dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Kłobucka / 3 pokoje / 63 m2 / balkon / garaż Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i lotniska Chopina. Mieszkanie Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie 3-pokojowe | 4/5 piętro | Marywilska 60e | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kompaktowej kawalerki zlokalizowanej na cichym i spokojnym osiedlu na Ulrychowie, przy ul. Batalionu ak Parasol 3. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Muranów,Warszawa

5 600 zł128 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament 128m2, piętro 6/16 z windą, w budynku z 2000r., przy ul. Zygmunta Słomińskiego, śródmieście Muranów. Idealny dla rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m z prywatnym ogródkiem 42 m , położone na parterze kameralnego, niskiego budynku na zamkniętym Osiedlu Regaty. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

9 500 zł93 m² 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, 3-pokojowy apartament na wynajem położony w centralnej, najbardziej pożądanej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Klimczaka. Gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? Ta nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo estetyczna kawalerka z osobną kuchnią, po generalnym remoncie, urządzona w nowoczesnym, spójnym stylu. Mieszkanie składa się z: jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

880 000 zł42 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu wykończonego apartamentu klasy premium w inwestycji Ursus Classic, przy ul. Herbu Oksza 1a. Mieszkanie zaprojektowane i wykonane bez kompromisów dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł23 m² 23 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które kupujesz jak wszystkie. I są takie, które kupujesz, bo dają przewagę: adres, komunikację i potencjał wzrostu wartości. Ul. Próżna 5 elegancka część Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

1 299 000 zł60 m² 21 538,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone w prestiżowej inwestycji Rebel One Soho na warszawskim Kamionku. Lokal znajduje się na piątym piętrze nowoczesnego budynku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru Do wynajęcia apartament z ogrodem - od zaraz! Oferujemy do wynajęcia przestronny apartament o wysokim standardzie, usytuowany w kameralnej zabudowie. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 249 000 zł81 m² 15 419,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowy apartament 81 m | Gocław | loggia | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 81 m z loggią (6 m ), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: przestrzeń, światło i spokój - Twoje miejsce w zielonych Gołąbkach Wyobraź sobie poranek wypełniony naturalnym światłem, ciszę za oknem i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Mokotów,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Posiadamy w ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Cicha i zielona okolica oraz niska zabudowa to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

10 450 zł146 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje, 146 m , Stary Mokotów jasny apartament z balkonem i garażem Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 146 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny cichy pokój Z dużą kuchnią! Umeblowane mieszkanie jednopokojowe na kameralnym parterze. Budynek z cegły, położony w drugiej linii zabudowy - cicho i zielono. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poetów

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie na osiedlu zamkniętym - strzeżonym "winnica", luksusowo wyposażone, znajduje sie na 1 piętrze - bardzo cicho i zielono osiedle. Tylko 2 mieszkania na klatce. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

745 200 zł28 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

We speak pl/en/ua/ru Oferujemy na sprzedaż apartament położony w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej. To wyjątkowa lokalizacja zapewniająca jednocześnie bliskość serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł80 m² 21 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą ( nowe budownictwo) na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 800 zł43 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane. Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 925,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia nowe (2022r.) jasne, bardzo ładne, przestronne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem z którego jest bardzo ładny niczym nie przysłonięty widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o przestronnym układzie, urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, funkcjonalna aranżacja oraz starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 900 zł54 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia piękne, luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2014r.) na 1/7 piętrze z tarasem (7m2). Wysoki standard. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 4/5 piętro | osiedle Miasto Moje | balkon | dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Żoliborz | oddzielna kuchnia | parking za szlabanem Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskim Żoliborzu - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, gustownie urządzony 3 pokojowy apartament o pow. 75m2, znajdujące się na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Granitowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 47,05 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane w Warszawa Wesoła, ul. Plac Wojska Polskiego 134. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 700 000 zł76 m² 22 510,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli cenisz sobie nowoczesne osiedle, a zieleń za oknem sprawia, że łapiesz oddech to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 75,52 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz mieszkania, które możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Oferta przy ul. Puławskiej łączy prestiżową lokalizację z dowolną aranżacją wnętrz. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 020 000 zł61 m² 16 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 368697 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i loggiami | Nova Sfera | Garaż Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie w nowoczesnym.