dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

10 000 zł108 m² 92,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***english version below*** przestronny czteropokojowy apartament W centrum warszawy Wysoki standard wykończenia | W samym centrum Warszawy | Cisza i spokój ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł74 m² 22 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dzień Dobry, posiadamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji -marina Mokotów - osiedle w samym sercu Warszawy. Osiedle jest zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

480 000 zł35 m² 13 640,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Mirabelki (mała, zielona uliczka przy ul. Ostródzkiej) > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > w bliskiej odległości liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Stare Miasto,Warszawa

6 000 zł45 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczne i wykwintne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - wysoki standard, stare Miasto, warszawa! Oferujemy na wynajem wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem bardzo jasne, ciche i umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukietowej. Mieszkanie o pow.50,08 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł50 m² 138 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 12 maja! Mamy przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - w kameralnym, noczesnym apartamentowcu Sienna 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic. Jest to kameralna inwestycja mieszkaniowa, składająca się z sześciu budynków, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 950 zł73 m² 67,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu od zaraz trzypokojowe 73m2 mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, na osiedlu strzeżonym w Miasteczku Wilanów. W skład wchodzą: - salon/jadalnia, - dwie sypialnie, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

3 500 zł39 m² 88,83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachwycające mieszkanie na wynajem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, 2-pokojową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Mokotowie o powierzchni 25 mkw, składający się z: - przestronny salon z sypialnia - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

679 000 zł45 m² 15 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu | Balkon | Piwnica | Blisko Parku | Świetna komunikacja Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i doskonałą lokalizację? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Grochowie. Z okien rozpościera się piękna panorama Warszawy - 12 piętro. Duży balkon - loggia. Mieszkanie świeżo po remoncie łazienki i kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

378 500 zł18 m² 20 683,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo: oferuję do sprzedaży małe, ciepłe, słoneczne mieszkanko, na osiedlu Rakowiec w spacerowej odległości od Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. (800m) Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,65 mkw znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2008 roku, położonym na Warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 , zlokalizowane przy ulicy Czerniakowskiej na Mokotowie. W sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe - znakomita komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, komfortowe, powierzchnia 37 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Zapustna w Warszawie. Mieszkanie jest w dobrym standardzie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - nowa kawalerka z miejscem postojowym w cenie. Do wynajęcia 30 metrowa kawalerka z balkonem na nowo wybudowanym osiedlu urbino zlokalizowanym na Włochach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 205,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 750 m do stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m > 53,5m2 > 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem > stan: gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł46 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Oferuję na wynajem przestronne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bloku, przy ulicy Puławskiej 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

847 000 zł57 m² 14 965 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139. W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2 - pokojowy apartament, 40 m2, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska, bezpośrednio Na wynajem nowocześnie i elegancko wykończony 2 pokojowy apartament na osiedlu Miasto Moje przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł52 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Budynek w niesamowitym miejscu obok Ogrodu Saskiego przy Galerii Zachęta - niegdyś był to dom pracowników Narodowego Banku Polskiego. Jest to jedyny budynek mieszkalny stojący frontem do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z osobną kuchnią w kamienicy na Saskiej Kępie, tuż przy rondzie Waszyngtona. Do wprowadzenia mieszkanie o pow. około 30 m2 na 2 pietrze w kamienicy przy ul. Lipskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

625 000 zł39 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na szóstym piętrze budynku z 1972 roku w pięknej zielonej okolicy. Ekspozycja okien południowa co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

800 000 zł49 m² 16 194,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 10. piętrze zadbanego budynku. Dwustronna ekspozycja zapewnia dobre doświetlenie wnętrz, a lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Saskiej Kępie. Jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie Warszawy! Saska Kępa to miejsce niezwykle zielone, pełne parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony jest na 4-tym, ostatnim piętrze nowoczesnego strzeżonego budynku przy ulicy Franciszkańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Nowego Miasta jak również parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka/studio świeżo po odnowieniu, o powierzchni 42m2 (pokój i oddzielna kuchnia, garderoba), piętro 3/3, położona w super lokalizacji przy ul. Marokańskiej, saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 090 000 zł42 m² 25 841,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o powierzchni 42,18 m , położony na parterze kameralnego, niskiego budynku (tylko 2 klatki) w spokojnej części Starych Włoch, w pobliżu Stawów Cietrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Jasne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Łopuszańskiej 55a. Mieszkanie nowe, wykończone w 2024 roku. 3 pokoje (2 sypialnie, salon), aneks kuchenny (otwarty na salon), łazienka, osobne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 235 000 zł40 m² 31 100,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, funkcjonalny, wykończony w standardzie premium, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 400 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palmowa

Anin,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu 4 budynków mieszkalnych w cichej, dobrze skomunikowanej części Wawra. Jest usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym, zarówno dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł45 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia super mieszkanie z klimatyzacją oraz z garażem w cenie najmu Mieszkanie o powierzchni 43,83m2 znajdujące się przy ulicy Herbu Oksza w ursusie 2 pokojowe - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W swojej ofercie posiadamy atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Warszawy, przy Ogrodzie Saskim. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z 3 pokoi (przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 560 000 zł116 m² 30 573,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament w cenionej lokalizacji Żoliborza z pięknym widokiem na malowniczy Lasek na Kole, co stanowi niekwestionowany atut tej nieruchomości. Pełne harmonii wnętrze wraz.