dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Salomea,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bardzo ładne mieszkanie na cichym zamkniętym osiedlu w pobliżu Skoroszy i Faktory. Przy ul. Fasolowej (200m do Nowolazurowej bezpośrednie połączenie z Trasą Salomea).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę. Przytulne, słoneczne mieszkanie 2- pokojowe. Kuchnia w prześwicie. Całkowicie umeblowane (nowe meble). Agd (pralka, lodówka). Dobra lokalizacja na Bródnie, ciche. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania ładne trzypokojowe mieszkanie na I piętrze cichym, spokojnym osiedlu. Do mieszkania przynależy 10 m piwnica oraz miejsce parkingowe obok budynku. W kwietniu 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, 45 m2, ul. Włodarzewska / Ochota Cena: 2100 zł opis: mieszkanie do wynajęcia w znakomitym miejscu na Ochocie blisko Parku Szczęśliwickiego. Słoneczne, zadbane, nowocześnie urządzone 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Praga-Północ,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie sklada sie z pokoju z wneka kuchni,lazienki przedpokoj,balkon lodza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

316 000 zł50 m² 6 273,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bliskie Bielany, przy zbiegu ul. Conrada i Wólczyńskiej, dużo terenów zielonych, doskonała komunikacja autobusowa i tramwajowa. 20 min do Centrum. Łatwy dojazd do trasy szybkiego ruchu A2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

mieszkanie na Mokotowie, a dokładnie na osiedlu Służew nad Dolinką. Cicha, spokojna okolica. Mieszkanie dwu pokojowe, z oddzielną widną kuchnią, oraz łazienką z wc. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury i Złote Tarasy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone z ogromną starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przestronne, bardzo słoneczne 2 pokojowe położone w odległości ok. 100 m od Nowego Światu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w urządzenia agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 22 piętrze w samym Centrum Warszawy z niepowtarzalnym widokiem. Pokoje nieprzechodnie umeblowane ok. 15m2 i 12m2, kuchnia ciemna lecz duża (ok. 6m2) i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, salon z aneksem kuchennym o powierzchni 19 m2, sypialnia 11 m2, duża łazienka, przedpokój, odnowiony blok, nowa klatka schodowa, 2 nowe windy, blisko metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

663 000 zł112 m² 5 893,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bardzo przestronne, rozkładowe i jasne mieszkanie z dużym balkonem.Salon połaczony z aneksem kuchennym,3 sypialnie ,garderoba, suszarnia, łazienka i wc.Lokal jest wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na 1-wszym piętrze budynku z cegły na strzeżonym osiedlu, zamkniętym i monitorowanym.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już mieszkanie 3 pokojowe 64m2 Ursynów Imielin - po remoncie; - świetna lokalizacja, blisko metra Stokłosy ( 5 minut piechotą )- blisko sklepy, banki, restauracje, centrum sportu, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Wola,Warszawa

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne mieszkanie na Woli. Na piętrze są tylko 2 mieszkania. Osiedle jest strzeżone, jest winda. W 3 sypialniach i pokoju stołowym klepka dębowa, w kuchni, holu, łazience i wc (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Prymasa Tysiąclecia

Okęcie,Warszawa

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wygodne i ekonomiczne mieszkanie na bliskiej Woli (ulrychów) w Warszawie, dostępne i gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie jest zadbane i czyste, w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Wesoła,Warszawa

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Cena do negocjacji. Super lokalizacja - blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, pasaż handlowy , przychodnia, przystanek autobusowy. Cicha spokojna okolica zabudowy wielorodzinnej, szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do odświeżenia, pokoje:16 mkw i 9 mkw, mozaika, kuchnia 6 mkw, łazienia 3 mkw, glazura,terakota, liczniki na cw i zw. Okna pcv, mieszkanie ciche, słoneczne. Instalacje w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

415 000 zł58 m² 7 106,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bardzo ładne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie. Pokój dzienny o pow. 18m2 z wyjściem na duży , kwadratowy balkon ( około 5m2) - piękny widok na b. duży teren zieleni ( kwitnące drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji z bliskim dostępem do wszelkiej komunikacji miejskiej(autobus 3 min,tramwaj 3 min,metro 5 minut)wszędzie blisko,sąsiedztwo dużych parków(park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wschodnio-zachodnie. Bardzo ładny rozkład. Dwa pokoje o metrażu ok. 16 m2 (każdy), jeden 12m2, kuchnia ok. 6 m2. Łazienka, oddzielne wc z umywalką. Umeblowane, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie. Idealna lokalizacja w centrum ale w cichej okolicy, jednocześnie tuż przy punktach komunikacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Okazja! K awalerka vis a vis Kina Femina za jedyne 8,5 tys.zł/m2 w cegle! Mieszkanie na drugim piętrze w ścisłym centrum w budynku z pełnej cegły z 1956 roku wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaproponować Państwu piękne mieszkanie przy ulicy Odkrytej. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i wc. Stan mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

368 000 zł62 m² 5 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Gocławiu z lat 80., usytuowane na 1 piętrze w budynku 12 piętrowym. Trzypokojowe, rozkładowe dobrze doświetlone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciepłe i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2 na Bródnie. Pokoje: 17m2 i 9m2, kuchnia w aneksie 4m2, łazienka 3m2, przedpokój 4,5m2. Idealny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwa oddzielne pokoje, przedpokój, oddzielna, widna kuchnia z pełnym wyposażeniem, m.in lodówka, kuchnia gazowa z piekarnikiem. W pełni urządzona łazienka z wanną, pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 mkw, położone na Woli / Czyste. Układ pomieszczeń. 1. Pokój dzienny - 11,41 mkw. 2. Sypialnia - 7,64 mkw. 3. Przedpokój - 2,09 mkw. 4. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa, niższa cena! Trzy pokoje w cenie dwóch! Pilna sprzedaż! Rozkładowe mieszkanie, 54m 2 ul. Pasłęcka/białołęka Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, bezpośrednie sąsiedztwo parku, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Niewielkie, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Targówek przy ul. Kołowej (35m2), składające się z przedpokoju z zabudowaną na wymiar pojemną szafą wnękową, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

332 000 zł50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 50m mieszkanie w zielonej części Woli.Dwa rozkładowe pokoje z oddzielną widną kuchnią,duży hol,loggia,łazienka z wanną.Mieszkanie nadaje się do zamieszkania ,od zaraz" nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe studio dla aktywnej osoby , wyposażone, umeblowane. Mieszkanie sloneczne, ciche. Położenie w scislym Centrum, bliskość metro, autobusów , tramwajów. Telefony:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

536 000 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego 60 (piętro 3 / 4) z piwnicą i miejscem postojowym w garażu (cena garażu do uzgodnienia). Stan dobry. Mieszkanie narożne, widne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

295 000 zł37 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 37,1 mkw. bardzo widne, z oknami w kierunku południowym. W lokalu są 2 oddzielne pokoje po ok. 16 i 10 mkw.(na podłodze są panele), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Las Bielański,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie na Bielanach ul. Gwiaździsta. Powierzchnia 56,92 m2. Salon 17, 1 m2; pokoje: 10,33 m2 oraz 8,06 m2. Osobna widna kuchnia z nową piękną zabudową -7,50 m2. Ustawny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkania 37 m2 dwupokojowe z kuchnią otwartą na salon (barek). Bardzo dobra lokalizacja, przy samym Parku Morskie Oko. Komunikacja w każda stronę Warszawy. Okna z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę na rok mieszkanie 2 pokojowe (jeden pokój + drugi pokój z aneksem kuchennym) (najchętniej dla 2-3 osób), komfortowo wykończone (w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, agd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne studio - 1 pokój z aneksem sypialnianym w samym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury i Złote Tarasy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 42m mieszkanie na zielonym Bemowie. Dwa niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal w 50 procentach po remoncie nowa instalacja elektryczna, gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł102 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe, o świetnym rozkładzie, mieszkanie na Gocławiu. Idealna lokalizacja, zupełnie cicho, zielono, a jednocześnie blisko komunikacji (ostrobramska) w każdą stronę. Wokół sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Czyste i zadbane mieszkanie w sąsiedztwie jeziorka Czerniakowskiego! Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na Sadybie w Warszawie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-.