dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Las Bielański,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł42 m² 18 992,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Podskarbińskiej 34 w inwestycji Aleje Praskie dewelopera Develia Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, ś mieszkanie o powierzchni około 42 m , zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku z estetycznym, zadbanym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty 3 pokoje na niewielkim metrażu Salon z aneksem kuchennym Przestronny układ pomieszczeń - pokój dzienny i aneks Korzystna lokalizacja - 20-40 min. samochodem do centrum Warszawy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

829 000 zł60 m² 13 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod najem Bemowo, ul. Wrocławska | 60,1 m po remoncie Mieszkanie na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul.Przy Forcie 12B. O powierzchni 55 m , znajdujące się na 2. piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartłomieja

Służewiec,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże jasne mieszkanie 3-pokojowe, warszawa, ul. Bartłomieja, służew * bezpośrednio od właściciela, bez prowizji * mieszkanie dostępne od zaraz * mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 38 m kw. do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze przy ulicy Bracławskiej 10 róg ulicy Ostrzyckiej przy Trasie Łazienkowskiej w Warszawie wpobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 30 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby, która chce zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

1 549 000 zł86 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86 m | Ursus - Szamoty, ul. Silnikowa | 2022 r. Cena mieszkania o powierzchni 86 m wynosi 1 549 000 zł + miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Moje wynagrodzenie pokrywa Wynajmujący, nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy. Tu, na Bielanach, zaczyna się Twój spokojny rytm dnia ? Wyobraź sobie poranek. W kuchni parzy się kawa. Za oknem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrym standardzie z przestronnym tarasem na wynajem, idealne dla pary lub singla! Klimatyzacja! Wolne od 1 czerwca lub do uzgodnienia. Lokalizacja: ul. Belliniego 16,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Okęcie,Warszawa

2 700 zł42 m² 65,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 650 000 zł166 m² 28 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny dwukondygnacyjny apartament W kompleksie qbik | ul. Woronicza 31, mokotów Designerski apartament w loftowym stylu z balkonem i komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wierzbno,Warszawa

4 000 zł43 m² 93,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | pierwszy najem | klimatyzacja | garaż podziemny | duży balkon 8,68 m Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w klimatycznej części Warszawa Praga Północ przy ul. Dwernickiego. Lokal po świeżym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł42 m² 18 028,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - 41,6 m + duży balkon 10,93 m doskonała lokalizacja | nowe budynki skanska | osiedle park ostrobramska Mieszkanie znajduje się w prestiżowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na bemowskim osiedlu Stella - ul Rozłogi. Znakomita lokalizacja. W otoczeniu rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa - sklepy sieci Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85 m prywatnego tarasu w centrum Warszawy! Ekskluzywny apartament z widokiem na biznesowe serce stolicy to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Bielany* ul. Heroldów * 47,62 m2 * dwa pokoje *kuchnia- aneks*balkon*garaż* link do spaceru: * do objęcia od 1. czerwca 2026 ** * mieszkanie tylko dla osób pracujących * * umowa najmu okazjonalnego *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Zatrasie,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

824 500 zł48 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na już | 3 pokoje | balkon 2 piętro |mokotów Służewiec oferta bezpośrednia! brak dodatkowych opłat: 0 zł prowizji Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj na warszawskim Mokotowie Służewiec przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

852 530 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z widną, otwartą na pokój dzienny kuchnią, dużą łazienką, sypialnią i pokojem dziennym. Z pokoju dziennego wejście na bardzo dużą loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu warszawskiej Woli, zaledwie 3 minuty od stacji metra Płocka, przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

625 000 zł53 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy,nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i najprężniej rozwijających się części Warszawy - warszawska Wola w okolicach Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Przyjaciół

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł107 m² 88,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W jednej Z najbardziej pożądanych warszawskich lokalizacji Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Piekny widok | Blisko Łazienek Królewskich | Idealne dla rodziny lub na prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

895 000 zł43 m² 20 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Komfortowe, nowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd i wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 53,5 m2 | balkon | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska | Łopuszańska 53b Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Neo Nova Ochota przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga - Północ. Wzdłuż ulicy Kijowskiej stoi najdłuższy w mieście blok (508 metrów!), w którym mieszka ponad 1200 osób. Ale to nie tutaj znajduje się trzypokojowe mieszkanie.