dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

4 800 zł106 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, klimatyzowane mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie w apartamentowcu z 2001 roku, na terenie zamknietym, z ochroną i monitoringiem. W budynku są dwa garaże, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 55,8m2. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca w podziemnym garażu, za dodatkową opłatą 11.000zł. Główne zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 319 000 zł97 m² 13 597,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu w samym środku Starego Mokotowa. Mieszkanie dwustronne. W mieszkaniu pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym - ok. 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł90 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Uwaga! okazja! zalezy nam na szybkiej sprzedazy i obnizamy cene do 1 600 000pln. Oferta bezpośrednia. Kontakt: telefon   nowoczesny, luksusowy budynek Z 2006 roku, zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

630 000 zł68 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie z 20 metrowym tarasem na Ursynowie, w pełni umeblowane, do wprowadzenia od zaraz.Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu stacji metra NATOLIN. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

460 000 zł76 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o pow. 76,1m2, trzypokojowe, mieszczące się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku, z cegły. Mieszkanie składa się salonu z wyjściem na taras, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu Śródmieścia, umeblowane i wyposażone, samodzielne dwa pokoje o powierzchni 16 i 11 m 2, kuchnia samodzielna z prześwitem na większy pokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym, cicha, zielona okolica. Kuchnia widna, w pokojach parkiet ,logga. Umeblowane ze sprzętem agd , 45m2 dwa pokoje i widna kuchnia ,do wynajęcia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe, ładne, przytulne, wygodne, ciche, jasne mieszkanie o pow. 42m2. Lokalizacja Białołęka, ul. Kartograficzna, 2 pokoje wyposażone w łóżko i szafę wnękową. Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

640 000 zł67 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 67 metrów na Wilanowie. Bardzo prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (całość ok. 30m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzemlika

Ursynów,Warszawa

899 000 zł126 m² 7 134,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Luksusowo wykończone mieszkanie w budynku z 2006 roku położone w otulinie Lasu Kabackiego. Składa się z 4 rozkładowych pokoi z dużym salonem zaprojektowanych przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio, eleganckie i ciche studio z balkonem po generalnym remoncie wg projektu architekta, położone jest w przy w samym centrum Warszawy. W części sypialnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz Apartament na Mokotowie, 75 m - 3 pokoje +miejsce garażowe! Układ pomieszczeń: salon z jadalnią Dwie osobne sypialnie z dużymi szafami oraz łóżkami, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ciche dwupokojowe mieszkanie 63 m2 w kamienicy przy ul. Mokotowskiej 26 w pobliżu Placu Zbawiciela. Mieszkanie jasne, duże okna i balkon od strony południowo - wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

1 150 zł22 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 21,5m2. Mieszkanie zlokalizowane na niskim parterze w trzy piętrowym domu wielorodzinnym - ogrodzony z dużym ogródkiem. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

czysta i zadbana kawalerka, przestronny balkon, garderoba z drzwiami przesuwnymi, urządzona kuchnia, łazienka z dużą wanną z hydromasażem w pobliżu sklepy, poczta, autobusy, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

mieszkanie + miejsce parkingowe + piwnica w cenie *** pokoje Pokój dzienny (19m) z kuchnią (8,8) i częścią holu tworzą przyjemną przestrzeń życiową. Dwie sypialnie (10 i 12m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

388 000 zł44 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Bielanach o powierzchni 44m2 na Osiedlu Piaski. Kameralne, zamknięte osiedle wśród zieleni, ochrona całodobowa, monitoring. Bezpłatny parking na terenie osiedla, wjazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy blisko Wisły, w pobliżu sklepy, przedszkole, kościoł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Daleka

Ochota,Warszawa

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek po remoncie instalacji w bardzo dobrym stanie, czysta klatka schodowa. Mieszkanie w dobrym stanie, pokój 12m, parkiet pokryty wykładziną dywanową. Kuchnia we wnęce w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadbane trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i kameralnym, zamkniętym-strzeżonym osiedlu w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Piętro 1/3. Budynek z 2008r., wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 54,9 m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka przedpokój. Dzielnica - Białołęka. Bardzo spokojna, zielona okolica. Osiedle strzeżone, zadbane, zaledwie 3-letnie, codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Włochy

Włochy,Warszawa

2 000 zł78 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, rozkładowe w pełni umeblowane na trzecim piętrze mieszkanie 3 pokojowe (78 m2) z garażem na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy Al. Jerozolimskich 194. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wyposażona, wykwintnie umeblowana kawalerka w Śródmieściu przy metrze. 35m2, 2200zł plus opłaty. Tylko bezpośrednio - odpowiedzialni klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Ursynów,Warszawa

575 000 zł64 m² 9 026,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne elegancko wykończone mieszkanie dwupokojowe o pow 63 mkw na trzecim piętrze niskiego budynku z windą. Salon z otwartą na niego umeblowana i wyposażoną w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

633 000 zł76 m² 8 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie o pow. 76,5 mkw na czwartym piętrze nowego budynku. Pokoje słoneczne okna z sypialni i salonu od strony południowo wschodniej, z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

230 000 zł27 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, starannie wykończone, jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 27,1m2 z oddzielną widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz balkonem (w załączeniu plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Warszawa

229 000 zł26 m² 8 807,69 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 26 m2 po generalnym remoncie i uposażeniu pod klucz. W mieszkaniu nieużywane urządzenia agd oraz nowa zabudowa kuchenna podobnie jak wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe(60m2) w bardzo dobrym punkcie: salon 18m2 kuchnia 7,5m2 pokój 12m2 pokój 9m2 wc 1,80m2 łazienka 3,5m2 przedpokój 9m2 balkon 4mx1,8m ( od strony zachodniej=.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, wygodne, 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Salon - panele na podłodze, duża rozkładana kanapa, komoda, telewizor. Kuchnia z oknem - osobne wejście, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

499 999 zł60 m² 8 403,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie narożne (płd-zach) w bloku na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej (osiedle Sielce). Nowocześnie wyposażone (wszystko pochodzi z 2011 r.) wszystko wliczone w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Płyćwiańska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji w pobliżu parku Królikarnia. Apartament składa się z salonu z otwartą kuchnią, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby, dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywnie urządzony i umeblowany dwupokojowy apartament 57m.kw na warszawskim Mokotowie w zamkniętym i chronionym osiedlu z recepcją i ochroną 24h. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy, 100 metrów od Placu Zbawiciela. Odrestaurowana kamienica. Na podłogach parkiet, kuchnia w zabudowie kompletnie wyposażona (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bezpośrednio sprzedam: dwupokojowe Muranów - wysokie mieszkanie w ceglanej kamienicy (budynek po wymianie wszystkich instalacji i remoncie klatki schodowej w grudniu 2012): 49m sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Stutrzydziestometrowe, dwukondygnacyjne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Nowoursynowskiej. Wszystkie okna, taras i zabudowany balkon z widokiem na łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie na ogrodzonym osiedlu, na Bielanach przy ulicy Przy Agorze o powierzchni 60m. Składa się ono z dwóch pokoi(25m2, 16m2)- istnieje możliwość aranżacji lokalu na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35m2. Jeden duży, widny, oddzielny pokój o powierzchni 20 m2. Na podłodze parkiet. Oddzielna,duża, widna kuchnia. Na podłodze terakota. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

1 650 zł42 m² 39,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,2 m2 mieści się na 7-piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Jałtańskiej. Pokój 16m2 z loggią o powierzchni 5m2 (kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w odnowionej kamienicy z lat 50-tych, ogrodzone z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem sypialnym, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przytulne, widne mieszkanie przy ul. Dzieci Warszawy, które pomimo swych niewielkich rozmiarów jest bardzo funkcjonalne. Na powierzchnię 41m2 składają się dwa pokoje, oddzielna widna kuchnia( umeblowana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij