dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, blisko metra, ulokowane w cichej i doskonale skomunikowanej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł36 m² 16 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu 36-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy B. Brechta. Niewielki metraż, dzięki wysokości 290 cm oraz doskonałemu rozplanowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, nieumeblowane ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Stara Saska Kępa. Najbliższe ulice: walecznych, łotewska , Dąbrowiecka. W okolicy infrastruktura handlowo-usługowo-rozrywkowa: sklepy, restauracje, park Skaryszewski , plaża nad Wisłą , Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie u zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej. Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wola,Warszawa

4 500 zł97 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Powiśle,Warszawa

5 800 zł58 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie W kamienicy Prestiżowa lokalizacja przy ul. Wiejskiej | Tuż obok Sejmu rp | Wysokie sufity | Duże okna | Klimat przedwojennej kamienicy Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 45 m z balkonem przy ul. Magazynowej na Mokotowie, w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną i monitoringiem. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

595 000 zł30 m² 20 169,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,5 m?, usytuowane na 5. piętrze w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2022 roku. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Malborskiej na Warszawskim Targówku w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł84 m² 15 449,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 83,5 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w Warszawskim Wawrze. Dwa place zabaw i boisko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ursynów, tętniące życiem miejsce, wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie wyszukanej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. 2 pokoje w tym jeden na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

9 000 zł62 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! Do wprowadzenia od stycznia. Wysokiej jakości mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

6 100 zł67 m² 91,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7a, usytuowane na 2 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

575 000 zł31 m² 18 494,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z windą przy ul. Stalowej. Lokal idealnie wpasuje się w potrzeby singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 299 000 zł58 m² 22 385 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1962 roku na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 58m to idealne połączenie klasycznego stylu z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

988 000 zł56 m² 17 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Unikalna oferta! mieszkanie 55,8mkw przy parku szczęśliwickim, ogródek, naziemne miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł39 m² 26 897 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w stylu loftowym - idealne miejsce dla kreatywnych i ambitnych osób, które cenią sobie wygodę życia w miejskim otoczeniu. Budynek Nowoczesny budynek z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna i cicha wremontowana kawalerka położona przy ul. Śniadeckich między Pl. Konstytucji a Pl. Politechniki. Mieszkanie ma wysokość 280cm i znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

1 980 000 zł94 m² 21 176 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesny, budynek z 2003, po remoncie elewacji, klatek i instalacji wod-kan w 2023, położony przy spokojnej ulicy Ceramicznej, na zielonym osiedlu nowodwory-tarchomin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Żoliborz Artystyczny | blisko Arkadii Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ustawne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bonifraterskiej w okolicy ulic: andersa, konwiktorskiej, wałowej i Franciszkańskiej. Idealne dla osób młodych, jako mieszkanie na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

785 000 zł51 m² 15 452,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie, wyremontowane i urządzone w stylu nowoczesnym, świetne mieszkanie dla rodziny, znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 950 zł54 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne 2 niezależne pokoje w apartamentowcu przy ul. Ordona. 54m2 - mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na ok. 11m2 balkon z widokiem na patio, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonały punkt Mokotowa. Do metra Służew 5 minut piechotą. Blisko bogata oferta edukacyjna i medyczna, centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Sąsiedztwo terenów Parku Dolina Służewiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 100 zł66 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy ul. Anielewicza 27 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - w bezpośrednim sąsiedztwie metra Kabaty oraz terenów rekreacyjnych Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne, przytulne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym Mokotowie - Sielcach. Mieszkanie dostępne od zaraz - lokal wolny i niezamieszkały. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio przy sggw | Ursynów | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym, kameralnym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 784,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

! przy metrze! Widna kuchnia, 2 duże pokoje Mieszkanie dwustronne Oddzielna kuchnia Wymienione okna Mieszkanie do remontu / zdjęcia z przykładową wizualizacją aranżacji/ Wymieniona instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

1 605 000 zł112 m² 14 330,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż klimatyzowane w pełni wyposażone mieszkanie przearanżowane na biuro zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Prystora, blisko wjazdu na węzeł trasy S7. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł36 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 590 zł43 m² 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ****** apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

553 000 zł27 m² 20 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

PL | eng version below Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka usytuowana na Pradze Północ. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które szukają wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Jednopokojowe / opcja dwupokojowe widne, ustawne i wysokie (280cm) mieszkanie o pow. 38,46 m2 na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.