dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Paluch,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Tomcia Palucha 3 w Warszawie. Powierzchnia: 44,8 m Lokalizacja: tomcia Palucha 3 Opis nieruchomości: mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

860 900 zł46 m² 18 715,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Warszawa, ursynów, wyczółki, ul. Kłobucka Osiedle Central Park Ursynów bez prowizji od Strony Kupującej Cena zawiera garaż i komórkę lokatorską. Super wysokie mieszkanie 305 cm zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 375 000 zł73 m² 18 949,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na renomowanym osiedlu Bielany Residence. Jest to idealna oferta dla pary lub rodziny, która szuka komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

615 500 zł28 m² 21 749,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,30 m , położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Villa Parc przy ul. Włodarzewskiej. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Olbrachta. Całość składa się z salonu z wejściem do częściowo otwartej kuchni, łazienki z wc oraz sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiślany mokotów ul. Dywizjonu ak jeleń. Cena zawiera miejsce postojowe, nowe nigdy nie zamieszkałe. -pokój dzienny - (11m)-wyposażony w sofę dwuosobową, stół z krzesłami, telewizor -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieduże ciche mieszkanie położone w centralnym punkcie starej Ochoty. Usytuowane na 1 piętrze w niedużej przedwojennej kamienicy. Całkowicie umeblowane i wyposażone, optymalne dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mycielskiego

Kamionek,Warszawa

468 000 zł21 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka Praga Południe ul. Mycielskiego 22 Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, kamionek, ul. Ludwika Mycielskiego 22 Metraż: 21 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 1956 Kamienica Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

3 550 zł50 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio piękne,przytulne mieszkanie położone na cichej uliczce w sąsiedztwie Nowego Światu i Powiśla. 2 minuty do metra. Mieszkanie 50m, 2 pokoje, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 50 m2 w Centrum Warszay, na które składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte materiały są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Kadrowej 99 o powierzchni 46m2 z balkonem. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, osób pracujących, poszukujących mieszkania do najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Szulborskiej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z prześwitem na pokój, łazienki oraz przedpokoju. Położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

495 000 zł33 m² 14 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Skrót: rozkładowa i umeblowana kawalerka przy ul. Ryżowej 44 z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Opis: mieszkanie czyste, jasne, po remoncie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

2 700 000 zł205 m² 13 171 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Piękne 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 205 m2 położone w apartamentowcu przy ul. Racławickiej na Ochocie-Rakowiec w Warszawie. Budynek oddany do użytku w 1999 roku ( bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nubijska

Saska Kępa,Warszawa

949 000 zł56 m² 17 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie 55,7 m Warszawa Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ulicy Nubijskiej w Warszawie. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, funkcjonalna garderoba, elegancki hall oraz łazienka z wanną tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowia

Stara Praga,Warszawa

4 100 000 zł143 m² 28 739,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament w Porcie Praskim | 146 m | Taras 18 m | 2 miejsca garażowe Przedstawiam wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 146,22 m , zlokalizowany na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja | Budynek: przedstawiam do wynajęcia mieszkanie położone na 4 piętrze w apartamentowcu przy al. Wyścigowej. Zadbane osiedle, teren ogrodzony i monitorowany. Wokół parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Muranów,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 4-pokojowe na Muranowie Mieszkanie o metrażu 55 m z czterema pokojami oraz osobną kuchnią: salon dzienny Sypialnia główna Pokój np. dla dziecka Pokój do pracy / druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł89 m² 19 583,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Żiłowów z 1904 roku wzdłuż ulicy Nowogrodzkiej 42 i Poznańskiej 35. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze / bez windy /, budynek 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł43 m² 151,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na wynajem znajdującego się przy ulicy Krochmalnej w Warszawie. Jest to komfortowy apartament o powierzchni 42,89 metrów kwadratowych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

2 470 000 zł115 m² 21 422,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie trzypokojowe położone przy Parku " Arkadia" na Górnym Mokotowie. W odległości 10-cio minutowego spaceru kolejny park " Królikarnia". W pobliżu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Ursus Niedźwiadek, blisko skm (english version below) Lokalizacja: ul. Dyrekcyjna, ursus, warszawa Powierzchnia: 32 m Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z 2023 roku. Lokal posiada powierzchnię 39 mkw i zlokalizowany jest na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ulicy Lazurowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie przestronne , standardowo umeblowane , przytulne ,pokoje z wejściem z przedpokoju nie przeładowane jest miejsce na ulubiony własny sprzęt np. biurko ,kuchnia z dużym stołem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę, która przynależy do domu wolnostojącego na warszawskim Okęciu przy ulicy Komitetu Obrony Robotników. Mieszkanie posiada pokój dzienny połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł78 m² 25 428,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowe, unikatowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,26 m2 w sercu miasta-Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

949 000 zł59 m² 16 180,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Pohulanka 9 Rok budynku 2021 r. Powierzchnia 58,65 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 700 zł78 m² 137,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english, please scroll down. Luksusowy, trzypokojowy apartament w sercu Powiśla, w unikatowej i bardzo kameralnej inwestycji Przy Wiśle na ul. Leszczyńska 1. Z balkonami po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie, na Starym Mokotowie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, z możliwością przerobienia na trzypokojowe z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rosy Bailly 9 na Bemowie. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku z lat 80' z windą. Nieruchomość ma 36.5 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

4 000 zł39 m² 101,47 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (39,40 mkw.) w prestiżowym apartamentowcu Platinum Towers. Mieszkanie usytuowane jest na 17 piętrze, dzięki czemu z okien rozpościera się niesamowity widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 200 000 zł54 m² 22 346,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

789 000 zł49 m² 15 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania 3 pokoje na Muranowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu przy Alei Jana Pawła II. Jest to idealny punkt komunikacyjny, co pozwala na szybkie przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament z ogródkiem zlokalizowany na strzeżonym, zamkniętym osiedlu "marina Mokotów". Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, posiada klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 865,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanej kawalerki z balkonem na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie idealne na start dla singla lub pary, doskonale sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł68 m² 17 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek bez windy. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście-powiśle, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,00 m2 przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony z widocznym Centrum Miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 099 000 zł79 m² 13 982,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Przy Forcie Gotowe do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu z ochroną. Świetny rozkład i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karczocha

Mokotów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2 na Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Karczocha. Niezwykle funkcjonalne wnętrze zaprojektowane przez architekta. Strefa.