dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Piękne kameralne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Warszawy (śródmieście Południowe). Mieszkanie mieści się na 1-szym piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, targówek, bródno, ul. Kondratowicza (metro) Gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Mieszkanie po generalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł52 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m (wysoki standard wykończenia) Mieszkanie użytkowane prywatnie, wykończone na bardzo wysoki standard drewniane podłogi w całym mieszkaniu, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentowana nieruchomość położona jest na Śródmieściu przy ul. Granicznej 4 - w centralnej części Warszawa. Jest to ciekawa propozycja zarówno do zamieszkania, jak i w kontekście wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji na Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór 19. Koniecznie zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m | ul. Bernardyńska | Mokotów Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 421,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , zlokalizowane przy ul. Porajów 6 w Warszawie (białołęka). To funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 399,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 29 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce w okolicy ulicy Ostródzkiej. Dokładna lokalizacja: ul. Przejezdna 12. Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2019 - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 190 000 zł52 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł69 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

599 000 zł30 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

456 250 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! * warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 456 250 zł (12 500,00 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

495 000 zł42 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 42,5 m | Ostatnie piętro | Panorama Warszawy | Bródno Na sprzedaż, tylko za gotówkę funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, narożnej i bardzo dobrze doświetlonej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni 54 m , zlokalizowanej przy ul. Anielewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie na warszawskich Siekierkach. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanym budynku z 2004 roku. Wysokie piętro z otwartym widokiem bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu odświeżone mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Ta urokliwa przestrzeń czeka na nowego najemcę, który pragnie cieszyć się komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili robi efekt wow i sprawia, że chcesz zostać na dłużej - ta kawalerka zdecydowanie ma w sobie to coś. Jasna, klimatyczna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

930 000 zł43 m² 21 779,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie premium o powierzchni 42,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Mokotowa tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 840 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2 Młynów". Nieruchomość ma 47,5 mkw, lokal jest umeblowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Targówek,Warszawa

1 040 000 zł62 m² 16 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwustronne mieszkanie położone na parterze pięciopiętrowego budynku wzniesionego w 2016 roku. Cztery osobne pokoje, kuchnia w hallu, łazienka, toaleta, taras o powierzchni ponad 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek apartamentowy usytuowany na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla z 2006 roku. Mieszkanie funkcjonalne i wygodne. Starannie wykończone. Apartament posiada 2 pokoje, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy i piękny apartament o powierzchni 40,0 m2 usytuowany na 3 piętrze w 8-pietrowym budynku z 2020 r. na Browarach Warszawskich przy ul. Krochmalnej. Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Imielin,Warszawa

4 300 zł74 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 5/8, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska | tel. Oferta wynajmu mieszkania - warszawa ochota, ul. Włodarzewska Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu i zachwyca unikalnym połączeniem klasycznego charakteru z nowoczesnym wykończeniem zaprojektowanym przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu ulica Śródziemnomorska oddane w 2020r, 45 m2 dwupokojowe z aneksem kuchennym z tarasem 12m2 i ogródkiem 45 , garaż podziemny. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł29 m² 29 021 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pł, ua, ru, eng Numer oferty: 680336 Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | Balkon | Klimatyzacja | Chmielna | Centrum Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurtyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł37 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia nowe, piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ulicy Fabryki "tewa" na warszawskim Mokotowie. Jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , z dużym balkonem (12 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł62 m² 29 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu Sejm, ambasady, park Ujazdowski, 5 minut do Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Sokołowska / 3 pokoje / 52 m2 / balkon Mieszkanie w pełni umeblowane, do wynajmu zarówno dla rodziny jak i dla 3-4 studentów. Mieszkanie Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie | 2 łazienki | Balkon | Garaż Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie - jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Odyńca. Mieszkanie o pow. 35 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.