dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 8/30 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Łuckiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

6 000 zł109 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 109,2 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku z windą, zlokalizowane w dzielnicy Białołęka - Grodzisk przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Duży pokój połączony jest z półotwartą kuchnią. Przestrzeń jest jasna, jest w niej aż 7 okien, w tym duże balkonowe. W drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

995 000 zł66 m² 14 962,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie 66,5 m z pięknym balkonem, 1 piętro, wola ul.Górczewska, blisko metra i linni tramwajowych przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiela

Bielany,Warszawa

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Budynek usługowo-mieszkalny 200 m - Bielany / Metro Młociny Gotowy warsztat + ? mieszkanie 3-pokojowe - wszystko w jednym miejscu! Lokalizacja: warszawa, bielany - tuż przy stacji Metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

700 000 zł50 m² 13 972,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m2, przy ul. Sołtana 4, na trzecim parterze w 8 piętrowym budynku z 1982 roku, z dużą loggią. Układ mieszkania: - salon, - i pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Lokalizacja/ budynek Nowoczesne osiedle usytuowane pomiędzy Parkiem Żeromskiego, laskiem na Kole i Fortami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 800 000 zł180 m² 32 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa - przy ul. Bałuckiego, tuż obok stacji Metro Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

3 sypialnie | Gotowy do zamieszkania | Taras i ogród | Wysoki standard wykończenia | Renomowane, strzeżone osiedle | Doskonała lokalizacja Dolnego Mokotowa Apartament wykończony w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Stępińska, na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, okolice Łazienek Królewskich. Cicha okolica, dużo zieleni, 300 m do tramwaju nr 11, autobus, 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

5 200 zł124 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

2-poziomowe mieszkanie przy ul. Wańkowicza to doskonałe miejsce dla rodziny, która ceni spokój i wygodę codziennego życia. Okolica oferuje przyjazne, zielone otoczenie, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 620 000 zł76 m² 21 198,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zainteresowania się ofertą stylowego i klimatycznego mieszkania przy ul. Puławskiej na pograniczu Starego Mokotowa i Śródmieścia o faktycznej powierzchni 76,42m2 (z kw wynika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wszystkie opłaty licznikowe W cenie najmu! dodatkowo czynsz administracyjny - 500pln/m-c. Lokal rok po remoncie. Umeblowanie I wyposażenie roczne. Właściciel akceptuje zwierzęta. Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 70 m | Wola ul. Ludwiki | Nowe | Garaż | Metro Płocka Do wynajęcia nowoczesne o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 380 zł49 m² 171,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 49 m + taras o powierzchni 17 m (łącznie z tarasem 66 m ) Piętro: 4/5 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 130 000 zł55 m² 20 508 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 z komórką lokatorską, znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Długosza

Wola,Warszawa

499 000 zł22 m² 22 681,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 22 m zlokalizowane na 2. piętrze w sercu dzielnicy Wola jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chomiczówka,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 72 m na Bielanach ul. Marii Dąbrowskiej 10 Dostępne od zaraz | Pet friendly | Idealne dla pary lub rodziny Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedzibna

Bródno,Warszawa

879 000 zł69 m² 12 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym Bródno, ul. Siedzibna Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Siedzibnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

8 000 zł93 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| oferta idealna na biuro - mieszkanie o powierzchni 93 m2, 4 niezależne pokoje, z klimatyzacją, kuchnia, łazienka, oddzielnie wc. Mieszkanie w kamienicy, na drugim piętrze, jest winda /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

419 000 zł21 m² 19 764,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona na wysokim parterze w zadbanej, w pełni wyremontowanej kamienicy z 1958 roku na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

730 000 zł56 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w 3-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Osiedle jest zamknięte, z ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduję się na ulicy Korczyńskiej 8. 750m od Galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 197 000 zł61 m² 19 622,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 i wysokości 2,70 m2 w budynku z 2016 r. deweloper Apollo przy ul. Poborzańskiej. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciepielowska

Falenica,Warszawa

710 000 zł43 m² 16 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz przytulnego, komfortowego mieszkania, które spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy zamierzasz zamieszkać z drugą połówką, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 059 000 zł81 m² 13 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze z 6, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wilanów,Warszawa

10 000 zł118 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 118 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego 4 piętrowego apartamentowca z windą w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 590 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Świetne miejsce, okolice ul. Ateńskiej. Wokół dużo zieleni; blisko pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, place zabaw, park itp. Do ścisłego centrum tylko 4 km. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne klimatyczne mieszkanie w budynku przy ul. Nabielaka w Warszawie w doskonałej lokalizacji (w pobliżu: parki Morskie Oko i Łazienki Królewskie; komunikacja tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 167,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

577 000 zł34 m² 16 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe > 2 szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 28.06.2025 ENGLISH VERSION BELOW Warszawa, Bielany, Wawrzyszew: do wynajęcia słoneczna kawalerka o powierzchni 31 m z wyraźnie wydzieloną sypialnią oraz dużym balkonem (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek I okolica: komfortowy i doskonale położony apartament do wynajęcia w budynku z reprezentatywnym wejściem - na Starym Mokotowie. Budynek zlokalizowany jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodakowska

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Chodakowskiej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem. Rozkład Jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wawrzyszew,Warszawa

1 289 999 zł59 m² 21 946,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

English below Obejrzyj wideoprezentację. Przedstawiam Państwu nowy, świeżo ukończony, klimatyzowany apartament przy ul. Nocznickiego 29 znajdujący się w bloku oddanym w 2020 roku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 699 000 zł100 m² 26 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

4 850 zł70 m² 69,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2017 r. przy ul. Branickiego, błonia Wilanowskie. Przestronne, wygodne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 000 000 zł37 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z prywatnym tarasem - idealny dla singla, pary lub inwestora Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł140 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.