dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

575 000 zł59 m² 9 746 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 59M2, 2 pokoje, ursus, ul.POCZTY GDAŃSKIEJ (Warszawa, Ursus, Poczty Gdańskiej) Na sprzedaż: Mieszkania w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na strzeżonym, monitorowanym osiedlu z 2008 roku przy ulicy Wyspowej 1. Mieszkanie usytuowane po wewnętrznej stronie osiedla z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daleka

Filtry,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, umeblowane w stylu retro - Świetna lokalizacja przy Filtrach na bliskiej Ochocie. Znakomity adres ul. Daleka, pomiędzy ul. Raszyńską a ul. Grójecką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł28 m² 14 211 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 28,50 M2, 1 pokój, praga-południe, ul.MIĘDZYNARODOWA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Międzynarodowej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

660 000 zł54 m² 12 336,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią, łazienką i dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest w budynku z windą z 2001 roku, budynek graniczy z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł48 m² 14 329,90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanko w jednym z lepiej utrzymanych budynków na osiedlu za Żelazną Bramą, osiedlu mieszkaniowym wybudowanym w latach 1965-1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 800 zł50 m² 55,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzone, dwa pokoje 50 m2, na Warszawskim Ursynowie w odległości 4 minuty spacerem do stacji metra Kabaty, przy ul. Wańkowicza 4. Obligatoryjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, chce 2 pokojowe do własnej aranżacji lub wprowadzenia na Bielanach Dogodny dojazd, tramwaje (pętla tramwajowa) metro Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

9 300 000 zł99 m² 93 655,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Salon z widną i otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, dwie łazienki (jedna z wanną, druga z wanną i prysznicem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

444 555 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grodzieńska 48 powstaje na klimatycznej Pradze-Północ, słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła czy dawnej wytwórni wódki z 1895 r. Zlokalizowana niedaleko kultowego Konesera -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna kawalerka na Bemowie. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, duża łazienka z wc, przedpokój z szafą wnękową. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przepiękna i ustawna kawalerka z klimatycznym widokiem na Pragę i pięknym ponad 10m2 balkonem! + duża łazienka! Kawalerka idealna dla studentów, singli, par, pod wynajem! Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, klimatyzowane mieszkanie na wynajem przy ul. Siennickiej w Warszawie. Nowe budownictwo. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietników

Ursus,Warszawa

499 000 zł45 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 45,4M2, 2 pokoje, ursus, ul.RAKIETNIKÓW (Warszawa, Ursus, Rakietników) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

376 740 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ustawna i bardzo kompaktowa kawalerka na 3 piętrze! Z klimatycznym widokiem na Pragę + jasny aneks+ duża łazienka z oknem, która pomieści wannę! Miejsce na szafy! Polecam, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

489 000 zł43 m² 11 319,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i sporym balkonem, dwa lata po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone w agd i meble, dostępne od zaraz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

525 000 zł57 m² 9 255,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny. Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone i chronione. Na powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł53 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w idealnej lokalizacji w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower na warszawskim Śródmieściu przy Al. Jana Pawła II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Hetmańskiej (okolice ul. Osowskiej). Mieszkanie doskonałe na start, ale także sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 655 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,19 m , 5 piętro w bloku z windą z 2014 roku - Warszawa, białołęka, ul. Jana Kowalczyka. Składa się z pokoju dziennego, umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Potok,Warszawa

1 143 000 zł81 m² 14 041,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 81.4 m2, położone na warszawskim Żoliborzu w rejonie Marymont-Potok wśród licznych terenów zielonych. Na metraż mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

500 000 zł42 m² 11 876 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 42,10M2, 2 pokoje, ursus, ul.SKOROSZEWSKA (Warszawa, Ursus, Skoroszewska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz do wynajęcia przytulnego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego tuż przy lesie, to świetnie trafiłeś. To miejsce jest dla Ciebie, jeżeli szukasz ciszy po całym dniu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.29m2 znajdujące się na nowym osiedlu ''Ogrody Targówek'' z 2015 roku przy ulicy Rzepichy 2B. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku - Warszawa, bródno, ul. Suwalska. Budynek zadbany, klatki odświeżone, monitoring na klatkach. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

759 000 zł65 m² 11 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania, zaprojektowane przez architekta zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania bezpośrednio od właściciela (agencjom dziękujemy) Dzień dobry Państwo, mam do sprzedania nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 522,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie na ul. Krochmalnej 2, osiedle "za Żelazną Bramą". Mieszkanie ciche, z wschodnią ekspozycją. Rozkład pomieszczeń: - salon (12 m2) z dużym oknem balkonowym (balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

605 000 zł47 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kochasz zieleń? Zależy Ci na łatwym i szybkim dojeździe do centrum? A może uwielbiasz pyszne jedzenie na wyciągnięcie ręki? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cegielniana

Włochy,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż ładna kawalerka 40m2, w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskich Włochach. Okolica jest cicha, zielona, dookoła są parki. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

955 000 zł57 m² 16 754,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji nowego Mokotowa. Mieszkanie zaprojektowane i urządzone przez renomowane biuro architektoniczne. Od samego początku przygotowywane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Nowolipki,Warszawa

3 450 zł61 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na drugim piętrze w 10-cio piętrowym budynku na ul. Kaczej - kompleks mieszkaniowy kercelak pomiędzy ulicą Wolność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 60M2, 3 pokoje, ursus, ul.KONOTOPSKA (Warszawa, Ursus, Konotopska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 217,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Lokal do aranżacji, z balkonem oraz piwnicą. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

4 000 zł63 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwustronne, jasne, umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Czumy, nieopodal powstającej stacji metra Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

967 000 zł94 m² 10 287,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny to świetnie trafiłeś. Mieszkanie ze względu na możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania, świetnie nadaje się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowego bloku, położonego przy ulicy Sowińskiego. Usytuowanie nieruchomości jest wyjątkowe, łączące ze sobą zalety bliskości centrum miasta (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

435 000 zł38 m² 11 569,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.38 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Bródnie, w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego przy ulicy Wyszogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dwustronne z balkonem na drugim piętrze wysokiego bloku przy ulicy Broniewskiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie ma wymienione instalacje, na podłodze nowe panele, nowe drzwi, plastikowe okna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

350 560 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przepiękna i ustawna kawalerka z klimatycznym widokiem na Pragę i pięknym ponad 15m2 balkonem + duża łazienka! Zapraszam do obejrzenia inwestycji i wybranego lokalu, zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 38 mkw., znajdujące się przy ulicy Radzymińskiej, na warszawskiej Pradze. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.