dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 100 zł35 m² 89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, przy ul. Ordona 5f, w Warszawie. Wolne od 1 marca br. Idealne dla sympatycznej pary lub singla :) Nowy apartamentowiec z 2020 roku, na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 550 000 zł55 m² 28 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękny, 3 pokojowy i bardzo przestronny apartament o wysokim standardzie znajdujący się w centrum Warszawy, 2 minuty od metra Rondo Daszyńskiego, w nowoczesnej okolicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów sielce ul. Sobieskiego - 3 pokoje 69,20 m2 + miejsce parkingowe. Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,20 m2 położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 750 zł37 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe,ciepłe, tanie w eksploatacji i funkcjonalne mieszkanie na ogrodzonym, zadbanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Heroldów. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł56 m² 23 155,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Rewelacyjnie położony apartament w elegancko odrestaurowanej kamienicy. WE speak english, english description below Trzy zamykane pokoje z oddzielną kuchnią, dwustronna ekspozycja, świetny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

849 000 zł70 m² 12 059,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Kołowej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 68,9 m2, którą składa się z: - salon - 17,90 m2 - sypialnia 1 - 10,09 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

484 000 zł46 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4m2. Znajdujące się na 3 piętrze w wiezowcu z dwiema windami i uregulowanym gruntem.Do mieszkania przynalezy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym tarasem, w doskonałej lokalizacji z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł96 m² 249,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 96,1mkw |2 sypialnie | 2 pełne łazienki Apartament bardzo widny położony na jednym z najwyższych pięter Złotej 44. Apartament ma funkcjonalny układ - dwie sypialnie i dwie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł72 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Igańskiej. Rewelacyjne rozwiązanie dla rodziny. W mieszkaniu znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta agencji nieruchomości na wyłączność. Опис українською нижче. Nowe mieszkanie na wynajem - przytulny apartament tuż przy metrze Służew! Meble do sypialni oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne i klimatyczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5- piętrowej odnowionej kamienicy z XIX w na warszawskim Starym Mieście. Dom na skarpie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Wilanów przy ul. Bruzdowej. Okolica zielona, spokojna i cicha. Około 5 minut pieszo centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja westate praga prezentuje funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy Anielewicza 20! Nieruchomość o powierzchni 54 m2 składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 743,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobna kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje)! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 45 metrowe, dwupokojowe, znajdujące się na 5 piętrze mieszkanie położone przy ul. Wergiliusza 5, bielany. Mieszkanie położone 3 minuty spacererm od Wejsćia do Metra Wawrzyszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyposażone i świeżo wyremontowane mieszkanie usytuowane na Pradze Południe przy ulicy Zbaraskiej. *Dostępne od zaraz* Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł75 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Marina Mokotów I 3 pokoje I Apartamentowiec Na sprzedaż przepiękny, niezwykle jasny i komfortowy apartament z trzema balkonami, urządzony w nowoczesnym stylu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bony

Ursus,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w willowej dzielnicy na os. Gołąbki w Ursusie! Oferujemy Państwu niespotykane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

612 000 zł43 m² 14 232,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie na granicy Bielan i Żoliborza na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na warszawskiej Woli gotowe do wprowadzenia, dla rodziny z dziećmi, pary bądź pod wynajem. Mieszkanie znajdujące się na parterze w 8 piętrowym bloku, 3 pokojowe z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 22.02.2023 (English version below) Umeblowane dwa pokoje w historycznej kamienicy w Alejach Ujazdowskich do wynajęcia od zaraz. 53 m2, blisko Pl. Trzech Krzyży. Salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie Blisko Metra Księcia janusza(300metrów) 4 minuty Pieszo Lokal składa się z 3 pokoi do każdego pokoju jest osobne wejście z przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

420 000 zł39 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 39 m2 z balkonem typu loggia i piwnicą. Zlokalizowane jest w 10-piętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

463 200 zł39 m² 11 876,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rozmawiam też w językach: ua/ru/eng Wysokie 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, usytuowane na parterze kamienicy z 1956 roku w pobliżu pl. Hallera. Szeroko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , w kamienicy, tuż przy Polu Mokotowskim, na Al. Niepodległości 148 - jednym z najpopularniejszych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane na warszawskim Ursynów. Znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł48 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy Pałacu Krasińskich i Starówce. Z okien salonu widok na Sąd Najwyższy. Duża sypialnia, salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, stacja metra Pole Mokotowskie

Mokotów,Warszawa

3 240 zł38 m² 85,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy wyjątkowe, wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie. Kawalerka w Warszawie na pograniczu Mokotowa i Centrum, przy Polu Mokotowskim. Mieszkanie (38 m2) składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 100 zł52 m² 79,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie w lutym 2022 r. Mieszkanie składa się: -Trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł108 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia. Ostatnie piętro z tarasem i ogrodem zimowym i komórką lokatorską. Usytuowany w luksusowej lokalizacji - na osiedlu Marina Mokotów. Lokalizacja: marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 643 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie, niewymagające wkładu własnego, z ogromnym potencjałem w kamienicy z 1957 roku przy Obozowej 91. Mieszkanie idealne dla singla, pary, a także doskonałe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

450 000 zł51 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, znajdujące się na zamkniętym Osiedlu "regaty". Osiedle charakteryzuje się niską zabudową z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Centrum,Warszawa

5 000 zł89 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, przestronne z ładnym widokiem, 2 miejsca w garażu - obok metra Imielin We speak English, polish, ukrainian and Russian languages. Świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

425 000 zł29 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka (29m2) z oddzielną kuchnią położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Astronautów. Mieszkanie jasne i ciepłe. Kameralna zabudowa. Doskonała nieruchomość zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł32 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

+Kupujący nie płaci prowizji+ Zapraszam Państwa do obejrzenia mieszkania na 16 piętrze z pięknym widokiem, po generalnym remoncie, w najwyższym budynku na Pradze Północ przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 900 zł80 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Miasteczku Wilanów 80 m2 położony w cichym, zadbanym, zamkniętym i chronionym całodobowo budynku o podwyższonym stadardzie, z pięknym ogrodem wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

843 300 zł54 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w fantastycznej lokalizacji na Warszawskim Powiślu. Cechą charakterystyczną dla tej części Warszawy jest bliskie sąsiedztwo parków oraz zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę, zlokalizowaną przy ul. Argentyńskiej na Pradze Południe, w obrębie Saskiej Kępy, o powierzchni 30 mkw. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł37 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dogodna lokalizacja w niedalekiej odległości metra Dworzec Gdański, centrum Handlowego arkadia. Budynek 24h strzeżony, kuchnia wyposażona i umeblowana, łazienka, balkon. Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią 32 mkw na mokotowie, blisko stacji Metro Pole Mokotowskie; cicha, funkcjonalna kawalerka. Umeblowana i wyposażona. Po remoncie. Pokój (z widokiem na wewnętrzne, ogrodzone.