dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł99 m² 26 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 904 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Praga Południe, ul. Ostrobramska Opis nieruchomości: - powierzchnia: 46,9 m - Liczba pokoi: 2 - Kuchnia: zamknięta, w pełni funkcjonalna - Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczekocińska

Służew,Warszawa

4 250 zł51 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w zielonej okolicy. Lokal umiejscowiony jest na parterze 2-piętrowej ceglanej kamienicy, z przynależącym ogródkiem, gotowy do wprowadzenia. Więcej ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

940 000 zł37 m² 25 683,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe, piękne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł46 m² 25 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w pięknej części Warszawa - Śródmieście przy ul. Elektoralnej 12 A. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

975 000 zł46 m² 21 058,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 3 piętrze o powierzchni 46,3m2. Osiedle zamknięte, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł38 m² 34 120,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny apartament na prestiżowym osiedlu tuż przy Polu Mokotowskim. Polecam 2-pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji przy metrze Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

618 000 zł36 m² 16 931,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Włochy - Okęcie, ul. Strubiczów (tuż przy skrzyżowaniu z ul. 1 sierpnia) na pograniczu Włoch i Ochoty > przystanek autobusowy pod budynkiem > przystanki tramwajowe 300 m od budynku >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 41,4 m , usytuowane na 6 piętrze nowego budynku przy ul. Jagiellońskiej. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 w Ursusie (osiedle Niedźwiadek, ul. Warszawska 31). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czy poszukujesz cichego mieszkania w doskonałej lokalizacji, kilka minut pieszo od stacji metra Imielin, w otoczeniu ciszy i parku? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym. Lokum ma 55 m2 i składa się z - dużego pokoju - sypialni - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Symboliczna

Odolany,Warszawa

1 300 000 zł64 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis Na sprzedaż z dobra energią przestronne, eleganckie 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Symboliczna Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł27 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę w świetnej lokalizacji, przy Placu Bankowym. Lokal jest wyremontowany, mieści się na 1. piętrze, ma 27 mkw i składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym W garażu podziemnym w eleganckim apartamentowcu o wysokim standardzie z ochroną i monitoringiem. Bardzo prestiżowa lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

535 000 zł43 m² 12 413 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1 m , zlokalizowane przy ulicy Rzepichy (targówek, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 845,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Majdańskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 38 m2, na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1965 roku przy ulicy Popiełuszki. W budynku znajdują się dwie windy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie mieści się przy ul. Jugosłowiańskiej na Warszawskim Gocławiu, w cichej, spokojnej okolicy. W łatwy sposób można dojechać do centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bez prowizji! Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu, przestronne i ustawne o powierzchni 61,14 m - komfortowe, w pełni wyposażone, w świetnej lokalizacji! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

809 000 zł50 m² 16 019,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 3 Rok budynku 2013r. Powierzchnia 50,50 m 2 pokoje + oddzielna kuchnia loggia 2 z 3 pięter Garaż + komórka lokatorska (płatne dodatkowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

765 000 zł43 m² 17 915,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje umeblowane, bardzo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy mokotów/stegny przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 752,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, warszawa Wola, ul. Chłodna 15 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 130 000 zł51 m² 22 332 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2 cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym, załączone zdjęcia pokazują stan rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł59 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Apenińskiej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną widną kuchnia, z dużym balkonem O powierzchni 52m2 W odnowionej kamienicy Z windą przy metrze - wola młynów! Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 155,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wysokie (290 cm.), dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,5 m2, na 4 piętrze (jest winda) w 6 piętrowej kamienicy (zrewitalizowana klatka) z 1935 roku. Klatka schodowa jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sąchocka

Rakowiec,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 194,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ochota / ul. Sąchocka / 1 pokój / 28,3 m2/ balkon / piwnica Słoneczne mieszkanie na Ochocie Rakowiec. Mieszkanie Przytulne mieszkanie składające się z: - pokoju z wnęką - oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na bliskim Wawrze. Osiedle / budynek Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 110 zł30 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , usytuowana na 5. piętrze budynku przy ul. Braci Wagów 11 w Warszawie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Ostrobramska,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem na strzeżonym osiedlu Derby, przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma powierzchnię 37 mkw i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 594 000 zł73 m² 21 974,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepowtarzalna oferta na Woli! 3 pok., 72,54 m , klimatyzacja, 3 miejsca parkingowe, 2 komórki, gotowe do zamieszkania! WESTATE Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

460 000 zł18 m² 25 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (saska Kępa), ul. Wandy 15 Metraż: 18,02 m2 + balkon 2,3 m2 + piwnica 4,5 m2 Piętro: 1/3 Rok budowy: 1963 Stan prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

625 000 zł43 m² 14 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 43 m2 zlokalizowane przy ul. Siecznej na Warszawskiej Białołęce. Lokal mieści się w trzypiętrowym bloku z windą, usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 42 m2 z klimatyzacją. W budynku znajdują się łącznie tylko cztery lokale. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romańska

Wola,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, bardzo wysokie (3.10m) i w pełni urządzone mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ulicy Romańska 1. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym.