dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

570 000 zł36 m² 16 011,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Mieszkanie zarezerwowane Oferujemy do sprzedaży wygodną i funkcjonalną kawalerkę o pow. 35,6 m z balkonem i panoramicznym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Zawady,Warszawa

590 000 zł42 m² 14 081,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha 15 | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

11 600 zł100 m² 116 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Powiśla i ciesz się życiem w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Główne atuty apartamentu: - klimatyczna i prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chłopickiego 17/19, warszawa (praga-Południe / Grochów) Polecamy do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

998 000 zł47 m² 21 416,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

490 000 zł26 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do bezpośredniego (nie jestem zainteresowana współpracą z agencjami) zakupu wyjątkowego mieszkania w podwyższonym standardzie, idealnego dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

2 300 zł69 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 przy ul. Na Uboczu na Ursynowie blisko Metra Natolin, w niedalekim sąsiedztwie Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Ochota,Warszawa

315 000 zł17 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokal przy polach mokotowskich Wyposażone | Pola Mokotowskie | Blisko komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: lokal zlokalizowany na 1 piętrze, o powierzchni 17,29 mkw. złożony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

925 000 zł46 m² 19 935 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj na Starym Mokotowie! W jednej z najbardziej Parkowych zakątków miasta! Metro Pole Mokotowskie! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 46,40m2. Usytuowane na 1 piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

2 790 zł48 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu! Jeśli szukasz wygodnego mieszkania na wynajem - to jest to oferta dla Ciebie! ważne: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

6 600 zł83 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 83 m , usytuowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2007 roku. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł52 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 52m2 mieści się na drugim piętrze kamienicy z 1950 roku na osiedlu zamkniętym, przy jednej z najbardziej urokliwych ulic Saskiej Kępy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

506 000 zł32 m² 15 617,30 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Praga północ , kawalerka z dużym potencjałem znajdująca się na 13. piętrze w 18- piętrowym budynku z lat 70. Budynek mieści się na zamkniętej posesji z całodobową portiernię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 325 000 zł61 m² 21 721,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego, przestronnego trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym budynku na nowym osiedlu przy ul. Herbu Oksza w Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 290 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 38,75 m2 zlokalizowane na parterze budynku na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Duży pokój połączony jest z półotwartą kuchnią. Przestrzeń jest jasna, jest w niej aż 7 okien, w tym duże balkonowe. W drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w pięknej powojennej kamienicy położonej w Śródmieściu przy ul. Polnej, przy Metrze Politechnika oraz przy placu Unii Lubelskiej. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

15 541 zł74 m² 211,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | W sercu Powiśla I Styl Industrialny I Wysoki standard ****** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 100 zł72 m² 99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Osiedle Oxygen! Do wynajęcia piękny, cichy trzypokojowy apartament na 5 piętrze z loggią. Wysoki standard mieszkania i budynku. Osiedle Oxygen jest zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Available from august! A bright and functional studio apartment located on the 3rd floor of a 3-story building from 2005, situated in a peaceful residential area. It has 37m2. The flat consists.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,1m2 Cena 750 000 zł. Przestronna, słonecznie i bardzo widna nieruchomość znajduje się na 4 piętrze przy Ul. Płatnerskiej Warszawa Rembertów. Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

530 000 zł34 m² 15 362,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 34,5 m2 na ul. Ryżowej. W mieszkaniu jest salon z aneksem kuchennym, przedpokój i sypialnia. Mieszkanie jest na 2 pietrze, ma ekspozycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 633,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , zlokalizowane przy al. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

395 000 zł29 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

930 000 zł66 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł30 m² 88,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie kawalerkę z wydzieloną sypialnią w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów. Wymarzone przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: - powierzchnia 31,06 m2, - pokój, oddzielna kuchnia, łazienka - Piętro 4 z 10 Wyposażenie: - zabudowa kuchenna, - sprzęt agd (lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca bardzo ładne, czyste, zadbane 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi o pow 16 i 8 m2, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 700 zł86 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z przestronnym balkonem oraz możliwością skorzystania z 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym na warszawskim Wilanowie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

890 000 zł36 m² 24 722,20 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Od zaraz/ centrum/ Mieszkanie typu studio/ Z widokiem na panoramę Warszawy/ Loggia 5 m2/ Klimatyzacja/ Komórka lokatorska 9 m2/ Do wprowadzenia od zaraz/ Basen/ Fitness/ Taras widokowy/ metro zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37.39 m z piwnicą| Umeblowane | 2 Pokoje i kuchnia | Dla pary / rodziny / pod wynajem | 9. Piętro | Czynsz 699 zł | 12 min. od Centrum | 5 min. do Ronda Wiatraczna | Park Skaryszewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

695 000 zł39 m² 17 820,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Warszawa, mokotów, sadyba, ul. Konstancińska bez prowizji od Strony Kupującej Mieszkanie 39m2 po remoncie gotowe do zamieszkania. Wymieniona cała instalacja elektryczna. W kuchni i salonie sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 547,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym 31,3 m2, -pokoju 14,4 m2, -łazienki 4,2 m2, -hol 6,8. Loggia o powierzchni 2,96 m2( nie wliczona w metraż mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

490 000 zł31 m² 15 705,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela 2. Obok II linii metra (stacja kondratowicza) 3. Pełna własność Z kw- możliwy kredyt 4. Idealna dla singla lub pary albo pod inwestycję Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contact in english Czynsz: 2600 pln + 784,37 pln opłaty administracyjnej+ 200 zł zaliczki na media Kaucja 3600 pln Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (48m2), położone na ul Człuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, bardzo przestronne, zaaranżowane dla dwóch osób, 1-pokojowe mieszkanie położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Siedleckiej, na Pradze Północ. Świetna komunikacja miejska (bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy - na Rakowcu, ul. Racławicka 152. Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już Funkcjonalne mieszkanie z charakterem, piękną drewnianą podłogą, pojemnymi szafami i dwoma balkonami. Kameralny budynek ogrodzony i monitorowany. Świetnie sprawdzi się.