dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

999 000 zł40 m² 24 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które daje Ci więcej niż cztery ściany? Miejsca, które zapewnia komfort życia w mieście, a jednocześnie pozwala odetchnąć w otoczeniu przyrody? Las Bielański 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikatowe dwupokojowe (42m2) mieszkanie na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku (bez windy) w samym centrum Żoliborza Oficerskiego przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie trzy lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 43 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 197 000 zł41 m² 29 195 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Siedmiogrodzka 1 I Sprzedaż I Wola I 2 pokoje I Metro Daszyńskiego Zamieszkaj w Biznesowym Centrum na bliskiej Woli, przy ul. Ulica Siedmiogrodzkiej 1 - róg Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś singlem, parą, pracujesz hybrydowo albo po prostu szukasz świetnie zaprojektowanej przestrzeni w idealnym punkcie Mokotowa to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

1 350 000 zł66 m² 20 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na Pradze-Północ! Na przestrzeni 66,41m2 znajdują się: -hall z zabudowanymi szafami, -w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, świeżo odświeżone 2-pokojowe mieszkanie z nowym wyposażeniem. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Lwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Stegny,Warszawa

2 000 000 zł67 m² 29 784,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Designerski apartament W stylu soft loft | mokotów stegny Wysoki standard wykończenia | Miejsce w garażu podziemnym | Widoki na zieleń | Kameralna zabudowa | Osiedle Green Mokotów Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

1 229 999 zł60 m² 20 510 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Filtrową, jedną z bardziej urokliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Toruńskiej 82 na warszawskim Targówku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwale

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł100 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament z przepięknym widokiem na Stare Miasto w Warszawie. Mieszkanie mieści się w kamienicy tuż obok Pomnika Małego Powstańca przy ul. Podwale. Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 650 zł79 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację, ta propozycja zdecydowanie może skraść Twoją uwagę. Idealna dla rodzin z dziećmi, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

714 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Drugie piętro w trzypiętrowym budynku z 1963 roku. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

838 500 zł43 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Fort Wola na warszawskiej Woli, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul. Domaniewska - w otoczeniu centrum biurowego Służewiec. Blisko transportu miejskiego - tramwaje, autobusy, metro, kolej podmiejska. Blisko lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, w pełni wyposażony, 2-pokojowy apartament zlokalizowany przy ulicy Aleksandra Gieysztora w Miasteczku Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe ciche mieszkanie w centrum Warszawy (przy Rondzie onz), 56 m2. 3600 pln + 1400 pln czynsz administracyjny + opłaty za prąd. Umowa Najmu Okazjonalnego. Mieszkanie: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 267 000 zł55 m² 22 965,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Metro Stokłosy I Dwa pokoje I Ursynów I Aleja ken 90 I Sprzedaż poczuj to Wyobraź sobie mieszkanie, które nie jest tylko miejscem - to Twój kawałek świata, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

770 000 zł59 m² 12 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Jasne, wysokie mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 59,27 m | ul. Kaliskiego 29 | Bemowo Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 59,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

1 570 800 zł57 m² 27 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony na I piętrze w zabytkowej kamienicy Władysława Leśniewskiego na warszawskiej Starej Ochocie - wpisanej do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 237 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania do generalnego remontu na Bródnie przy ulicy Św. Wincentego. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybitwy

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł79 m² 18 758,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament z widokiem na zieleń. Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,43 m , usytuowany na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Służew,Warszawa

6 299 zł90 m² 70,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - ul. Elsniera- 3 pokoje okolo 90 m2 + miejsce parkingowe W garażu podziemnym W cenie. Do wynajęcia komfortowe, wyposazone w dobrej jakosci meblie i sprszet agd mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , 9 piętro w 12-piętrowym budynku z windą -warszawa, bielany. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy generalnie jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki w sąsiedztwie Metra Marymont. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu luksusowy, dwupokojowy apartament przy ul. Kasprzaka w Warszawie. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Grochów,Warszawa

389 000 zł18 m² 21 611,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Sygietyńskiego 7 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł48 m² 26 519,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*rezerwacja do 29.08.2025*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 700 000 zł112 m² 24 029,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opis nieruchomości krótko: śródmieście Południowe, ul. Hoża 39, między ul. Marszałkowską i ul. Poznańską | mieszkanie o powierzchni 112,36 m | 3 pokoje + osobna kuchnia + garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

2 600 zł36 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na szóstym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Ludwiki. Mieszkanie o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Sielce,Warszawa

864 000 zł40 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie - Sielce. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Urugwajska

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł44 m² 69,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo oddane przez dewelopera 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie (dzielnica Praga Południe), niedaleko ul. Saskiej. Blisko przystanek autobusowy z dojazdem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o pow. 56,3 m2 przy ul. Tamka. I piętro. Budynek z przełomu lat 50/60-tych, są 2 windy. Na piętrze są trzy mieszkania. Tamka to jedna z najbardziej znanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 226 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentowana nieruchomość położona jest na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Dąbrowszczaków. Mieszkanie zlokalizowane jest na 6. piętrze w 6 piętrowej kamienicy z 1954 r. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie położone w osiedlu Artystyczny Żoliborz. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone przez architekta z najwyższej klasy materiałów. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

379 000 zł14 m² 26 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 379 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

612 000 zł37 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota / Szczęśliwice, ul. Zadumana 3/5. Mieszkanie 2 pokoje, 54 m2. Mieszkanie 54 m2, umeblowane, lodówka, pralka. Osobna kuchnia z oknem, salon z balkonem wychodzącym na patio, okno.