dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z tarasem 22 m ! Lokalizacja: ulica Bolkowska, bemowo - zaledwie 5 minut pieszo do stacji metra Bemowo. Wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pielgrzymów

Rembertów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem - nowy apartamentowiec Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem 110m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

896 000 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.10 m2 i wysokości 2.46 m + 6,15 m2 piwnica w budynku z 1998 r. zlokalizowane na Białołęce ul. Vincenta Van Gogha znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (grochów) Aleja Stanów Zjednoczonych 34, metraż: 30 m2 Piętro: 2/3 Winda: tak Rok budowy: 2005 Cena: 2 600 zł + czynsz 700 zł + energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

3 250 000 zł155 m² 20 927,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

To nie jest zwykłe mieszkanie - to dopracowana w każdym calu przestrzeń, która zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i pięknem detalu. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Do wynajęcia ciche mieszkanie o powierzchni 40m na Woli. W pieszym dystansie: - przystanek autobusowy, stacja metro Księcia Janusza (300m) - sklepy - parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł40 m² 18 457,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 39,55m w doskonałej lokalizacji - przy rondzie onz. Znajduje się na 14 piętrze. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł48 m² 20 729,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne zadbane mieszkanie 3 pokojowe - w samym centrum Warszawy z miejscem parkingowym przed budynkiem ,usytuowane na 9 piętrze budynku 15 piętrowego ( Rama H). Lokalizacja idealna: obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

1 240 000 zł90 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie. Przestronne mieszkanie w otoczeniu zieleni w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 574,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem stan premium Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , wykończone w standardzie premium, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 517 000 zł74 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

4 800 zł56 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pok. na Mokotowie przy Pytlasińskiego 10/12 o pow. 56m2 Wyjątkowe, ciche mieszkanie w zadbanej kamienicy na Dolnym Mokotowie z widokiem na zieleń. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pok. o pow. 65 m2na 8-mym ostatnim piętrze! Urządzone i wyposażone w dobrym standardzie, częściowo umeblowane. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 61, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Cena: 3500 zł najem + 900 zł (kwota za czynsz administracyjny, media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam idealne dla singla/pary! Wola / Bliska Wola / Metro Płocka/ Metro Rondo Daszyńskiego/ Apartament z tarasem/ Siłownia / 40m Luksusowy apartament 40 m2 (2 pokoje) do wynajęcia, art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bielany,Warszawa

5 500 zł47 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najwyższa jakość | Umeblowane | W pełni wyposażone | Kameralna Inwestycja | Klimatyzacja | Garaż | Komórka lokatorska | Piękna okolica | Blisko Parku | Metro | Tramwaj | Faktutra Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze 3-piętrowej kamienicy z 1955r. przy ul. Kobielskiej 54/58 (bez windy). Otoczenie: bliskość Ronda Wiatraczna zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne i klimatyczne mieszkanie 32 m2 na Mokotowie tuż przy granicy z Wilanowem i Mokotowem , Nałęczowska 47. Świetne połączenia komunikacji miejskiej! akceptujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 160 m na wynajem - Marina Mokotów. Z przyjemnością prezentujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Odolany,Warszawa

689 000 zł34 m² 20 087,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne mieszkanie z widokiem na zieleń | Wola ul. Jana Kazimierza | 34,3 m Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, ale z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

9 500 zł108 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 108 m2 składa się z: - salonu z balkonem od wschodu z wyjątkowo pięknym widokiem na bujną zieleń i niezabudowaną przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2 pokoje + miejsce garażowe, światowida 49, tarchomin Jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, na Tarchominie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 12. Mile widziane pary oraz posiadacze kotów. Metraż mieszkania wynosi 37mkw. Nieruchomość usytuowana na 1. piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

849 000 zł75 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuje na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze. Dzięki wysokości 3 m, przestrzeń wydaje się jeszcze bardziej okazała. Mieszkanie wykonane z pełnej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Štefánika

Tarchomin,Warszawa

849 000 zł67 m² 12 581,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tarchomin 3 pokoje 67,48 m Balkon z widokiem na plac zabaw Komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,48 m zlokalizowane na warszawskim Tarchominie. Lokal gotowy do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

800 000 zł43 m² 18 735,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukujesz wartej uwagi oferty inwestycyjnej lub atrakcyjnego mieszkania dla siebie zapoznaj się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Metrze pole Mokotowskie - sgh. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 50m, z dużym 17 m tarasem, przy ulicy Branickiego w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie z klimatyzacją składa się z : - salon z pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Warszawa, praga-Północ, nowa Praga, ul. Szanajcy Wysokie mieszkanie w odnowionej kamienicy z 1955 roku, budowanej z cegły. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magistracka

Wola,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie jednopokojowe z wydzieloną garderobą i z osobną kuchnią. Mieszkanie w bloku na zielonej i cichej Woli przy ul. Magistrackiej, położone na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

1 049 000 zł50 m² 20 883,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i spiżarnią na Saskiej Kępie - 50,23 mkw. To wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Służewiec,Warszawa

1 239 000 zł59 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo polecamy Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie: gotowe, jasne, z duszą Mokotów, ul. Obrzeżna 5C | 59 m + balkon To coś więcej niż mieszkanie. To przestrzeń, która daje spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 066 640 zł54 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe, 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Służew,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa mokotów | metro służew | ul. Podbipięty 27 | 2 pokoje | 53 m2 | taras | komórka | dostępne od sierpnia 2025 biuro nie pobiera prowizji Cena najmu: 3500 zł kluczowe atuty: 100 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na Powiślu przy ulicy Czerniakowskiej Budynek: czerniakowska 209 to elegancki budynek apartamentowy z 2001 roku, zlokalizowany na warszawskim Powiślu. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę z balkonem o powierzchni 31,95m2, zlokalizowanej przy ul. Namysłowskiej 6C (zamknięte osiedle). Link do spaceru 3D: /show/?m=tsuerryhp9m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł21 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka - ul. Juliana Bartoszewicza Na wynajem kawalerka o powierzchni 21 m , zlokalizowana przy ul. Juliana Bartoszewicza, na warszawskim Śródmieście. - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem k limatyczny, 4 - pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 zlokalizowany przy ul. Króżańskiej/ Górny Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku z 1960 roku/ brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 950 zł52 m² 95,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji 2 pokojowego mieszkania na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej 71. Układ mieszkania : salon 17 m z balkonem 6m - wschód, południe sypialnia 9 m - południe kuchnia 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

5 970 zł88 m² 67,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy loft z antresolą, wilanów przestrzeń, design i funkcjonalność Zamieszkaj w nowoczesnym, wyjątkowo urządzonym mieszkaniu w jednej z najbardziej zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* ursynów * ul. Pasaż Ursynowski * metro Stokłosy * trzy pokoje * 64,30 m2 * balkon * link do spaceru: * do objęcia od 1. września 2025 * ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo odmalowane mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Szczegóły oferty: - koszt.