zadbane, do wprowadzenia. Większy pokój z balkonem. Kuchnia wprawdzie ciemna, ale wyposażona w nowe szafki, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naddnieprzańska

Praga-Południe,Warszawa

305 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na kameralnym, strzeżonym ogrodzonym osiedlu.Teren ładnie zagospodarowany, placyk zabaw dla dzieci, ławki otoczone zielenią dla dorosłych. Mieszkanie rozkładowe, przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne,przytulne, słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie.Strona świata południowo-wschodnia. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia wykonana na zamówienie wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Okolica cicha, zielona, oddalona od ruchliwych ulic. Wokół pełna infrastruktura, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowe Promenada. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe - 54mkw położone na 2 piętrze 4-piętrowego budynku położonego przy ul. Chełmżyńskiej z 2004r. Budynek zadbany, z monitoringiem , prężnie działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku z 1970r. Położone na 2 piętrze 2 pokoje, kuchnia oddzielna z dużego pokoju wyjście na balkon. Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne jasne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Duże 87,70 m2 - 4 pokoje półotwarta kuchnia z zabudową kuchenną, na podłodze panele, nowoczesna łazienka 4,7 m2, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 47m2, przy ul.Elektoralnej, rejon Pl.Bankowego. Spokojna i cicha okolica,w pobliżu stacja metra Ratusz Arsenał,tramwaje,parki,Hala Mirowska. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne, czyste, ciche, rozkładowe mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. 41,68 m2, 2 pokoje na piętrze 4/10 z windą. Przynależne balkon i piwnica. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Śródmieście,Warszawa

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Powiślu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie w super lokalizacji po generalnym remoncie: - nowe instalacje elektryczne i wodne, - nowe okna, - nowe parapety, - nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dogodnym punkcie komunikacyjnym,wokół pełna infrastruktura,szkoła podstawowa,gimnazjum, liczne sklepy, punkty usługowe,przychodnie zdrowia,kościół, zespól rekreacyjny wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Stan łazienki: bardzo dobry Stan instalacji: po wymianie Mieszkanie w doskonałej lokalizacji ścisłe centrum metro, tramwaje, autobusy. W okolicy wiele sklepów, kin, teatrów, klubów, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

416 000 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje 64m2 ul.Dunikowskiego/Ursynów 5/7piętro Cena: 416.000zł (6.500zł/m2) Opis mieszkania: Dwustronne (wsch-zach), 3-pokojowe mieszkanie do remontu. Salon 17m2 z balkonem (3m2). Pokoje 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł89 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w centrum Gocławia,nieopodal basenu Wodnik, w bliskiej odległości terenów rekreacyjnych kompleksu wypoczynkowego wokół jeziorka Balaton. Dogodny dojazd do wszystkich dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Okazyjne dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy o powierzchni 38.5m2 w budynku z lat 70'tych. -pokój/salon 16.5m2, na podłodze nowe panele, duże okna, z czego jedno balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mamy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2przy ulicy Myśliborskiej na bliskiej Białołęce. Mieszkanie położone jest wśród zieleni, w oddaleniu od głównej ulicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

475 000 zł73 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko sprzedający płaci prowizję! Mieszkanie do bardzo ciekawej aranżacji, jasne i przestronne. Duży salon z obszerną loggią, równie duża kuchnia z oknem połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dogodny punkt komunikacyjny, 3 min do tramwaju i autobusu, wokół pełna infrastruktura. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe okna, wycyklinowano parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

338 000 zł48 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 położone w zielonej okolicy Służewca nad Dolinką , niedaleko stacji metra Służew. 6/ 10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. 2 pokoje (20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Muranów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Okazja. Bezpośrednio. Mieszkanie po remoncie. Dwa pokoje rozkładowe w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym pomiędzy Pl. Bankowym a Jana Pawła. . Dostępne od zaraz. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kaucja: 1,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko sprzedający płaci prowizję! Bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie na Mokotowie. Blisko Pola Mokotowskie, galeria Mokotów. Duże możliwości aranżacyjne. Ustawny pokój z wnęką sypialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! 2 pokoje w cenie kawalerki! 210.000 zł do negocjacji! Bardzo ładne ustawne i słoneczne mieszkanie do częściowego odświeżenia, na wysokim parterze tuż przy lasku bielańskim na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ścisłe Centrum, dogodny punkt komunikacyjny, wokół pełna infrastruktura, idealne dla studenta lub osoby pracującej w Centrum. Budynek monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

425 000 zł68 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68m położone na 1 piętrze w budynku z 1985 roku, materiał rh. W budynku są już przeprowadzone remonty: nowa elewacja, ładna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwa pokoje, 45,55m.kw przy ul. Umińskiego/gocław Jednostronne, rozkładowe mieszkanie, składające się z dwóch niezależnych pokoi: 20 i 11m.kw, przedpokoju, kuchni i łazienki z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

265 000 zł30 m² 8 952,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

polecam do sprzedania mieszkanie jednopokojowe w samym Centrum Warszawy, osiedle ogrodzone, ochrona, z możliwością parkowania na terenie posesji. Mieszkanie jest jednostronne, z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy, na bliskiej Woli. Dobry dojazd co centrum Warszawy. Jest to nowa, nadbudowana w 2012 r. część na odremontowanym budynku z lat 50-tych. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł70 m² 7 841,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bezpośrednio 3pok. na Gocławiu przy parku Nad Balatonem Mieszkanie 69,5 m2 zlokalizowane na Gocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Nad Balatonem , w bloku z ochroną, z 1998 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł56 m² 5 839,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Trzy pokoje usytuowane w sposób zapewniający maksimum swobody. Pomimo średniego metrażu jest dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2-pokojowe jasne mieszkanie(53m2), na osiedlu zamkniętym na Tarchominie przy ulicy Myśliborskiej. 1 piętro bez windy w Budynku 4 piętrowym.Domofon. Mieszkanie jest częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składające się z 2 pokoi ( 18 i 6 m2 ), kuchni ( 6 m2 ) i łazienki ( 4,5 m2 ) i przedpokoju ( 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

399 500 zł48 m² 8 357,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko sprzedający prowizję płaci! Ciekawe, dobrze zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 47,5m2 obok sggw. Kuchnia oddzielna z oknem, wyposażona w wysokiej klasy sprzęt agd. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe w cichej i zielonej części Nowej Pragi. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokoje: 12 i 8 mkw, parkiet, kuchnia 5 mkw, szafki, sprzęt agd, łazienka 4mkw, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczawnicka

Praga-Południe,Warszawa

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja w pobliżu ul.Grenadierów około 300 m do Al Stanów Zjednoczonych, skąd 10 minut autobusem do Centrum. Cicha ulica, otoczenie domów jednorodzinnych. Spokojna okolica. Budynek tuż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

349 770 zł35 m² 9 993,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko sprzedający płaci prowizję! Wolne od zaraz, ciekawe, rozkładowe mieszkanie 35m2 powiśle/solec. Oddzielne pokoje o powierzchni 15m2 i 12m2 z wyjściem na loggie 3,5m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Budynek po wymianie instalacji wod.kan., remoncie dachu i elewacji. Czysta klatka schodowa. Znakomite miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł65 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Al. Solidarności obok budynku Sądu. Mieszkanie świeżo po remoncie zrobione w wysokim standardzie. Parkiet drewno egzotyczne, drzwi wewnętrzne i meble kuchenne na zamówienie wykonane przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij