dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 640,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W prestiżowej części śródmieścia dla pierwszego najemcy Wiejska | Ścisłe Centrum | Sąsiedztwo ambasad i Sejmu | Garaż podziemny Wysokiej klasy mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! 400m. od Metra Racławicka! Do wynajęcia b. ładne, ciche, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim 3 piętrze w otoczeniu zieleni. Ul. Kielecka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 150 zł64 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 64 m z dużym balkonem | ul. Czerska 18 |. Dostępne od zaraz! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

849 000 zł68 m² 12 485,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Brązowniczej. Okolica osiedla Chomiczówka o niskiej zabudowie. Ciche a widok z okien na zieleń. Mieszkanie widne i słoneczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł44 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dobrze skomunikowanej części miasta przy u. Egejska. Mieszkanie składa się z: salonu ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | Marywilska 68a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2. 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Służewiec,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na Górnym Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 26C. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

460 000 zł30 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 29,81m2 znajdujące się na 2 piętrze z pięciu w budynku przy ulicy Marywilskiej 62 na Żeraniu, które idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

13 000 zł132 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Z przyjemnością prezentuję ofertę najmu nowoczesnego 4-pokojowego apartamentu z widokiem na park! Powierzchnia apartamentu wynosi 132 m , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

377 000 zł55 m² 6 854,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Vintage'owy klimat na Sadybie 56,7 m na ul. Konstancińskiej | Warszawa Na sprzedaż zadbane mieszkanie 56,7 m na 3. piętrze w 4-piętrowym, odnowionym budynku. Narożne, trójstronne pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Stokłosy,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 483,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w zielonym sercu - na prestiżowym i uwielbianym przez mieszkańców. To miejsce, które łączy wszystko, czego dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na pkin! Budynek położony w ścisłym centrum, w sąsiedztwie stacji metra Centrum i przystanku tramwajowego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł73 m² 13 615,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Warszawy, przy ul. Sapieżyńskiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5 minut do ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Idealne dla osób ceniących ciszę i komfort, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Chrzanów gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone przy ul. Szeligowskiej zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Axentowicza

Anin,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, tuż przy lesie w Aninie na osiedlu ibj Anin (dawniej osiedle Instytutu Badań Jądrowych w Świerku). Pociągi skm i km niczym metro w 29 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

760 000 zł58 m² 13 171,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nowa niższa cena! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Cisza, zieleń i spokój na monitorowanym osiedlu. Stan mieszkania pozwala na zamieszkanie zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł37 m² 89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie po generalnym remoncie! 2 nieprzechodnie pokoje! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

485 000 zł19 m² 24 910,10 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny mikroapartament z dużą loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża A Kompaktowa, bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19,47 m , położona na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Osiedle zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona i zagospodarowana zamknięta przestrzeń wspólna, doskonale skomunikowane.