dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 978 ogłoszeń

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł76,60 m² 11 083,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł60,48 m² 15 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł126 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1995 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,10 m² 14 971,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -żytnia nr 79. Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46 m² 16 304,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Strzał w dziesiątkę z Łuku na Łukowskiej Podobno każdy w życiu oddaje kilka ważnych strzałów. Jedni celują w karierę, inni w wakacje życia, a jeszcze inni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 400 zł42 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł135 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Mokotów, sobieskiego Rozkład mieszkania: salon-35,9m2 Sypialnia- 19,3m2 Garderoba 2,5m2 Pokój nr1-15m2 Pokój nr 2-14,8m2 Łazienka- 5,5m2 Łazienka -3m2 wc z pralnią- 3m2 Kuchnia-13m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 200 zł38,07 m² 15 739,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,04 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,96 m² 20 547,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł31 m² 64,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prime elite oferuje do wynajmu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Mikołaja Trąby na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na I piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku z lat 60. na terenie Stary Żoliborz. Mieszkanie idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł64 m² 14 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 000 €42,75 m² 6 175,44 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

OD 264 000,00 eur, hiszpania Inwestycja oferuje luksusowe apartamenty w standardzie pod klucz, wybudowane na solidnej konstrukcji z żelbetu z pełną izolacją termiczną i akustyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł58,80 m² 17 091,84 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Alternatywy Ekspozycja okien na 3 strony świata (salon - jedno okno na południe drugie północ, kuchnia - zachód, sypialnia - północ) Bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 950 zł76,70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Agencja Westate oferuje Państwu wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,7 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Bielanach (ul. Szegedyńska, os. Wrzeciono). Mieszkanie dostępne od już. Idelane dla jednej osoby. Bez zwierząt. Lokal: 4. (ostatnie) piętro, budynek z 1968 r. po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,21 m² 13 566,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł116 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia niezwykle przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 116m2, z dwoma balkonami i jednym lub dwoma podziemnymi miejscami postojowymi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 000 zł39,36 m² 20 604,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie powrót po intensywnym dniu w biurze. Przekraczasz próg osiedla, gdzie nie musisz wybierać między dynamiką miasta a wewnętrznym spokojem. Tutaj architektura nie przytłacza ona.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł48 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Saska Kępa, ul. Niekłańska przy Parku Skaryszewskim. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stadion 4 przystanki. Trzecia linia zabudowy od al.Waszyngtona, stąd cicho. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł63,78 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jasne, przestronne mieszkanie 84 m z 2 balkonami i 3 sypialniami 3 minuty od metra Dworzec Wileński [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w zielonej części Bemowa - na Jelonkach, przy ul. Sterniczej. Mieszkanie przeszło niedawno remont -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 000 zł74,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie na Ursynowie przy lotnisku *do końca miesiąca obniżka 5% od ceny w ogłoszeniu* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł34,69 m² 15 162,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,91 m² 25 034,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,92 m² 16 672,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw. Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 500 zł109,04 m² 11 890,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 109,04 m , który łączy przestrzeń, komfort i funkcjonalność w nowoczesnej, kameralnej inwestycji. To propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,90 m² 14 783,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz miejscem postojowym w cenie - Praga-Południe! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,90 m² 12 917,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku wśród zieleni Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1991 roku, położonym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

897 328 zł65,98 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł17 m² 123,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna, jasna kawalerka o powierzchni 17 m , położona na 3 piętrze w budynku bez windy przy ul. Przytyk 3 na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na warszawskiej Ochocie, przy ul. Grójeckiej/bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij