dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

647 500 zł50 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* wyłącznie u nas* Szukasz wykończonego mieszkania przy Metrze Księcia Janusza? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Erazma Ciołka, 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, piętro 3/6 z windą w apartamentowcu z 2004 r, przy ul. Międzynarodowej, praga Południe-Saska Kępa. Cena: 3500 zł (w tym czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Pragi Północ. Lokalizacja: - 4 min pieszo do przystanku autobusowego Śnieżna. W 5 minut dojdziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

775 000 zł74 m² 10 515,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe ,rozkładowe, z oddzielną widną kuchnią zlokalizowane na Ursynowie w niskim, 4 piętrowym budynku, wśród zieleni, blisko stacji metra (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż wyremontowane, przestronne i narożne mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy. Ekspozycja dwustronna. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1971 r. i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

598 000 zł28 m² 21 303,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki typu studio o powierzchni 28,07 m2 w prestiżowej lokalizacji, w sercu "starej Warszawy". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 395,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc oraz holu. Ogromnym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Wrzeciono,Warszawa

1 100 000 zł71 m² 15 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż świetne Mieszkanie 3 pokojowe na Wrzecionie przy metrze! Idealne dla rodziny! Gotowe do wprowadzenia. Sprzedajemy nasze atrakcyjne, jasne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament na Starym Żoliborzu. Standard Apartament znajduje się na 2 piętrze odrestaurowanego budynku z 1920 roku. Budynek wielorodzinny przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Techników

Włochy,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 41,6 m2 zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Techników. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł37 m² 9 703,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 37.1 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Wileńskiej, dzielnica Praga-Północ. Satus mieszkania: pełna własność z księgą więczystą bez obciążeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pileckiego

Ursynów Centrum,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe 38 m kw na zamknietym strzeżonym osiedlu , umeblowane bezposrednio i bezprowizyjnie , media według liczników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

370 000 zł30 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

529 000 zł39 m² 13 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w powojennej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy z końca lat 50. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

830 000 zł72 m² 11 500,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 3-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Bielany,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 kwietnia! *do wynajęcia przytulnie mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Esej 19. *Nieruchomość o powierzchni 35 m2 znajduję się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja na Mokotowie, stegny z dobrą komunikacją miejską! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w budynku z lat 60' przy ul. Marszałkowskiej na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

6 000 zł73 m² 81,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**english version below** Luksusowy, 3 pokojowy, nowocześnie urządzony apartament w inwestycji splace na zielonym Żoliborzu przy zbiegu ul. Przasnyskiej i ul. Rydygiera. Idealny dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu do sprzedaży doskonale zlokalizowane mieszkanie 3 - pokojowe, tuż przy stacji metra Kabaty, w sąsiedztwie parku Przy Bażantarni. Wokół bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Służew,Warszawa

4 250 zł46 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, wygodne mieszkanie na Mokotowie. Przestronne i jasne w świetnym punkcie przy ul. J. S. Bacha 22 w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie - Służew nad Dolinką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

739 000 zł47 m² 15 591 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Doskonała lokalizacja, wszystko w zasięgu ręki. Dodatkowych informacji udzieli wyłączny opiekun oferty , tel. Zapraszam na prezentację! położenie/otoczenie: - metro - Centrum Kopernika, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością oferuje państwu 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ w bliskiej odległości od Praskiego Centrum Koneser - prężnie rozwijają się okolica. Mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suzina

Stary Żoliborz,Warszawa

2 000 zł28 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, z dużym, przestronnym pokojem, z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką z toaletą i kabiną prysznicową. Mieszkanie jest umeblowane (narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w samym sercu Mokotowa. 105 mkw- apartament składa się z dużego widnego salonu z wejściem na balkon, wyposażonej kuchni, dwóch sypialni , dwóch łazienek , hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 600 zł39 m² 67,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie (38m2) na Ochocie przy ulicy Baleya. Spokojna okolica z doskonałym dojazdem co centrum. Dwa nieprzechodnie pokoje, w pełni umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

555 000 zł52 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2017 roku przy ulicy Głębockiej 115. Mieszkanie o powierzchni 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuje Państwu 3-opokojowe mieszkanie w tętniącej życiem części Warszawskiego Targówka Lokalizacja: w najbliższej okolicy znajdziemy wszystko czego potrzebujemy. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnej toalety. W budynku dwie nowe windy. Mieszkania jest umeblowane i w pełni wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

20 000 zł152 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowity apartament na pograniczu Żoliborza i Starych Bielan. Standard Apartament o powierzchni 151,84 m2 położony jest na 4 pietrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł77 m² 16 514,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z zastosowaniem nowoczesnych trendów urządzania wnętrz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

714 150 zł62 m² 11 518,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie składa się z dużego salonu, widnej kuchni wraz z jadalnią, sypialni, przestronnej łazienki, przedpokoju, oraz garderoby. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Warszawa, mokotów ul.Iwicka. Jednopokojowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt agd. Od zaraz. Wynajmę Warszawa, mokotów ul.Iwicka. Jednopokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 250 zł27 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha i wygodna 27 metrowa kawalerka z balkonem usytuowana na nowym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Mieszkanie dogodne dla 1-2 pracujących lub uczących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 21 204 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przy jednej z najpiękniejszych ulic Warszawy_ Mokotowska! Prezentujemy mieszkanie 49,52m2. 2 nie zależne pokoje, 2 balkony, widną samodzielną kuchnią! Usytuowane na 2 piętrze budynku 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

579 000 zł60 m² 9 586,09 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń. Idealna propozycja dla rodziny, może sprawdzić się również jako inwestycja na wynajem. Prezentowane mieszkanie ma 60,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 66,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji, u zbiegu Puławskiej i Domaniewskiej, tuż przy Metrze Wilanowska, w budynku w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu jest cicho!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Z przyjemnością prezentuje Państwu klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1912r. Bezpośrednio przy stacji metra M2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,6 M2 zlokalizowane na warszawskiej dzielnicy ochota. Status mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu budynkiem.