dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 985 ogłoszeń

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł55 m² 14 309,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł85 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

672 000 zł43,80 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 43,8 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie jednostronne, wschodnie w stanie do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł78 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,42 m² 13 179,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż / 3 pokoje z możliwością 4 / 64,5 m / gocław / ul. Meissnera / dla rodziny / 3 pokoje z możliwością 4 - funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż na Gocławiu przy ul. Meissnera,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł26,60 m² 18 796,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż oferuję małe, ale bardzo funkcjonalne mieszkanie po świeżym remoncie, znajdujące się na parterze niskiego, kameralnego budynku dwupiętrowego na Pradze Południe. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł53,30 m² 14 183,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,90 m² 15 565,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie mieści się przy ul. Smoczej, w 10cio piętrowym bloku, na 6tym piętrze (dwie windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł58,40 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i szybki dojazd do centrum? Ta nieruchomość spełnia wszystkie te oczekiwania i jeszcze więcej. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,70 m² 20 561,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Studio w sercu Warszawy ul. Graniczna | 26,7 m | 9 piętro | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,75 m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu w zielonej dzielnicy Warszawa Wawer. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mokotów Czerniaków, ul. Czerniakowska - 200m od budynku nowa linia tramwajowa Spokojna okolica i bardzo dobry punkt komunikacyjny. 38 m2 | 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | piwnica | rok.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł71 m² 89,44 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem na wieżowce Panoramiczny widok na Warszawę | Łucka City | Parking podziemny | Siłownia, sauna i basen w budynku ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,90 m² 14 899,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalne dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na zielonej Woli przy Ulicy Pustola do własnej aranżacji. Świetny punkt komunikacyjny: - metro Księcia Janusza ok 950m, - autobus ok 70m, - tramwaj ok.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł38 m² 19 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł81,84 m² 14 503,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 842 zł38,46 m² 14 582,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł52,74 m² 79,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku z windą, w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł45,40 m² 17 621,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,42 m - Warszawa, stara Ochota, szczęśliwice Sprzedam mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie wygodną lokalizację oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł47,30 m² 15 983,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57,30 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł53,70 m² 15 251,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o dużym potencjale, położone na 7 piętrze budynku w samym sercu warszawskiej Ochoty. Najważniejsze informacje: - 3 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64,40 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w zielonej i spokojnej części Anina. Lokal pierwotnie miał.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne mieszkanie z dużym 30 metrowym tarasem. Jednopokojowe mieszknie typu studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Telewizor, lodówka ,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,40 m² 70,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, światło i świetną lokalizację ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone na 5. piętrze w budynku 10-piętrowym przy al. Reymonta. Lokal jest jasny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Sadów Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł88 m² 20 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację   ! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowo cichy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,91 m² 12 951,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Marsa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta. Położona na parterze domu przy ulicy Ciasnej, tuż przy najsłynniejszych szlakach i zabytkach stolicy, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł88,70 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakcie.